"Избива" ли ви на сладко преди...хм...цикъл?

  • 10 325
  • 147
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Забелязала съм една зависимост при себе си-седмица или повече преди да ми дойде-ставам жив изтребител на сладко. Въпреки че знам че трябва да се ограничавам, аз го правя безконтролно чак. Embarassed Мислех си дали има някакво наистина медицинско обяснение или повредата е в моя компютър?
Иначе през останалото време се сещам за бисквитка или шоколадче оот дъжд на вятър.

# 1
  • Мнения: 302
Мдааа, избива ме...и не само на сладко   Mr. Green  Познавам и други девойки, дето хрупат сладко по това време....

# 2
  • Мнения: 5 315
Мдааа, избива ме...и не само на сладко   Mr. Green 
През другото време почти не ям сладко.

# 3
  • Мнения: 635
Избива ме на ядене всякакво-сладко,солено,кисело.......ВСЯКАКВО!!!Дори в момента се тъпча със солени хапки и си мисля да ходя до магазина за бисквитки ли,за шоколадче ли?От час съм вече в офиса и от мисли за ядене не мога да почна с работата!Да вземе да ми дойде вечеееееее

# 4
  • Мнения: 953
Аз си мислех, че само аз съм така. Ужас е, всички ограничения и диети в този период се сриват.

# 5
  • Мнения: 3 154
Озверявам за сладко преди цикъл Twisted Evil

Ето ти обяснение:


Прието е да се смята, че страстта към шоколада е женски порок - 39% от жените и само 15 % от мъжете са под влияние на шоколадовата мания. Най-силна потребност от шоколад жените усещат по време на менструация, освен това вкусът на шоколада им помага да преодоляват предменструалния синдром, поддържайки доброто им настроение. Затова и лекарите препоръчват на нежния пол да не се лишават от сладката радост по време на критичните дни на физиологичния цикъл. Интересен е фактът, че резкият спад на хормони в края на цикъла не влияе на шоколадовия глад - когато учените давали на жените хормоните, които не им достигат във вид на медикаменти, жаждата за шоколад не утихвала.

И до днес обаче не е ясно защо толкова обичаме шоколад. Освен необикновеният му вкус, важна роля играят биологически активните вещества, които заставят мозъка да изработват каскада от хормони, които носят удоволствие. За наслаждението са особено важни серотонина, чиято липса води до депресии, а шоколадът повишава неговото ниво в кръвта. Специалистите твърдят, че какаовото масло помага на мозъка да изработва вещество, сходно с опиума и освен това освобождава хормона ендорфин, даващ силно чувство на наслада и веществото фенамин, което е психостимулиращо средство.


от тук

# 6
  • Мнения: 277
И аз се присъединявам към унищожителките на храна преди цикъл  Embarassed Шоколад, бисквитки, пастички - в голямо количество, но и всичко друго е добре дошло  Mr. Green За щастие нямам проблеми с килограмите, имам обаче лека алергия към шоколада, но не мога да се спра.... Thinking

# 7
  • Мнения: 8 505
Не съм обръщала внимание-постоянно набивам сладко.Сега ми стана интересно-ще следя дали преди цикъл увеличавам количеството на сладкото.

# 8
  • Мнения: 4 621
Не обичам сладко.  Naughty Дали преди или след цикъл няма значение, просто не ми се яде Crazy

# 9
  • Мнения: 573
И аз съм така ,но към всякаква храна.Чувствам си корема като бездънна яма Crazy

# 10
  • Мнения: 689
Избива ме, но не само на сладко, а изобщо на всичко що се яде. Ям, ям и все съм гладна. Така няколко дни и после седмица може да не вкусам сладко.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Избива ме на сладко постоянно! Ям повече сладко, отколкото солено понякога.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 328
Оххх...на всичко ме избива, не само на сладко, уви. И на нерви - тоже Embarassed

# 13
  • Мнения: 143
Здравейте момичета и аз сьм от вашия отбор на сладко унищожителите Hug
Искам да ви кажа че,зимата бях почнала чак да се плаша от размера на сладкото което изяждам за деня само като се сетя ooooh!
Та разрових се аз малко из интернет пространството и от едни списания сьщо разбрах че,цялата тази лудост с сладкото си има своето обяснение Thinking
Значи недостига на ХРОМ в организма кара нивата на крьвната захар да са нестабилни и особено при жените преди цикьл,сьщо така зимно време когато има по малко сльнчеви дни.Недостига на хром в организма е предпоставка за депресивни сьстояния(аз тази зима май не излязох от това сьстояние newsm78)
Сега се продава по аптеките една добавка която се казва
БИОАКТИВ ХРОМ с която всички тези проблеми би трябвало да изчезнат  Thinking смятам на есен да си купя и да пробвам.
Ако някой друг знае нещо в тази насока нека да ни сподели   bouquet
Ай де надявам се да сьм била полезна

# 14
  • София
  • Мнения: 3 328
Лекинко с Биоактив хрома. Има писано във форума много по тази тема.

# 15
  • Мнения: 477
Оххх...на всичко ме избива, не само на сладко, уви. И на нерви - тоже Embarassed
и аз съм така smile3511

# 16
  • Мнения: 811
Мен ме избива на всякакво - и сладко, и кисело, и солено  Embarassed Ама гледам да не си позволявам да се тъпча  Stop

БИОАКТИВ ХРОМ - аз преди 2-3 години пих такава добавка, уж за укрепване на организма. Е, взех да дебелея от нея и се отказах. Най-добрата регулация е самоконтролът и правилни храни през повечето време  Simple Smile

# 17
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Избива ме на сладко жестоко. А преди мензис унищожавам неимоверно количество храна. Преди една седмица имам пресни впечатления: в 11 вечерта си варих макарони със сирене  Shocked сега се опитвам да се ограничавам малко. Четох че захарта и солта са предпоставки за целулит.

# 18
# 19
  • Мнения: 91
Мен си ме избива на сладко по всяко време. Но преди цикъл наистина съм си цяля ламя  eat

# 20
  • Мнения: 155
Обичам да похапвам сладко по всяко време , но успявам да контролирам количеството  му. Grinning

# 21
  • Мнения: 811
Мен си ме избива на сладко по всяко време.

 Peace
в чантата ми винаги имам шоколад,бонбони,вафли  Mr. Green

на друго ме "избива"преди и по време на цикъл  Embarassed

# 22
  • Мнения: 221
избива ме и още как
въпреки, че мен и през цялото останало врме пак ме избива на сладко Mr. Green

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не съм забелязала точно преди цикъл да ме избива на сладко. Всъщност мен ме избива по всяко време. И за съжаление когато озверея винаги си намирам оправдание и си хапвам...шоколадче.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Преди цикъл всичко де що има за избиване при мен, избива!  Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 1 353
Направо си за завиждане. LaughingНа мен така ми се яде че всичко сладко което ми се изпречи......бива изядено Crazy

# 26
  • Мнения: 46 488
Не май  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
"Избива" ме на бяс и рев  Embarassed , на сладко...  newsm78 - не съм забелязала.

# 28
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
,,Избива,, ме на сладко,а също така ме друса и нервата newsm61

# 29
  • Мнения: 5 103
Да много, ама се въздържам.

# 30
  • София
  • Мнения: 5 289
Да мен също ми се прияжда много сладко,седмица и половина преди цикъл.Загрях едва преди няколко месеца,че точно по едно и също време на месеца имам шоколадови пристъпи. hahaha Joy

# 31
  • Мнения: 2 336
Аз съм пристрастена към сладкото, по-точно към шоколада. Ама когато ще ми идва бедна ви е фантазията какво става.  То си ми и личи.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 669
Мен на сладко ме избива винаги- а като съм бясна -само това ме успокоява Joy Joy Joy
най- хубаво е че не ми се трупа- нали от доооста години съм свикнала с големи количества шоколад-май съм изградила имунитет към напълняване с него Laughing Laughing Laughing/е поне един порок да има човек/

# 33
  • Мнения: 2 336
Мен на сладко ме избива винаги- а като съм бясна -само това ме успокоява Joy Joy Joy
най- хубаво е че не ми се трупа- нали от доооста години съм свикнала с големи количества шоколад-май съм изградила имунитет към напълняване с него Laughing Laughing Laughing/е поне един порок да има човек/
Просто ти завиждам, ама благородно. Въэползвай се от този шанс и яж!!!

# 34
  • Мнения: 4 358
Мен винаги ме избива на сладко  Crazy

# 35
  • Мнения: 6 615
Мен пък не  аз си падам по соленичко Joy
Даже ми пада кръвната захар от липсата на сладичко

# 36
  • Мнения: 3 388
,,Избива,, ме на сладко,а също така ме друса и нервата newsm61


И мен така! Хормони, какво да правим  Confused

# 37
  • София
  • Мнения: 6 246
Аз по принцип съм си унищожител на сладки неща, т.е. шоколадови, но също съм забелязала, че преди цикъл още повече ми се яде шоколад.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И преди, и след цикъл все на сладко ме избива!  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 817
Мен преди цикъл ме избива на много неща......... .От сладкото,през соленото ,та чак до киселичко и лютиво Rolling Eyes Яде ми се къде ,кво сваря.И все съм гладна ,просто няма наяждане в този момент.
А като ме подгони нервата................   newsm61
Но пък като ми дойде,толкова ми се гади ,че не ям почти нищо първите дни и така нормализирам нещата , а и ме хваща едно разстройство newsm78 тогава ,че каквото хапна и съм в "на едното място"/тва не знам дали е нормално вече/Но към третия четвъртия ден ,вече съм се нормализирала емоционално и физически Wink

# 40
  • Мнения: 648
    М-м-м, ако съдим по непрекъснатото опустошаване на шоколадови изделия от моя страна, ще си създадем неправилното впечатление, че непрекъснато съм в цикъл hahaha
Но наистина преди него съм още по- мотивирана да ям сладко Grinning

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Избива ме и още как. Така ме избива, че ако случайно няма какво, вадя една кутия с какао (от онова сладкото на гранулките) и почвам с лъжицата   chef

# 42
  • Мнения: 3 360
,,Избива,, ме на сладко,а също така ме друса и нервата newsm61
ОООООХ,и аз съм същата... smile3514

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 255
и пъпки ми избиват понякога , че и хормоните и те  ме  бият

# 44
  • Мнения: 1 063
Определено да, защото не обичам сладко по принцип, а в тези дни си похапвам малко. Но не шоколад! Naughty Него и тогава не обичам.

# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 735
Не, но аз по принцип не понасям сладко.

# 46
  • Мнения: 515
Постоянно ме избива на шоколадови вафлички. Купя ли си и трета вече се сещам накъде отиват нещата.

# 47
  • Мнения: 952
аз по всяко време търся нещо сладко да сложа в устата си Rolling Eyes нооооооо преди цикъл съм в състояние и диабет да хвана много сладко ям Mr. Green

# 48
  • Мнения: 5 577
Винаги го имам този "избив".  Blush

# 49
Не само преди цикъл...,но тогава особенно много Mr. Green

# 50
  • Мнения: 377
Не. Даже 1-2 дни преди това и първите няколко дни след като ми дойде не мога да сложа нищо в устата - ям само ябълки и кисело мляко. Но за сметка на това нервата яко ме тресе и абсолютно всеки път ми избива по една огромна гадна пъпка /добре, че е само една/.   Sick #Cussing out

# 51
  • Мнения: 2 672
аз съм така ден-два преди да ми дойде  Mr. Green и по пълнолуние Sick

# 52
  • Мнения: 6 472
Аз сладко не ям и преди цикъл много ясно си личи как ме избива точно на там Confused

# 53
  • Мнения: 569
 Избива ме на сладко, солено, кисело, на всичко ме избива преди цикъл, а на секс най - много ме избива /така топя калориите/ Blush

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
"Избива" ме на сладко, но за ден - два преди цикъл.
По принцип не съм фенка на сладкото, но не отказвам. Mr. Green

# 55
  • Мнения: 13 512
dДа, 2-3 дни преди тов и по време на овулацията също. Винаги си знам кога съм "фертилна" Simple Smile

# 56
  • Мнения: 5 605
Избива ме. Ужасно е. Най-лошото е, че дори не ми се яде психологически, направо имам чувството, че ще полудея, ако не хапна нещо, съдържащо захар. На НВД съм-увеличавам белтъчините-нищо, увеличавам мазнините-пак нищо. smile3514 smile3515 . От два дни съм така, а имам още 5 до "датата". smile3511
Кошмор!!!

# 57
  • Мнения: 3 932
Нямам определен период, в който ме хваща сладката мания (не е на ПМС-основа), но пък като ме хване, спиране няма 3-4 дена....

# 58
  • Мнения: 147
"Избива" ме и още как, то за цял месец толкова шоколад и вафли не ям колкото в трите дни преди цикъл, а и на всичкото отгоре и по 2-3 пъпки ми излизат. УЖАС! Twisted Evil

# 59
  • София
  • Мнения: 1 511
Да,при мен това е единственият пероид от месеца,в който ям сладко...иначе предпочитам солено. Peace

# 60
  • Мнения: 1 455
Аз по принцип мога да карам само на сладко, но преди цикъл е нещо страшно!

# 61
  • Мнения: 1 146
На мен ми се яде и преди и след и по време на цикъл Crazy Избива ме яко на шоколад през цялото време. Ама аз си хапвам, не се лишавам Laughing

# 62
  • Мнения: 35
И мен ме избива на ядене и нерви. Сладко, солено...няма значение...все се оглеждам за нещо. И с голямо усилие на волята подтискам непрестаното желание да ям.

# 63
  • Мнения: 5 299
Избива ме да. И не само на сладко - всичко, което е пред погледа ми се унищожава. Twisted Evil После наваксвам.

# 64
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
До съвсем скоро - НЕ.
Но вече не само на сладко, ми на всичко  Blush

# 65
  • Мнения: 5 140
Задължително, сладкото е просто на първа опция.

# 66
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 172
Аз по принцип плющя много сладко, но преди М е нещо страшно...  smile3556  baduu eat

# 67
  • Мнения: 639
Избива ме и преди цикъл ooooh!Тъкмо хруснах една морена та затова надзърнах тук.

# 68
  • Мнения: 1 809
Не само ме избива,ами направо озверявам.Случвало ми се е да ставам през ноща да търся нещо сладко и по-точно нещо шоколадово.Освен сладко ми се хапват тестени неща... Rolling EyesНаправо съм като ламя Embarassed

# 69
  • Мнения: 200
Избива ме и още как  Blush, и то не какво да е сладко, а шоколад. Особено първия ден като ми дойде е нещо страаашно ooooh!.

# 70
  • Мнения: 2 849
Задължително изяждам няколко шоколада . Flutter

# 71
  • Мнения: 1 409
Ям си и то в големи количества,а най-много ми се хапват тортички

# 72
  • Мнения: 8 917
Забелязала съм една зависимост при себе си-седмица или повече преди да ми дойде-ставам жив изтребител на сладко. Въпреки че знам че трябва да се ограничавам, аз го правя безконтролно чак. Embarassed Мислех си дали има някакво наистина медицинско обяснение или повредата е в моя компютър?
Иначе през останалото време се сещам за бисквитка или шоколадче оот дъжд на вятър.

Преди години - имам предвид 5-6 минимум, ме избиваше, да. Сега - никаква завиимост Mr. Green

# 73
  • Мнения: 15 619
2-3 дни преди да ми дойде, се треса от нерви и ям сладко като за световно. През другото време не се и сещам.

# 74
  • Мнения: 156
Избива ме и още как  Blush, и то не какво да е сладко, а шоколад. Особено първия ден като ми дойде е нещо страаашно ooooh!.
Същата съм и аз - вафли, шоколади каквото сладко ми попадне пред очите е унищожено за секунди ooooh!

# 75
  • Мнения: 361
избива ме на ядене  и секс  Crazy

# 76
  • Мнения: 606
 Мен пък страшно ме избива на течности няколко дни преди да ми дойде.Направо пощурявам от жажда......иот нерви Close

# 77
  • Мнения: 1 813
Ахххх не нееееее !!!
Избива ми не ами,просто не знам каква дума друга да кажа.
Този път изядох 2 шоколада за час в началото !!!  #2gunfire

# 78
  • Мнения: 136
Не си падам по сладкото! Grinning

# 79
  • Мнения: 619
и не само на сладко..
всичко ми се яде. Peace

# 80
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Избиваше ме.Но установих за себе си,че и това е едно внушение като кафето к кофеин и цигарите.Като заместител сега хапвам овесени ядки с кисело мляко.

# 81
  • Мнения: 1 101
Избива ме на сладко постоянно! Ям повече сладко, отколкото солено понякога.
При мен е същото  smile3521

# 82
  • София
  • Мнения: 35 893
Да, много често - и затова си ям спокойно сладко, защото зная че е от МЦ.След М се опитвам да си вляза в норма Wink

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
дааааа Embarassed

# 84
  • Мнения: 2 950
И то кааааак. Но тъй като съм на диета, замествам сладкото с месо - ям страшно много месо. при мен помага.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, винаги преди цикъл. Много се нахвърлям на сладко тогава. И изобщо повече ям. Rolling Eyes

# 86
  • Smallville
  • Мнения: 994
да и не само сладко  Mr. GreenВсичко ми се яде, не мога да спра да тъпча #Cussing out

# 87
  • Мнения: 4 473
Избива ме и то яко. ooooh! Обожавам сладко и в частност шоколад Heart Eyes Добре, че не ми се лепи много, че щеше да е страшно иначе Grinning

# 88
  • Мнения: 3 453
Не само като ми дойде

# 89
  • Мнения: 583
Избива ме на сладко постоянно! Ям повече сладко, отколкото солено понякога.
и мен така! Embarassed

# 90
  • Countryside
  • Мнения: 11 620
Мдаааам, определно ме избива на сладко  Blush и на бой също  #Crazy  #Crazy

# 91
  • Мнения: 6 167
много, да.
мъжа ми казва бока долче ( сладка уста)

# 92
  • Мнения: 2 386
Охх,по ВСЯКО време ме избива....невъзможна съм,не се преструвам..Направих си експеримент-изядох 2 кутии Тофифи за един ден и още ми се ядеше  Sick #Crazy ooooh!

# 93
  • Мнения: 334
Мен си ме избива на сладко по всяко време. Но преди цикъл наистина съм си цяля ламя  eat
И аз съм така

# 94
  • Мнения: 372
Мен на сладко и преяждане много ме избива по време на пълнолуние (и се чудя на хората, които успяват тогава да не хапнат нищо Shocked ). А иначе ме обземат най-разнообразни симптоми на предменструалния синдром - с възрастта става все по-зле и по-зле... Може да се каже, че храната ми е най-малкия проблем през този период  Joy

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 610
по всяко време ме избива мен  Rolling Eyes

само че напоследък забелязах нещо много странно, цикъла някак си не влияе на апетита ми както си му е реда
и това може би поне от 2-3 месеца насам
не че се оплаквам де, смятам го за +, но е странно  Thinking

само силно се надявам тенденцията да се запази и следващият и последващите месеци, че реших да спирам противозачатъчните, а силно ме съмнява, че те са замесени  newsm78

# 96
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И аз съм така преди и по време на цикъл.  ooooh! За щастие, цикълът ми е кратък!  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 502
Избива ме и то яко. ooooh! Обожавам сладко и в частност шоколад Heart Eyes Добре, че не ми се лепи много, че щеше да е страшно иначе Grinning
И при мене е така. Simple Smile

# 98
  • Sf
  • Мнения: 808
Да, ама лошо няма  Mr. Green Избива, аз му се поддавам Simple Smile Гризвам си шоколад. Не обичам торти, сладка или ФаФли. Обичам аеро Simple Smile Или bounty Simple Smile Знам какво да обичам, а  Sunglasses

# 99
  • MUC
  • Мнения: 297
Аз по принцип не прощавам на сладкото, но преди цикъл положението става критично.  Tired

Ето, в неделя трябва да ми дойде. Последната неделя ходих до бензиностанцията, която изобщо не е близо до нас (в неделя тук нищо друго не работи, няма отворени магазини) и дадох 5 евро за бисквитки и шоколади, без да са някакви гъзарски марки...  ooooh! Сърцето ме заболя, но бях подивяла за сладко... От снощи съм нападнала един плик със сладки, 400 г са, останали са няколко, и то като се има предвид, че днес станах по обяд и излязох веднага, прибрах се преди половин час и едва сега почвам пак да ги ям  Crazy

Отплеснах се, но... да се оплача от себе си...  Confused

# 100
  • Мнения: 5 393


Не мога да живея без сладки неща,честно.Добре че съм късметлийка по отношение на килцата.Ако ми се лепеше всичко, щях да съм smile3535  261uu Animal Pig

# 101
  • Мнения: 2 897
Освен,че не ми се яде сладко,нямам  никакъв апетит NaughtyС ниско кръвно съм,пълна скръб съм първите два дни Sad

# 102
  • в къщи
  • Мнения: 467
Не мога да живея без сладки неща,честно.Добре че съм късметлийка по отношение на килцата.Ако ми се лепеше всичко, щях да съм smile3535  261uu Animal Pig
  smile3521 Умирам за шоколад,като съм в цикъл bite
 

# 103
  • Мнения: 1 424
Да! Преди цикъл съм като ламя  Blush Но най-вече на сладко ме избива. Но първите 1-2 дни съм много зле...и почти не ям  Cry Мисля си че така се уравновесяват нещата.

# 104
  • Мнения: 1 290
Определено ConfusedВ момента съм в такъв период и се побърквам за сладко #Cussing out

# 105
  • Мнения: 1 384
оооОООоооОООооо и още как  Blush в този период мога да изям света  Laughing
но сладкото си ми е слабост и си ми личи  Embarassed затова напоследък минавам със затворени очи покрай подобни рафтчета ignore2

# 106
  • Мнения: 384
Винаги ме избива на сладко-в цикъл,без цикъл... Mr. Green Че то това е основната ми храна  Laughing

# 107
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 821
Избива ме, избива ме Simple Smile И не само на сладко, и на кисело и на солено и на .. всевъзможни глупости които иначе не би ми и хрумнало да си сложа в устата (примерно желирани мечета?!) .. На мен редовният ми номер е да кача 2-3 килограма в седмицата преди цикъла и още първите дни след него да ги смъкна (принципно съм 53-54 кила) - в момента в който ми свърши цъкъла ми свършва и апетита - Слава Богу Wink

# 108
  • Мнения: 313
На всичко ме избива, не само на сладко hahaha

# 109
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Избива ме и още как...последния път минах "само" с един LZ, защото не е само шоколад ами има и въздух  Simple Smile

# 110
  • Мнения: 948
Ден преди да ми дойде цикъла умирам за сладко. Rolling Eyes

# 111
  • Мнения: 949
На всичко ме избива, не само на сладко hahaha
Peace

# 112
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Като цяло 10-12 дни преди цикъл ставам като ламя - гладна съм буквално през два часа и мога да се конкурирам с мъжа ми кой ще изяде повече  Embarassed  Обаче въобще не ми се яде сладко тогава, само кисело, солено, месо... Сладко ми се прияжда чак като ми дойде М., а ден-два преди това изчезва и големия апетит.

# 113
  • Мнения: 271
Направо се побърквам за сладко седмица преди това. Мога да омета няколко шоколада на ден + още сладки неща. И само такова ям.

# 114
  • Мнения: 13 512
Като цяло 10-12 дни преди
А аз си мислех,че не е възможно да е от това, защото  ми остават десет дни поне.Явно било възможно

# 115
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
О,да ами как без сладко направо ще полудея,но ми се яде точно преди да ми дойде.После така ме боли корема,че повече ми се плаче!

# 116
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Монда напълно е възможно - всичко е на хормонална основа, заради хормона прогестерон, който се отделя след овулация. Понякога ламята ме навестява веднага след овулация, а това ще рече 14 дни преди цикъл  Twisted Evil

# 117
  • Мнения: 2 498
При мен е вс. път различно...понякога да, понакога не....

# 118
  • Мнения: 185
aз по принцип си оби4ам сладко,но по време на цикъл ме избива(или по-то4но имам желание)за....... Blushсекс,много странно,защото първите 2 дена имам адски болки в корема,но постоянно си мисля за секс и гледам мъжа си много странно Crazy #Crazy

# 119
  • Мнения: 2 697
И аз съм от клуба на шокоманите, при това без значение преди, по време или след цикъл. Опустошавам си шоколадите със скоростта на светлината, просто по време на цикъл става неудържимо (както и желанието ми за секс  Embarassed)...
Иначе медицинското обяснение за този шоколадов глад е просто - при менструация жената губи много кръв, а шоколадчетата много бързо вдигат хемоглобина, т.е. спомагат да се възстанови кръвта (не случайно като се дарява кръв, се дават шоколади)...

# 120
  • Мнения: 732
Абсолютно  Naughty
По принцип сладко не обичам и не ям, с изключение на тези дни от месеца  Mr. Green Тогава си наваксвам за цял месец  #Crazy

# 121
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Абе,хора,на целия форум ли му дойде цикъла? newsm78Втора тема за цикъл виждам...
А по темата-не ям сладко,нито в цикъл,нито без...

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Мен си ме избива на сладко по всяко време. Но преди цикъл наистина съм си цяля ламя  eat

Същото и за мен, адашке Wink

# 123
  • Мнения: 5 370
Абе,хора,на целия форум ли му дойде цикъла? newsm78Втора тема за цикъл виждам...
А по темата-не ям сладко,нито в цикъл,нито без...
ЕМи моята темиЧка просто някой я е поиzтупал от праха и я е иzвадил....от 11.08 hahaha

# 124
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Абе,знаех си аз,че има нещо нередно. Mr. Green

# 125
Не само ме избива,а ме побърква влечението към сладки неща през този период. Rolling Eyes

# 126
  • Мнения: 5 679
FlutterПреди цикъл не, но по време на него - ела че гледай. А иначе не си падам много по сладкото. Това го отдавам на това че се губи кръв /за по време става въпрос/, както когато ти вземат кръв, нали после ти дават шоколади, коли, вафли... Незнам дали съм права, но така си го обяснявам за себе си. Party

# 127
  • Мнения: 2 697
FlutterПреди цикъл не, но по време на него - ела че гледай. А иначе не си падам много по сладкото. Това го отдавам на това че се губи кръв /за по време става въпрос/, както когато ти вземат кръв, нали после ти дават шоколади, коли, вафли... Незнам дали съм права, но така си го обяснявам за себе си. Party

Точно това е newsm10

# 128
  • Мнения: 3 537
Избива ме много на сладко, 10-тина дена някъде преди да ми дойде,направо съммм.....ламя Mr. Green

# 129
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
То на мен само тогава ми се дояжда сладко... като в момента ooooh!

# 130
  • Мнения: 3 268
Да,мога да изям 1 кофа шоколад Crazy

# 131
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Избива ме..., но не само преди цикъл  Crazy
Сега сериозно - преди ми се ядеше много шоколад, сега съм на баклавички от 1-2 месеца  Embarassed

# 132
  • Мнения: 152
Избива ме на всичко, което се яде eat

# 133
  • Мнения: 966
Аз по принцип си обичам сладкото ама преди цикъл ми се хапва сладко неудържимо Grinning

# 134
  • София
  • Мнения: 5 289
Избива ме много на сладко, 10-тина дена някъде преди да ми дойде,направо съммм.....ламя Mr. Green
Аха и аз съм така. ooooh!

# 135
  • Мнения: 1 416
Не...
На мен налудничеви идеи, продиктувани от хормони, не ми идват - не разбирам ни що е ПМС, ни усетих нещо по-специално, докато бях бременна...  Simple Smile

# 136
  • Мнения: 5 362
Избива ме, и то не само на сладко.Яде ми се от всичко и по много!

# 137
  • Мнения: 1 104
При мен 3-4 дни преди цикъл много ми се яде.Не точно сладко, а всичко. Дето се шегуваме у нас - хладилникът не може да поддържа подходящата температура, защото аз постоянно съм го отворила.

# 138
  • Мнения: 1 205
Избива ме да и не само на сладко Joy

# 139
  • Мнения: 2 147
 Wink обичам си сладички неща по принцип,но се въздържам до колкото мога Hug, а преди МП направо ставам #Crazy и никакво въздържание  Embarassed

# 140
# 141
  • Мнения: 495
"избива" ме, да, и не само в този период  Laughing

# 142
# 143
  • Мнения: 293
въпросът си е от основно значение Laughing

избива ме, да - само тогава хапвам шИколад (и ако някой ме черпи, де)

да ви е сладко!  Laughing

# 144
  • Мнения: 1 318
Всичко под ножа Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Ям като невидяла и все не ми стига. Моя приятелка лекарка ми каза, че ако 3 дни преди цикъл и 3 дни след цикъл ограничавам храната, ще сваля доста килца. Не знам каква е логиката, явно хормоните са виновни... Rolling Eyes

# 145
  • Мнения: 489
 Хапвам каквото ми попадне, не само сладко. Добре, 4е нямам проблем с килограмите ина4е не знам на какво щях да заприли4ам...

# 146
  • Мнения: 11 003
На нищо не ме избива  Naughty

# 147
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Избива ме, но за съжаление не само на сладко се нахвърлям. Понякога направо се чуствам така, като че ли са ме държали на въже  Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт