Пият ли мъжете ви...кърма?

  • 15 924
  • 129
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 030
О, в никакъв случай не пие! Даже се гнуси да я гледа, като се изцеждам...Аз съм опитвала, ама нещо не ми харесва, за разлика от коластрата, която много ми се нравеше - приличаше ми на ваниловото мляко на БББ...

# 31
  • Мнения: 1 938
А на случката с Petjah присъствах лично. Беше голяяяяяяям смяяяяях! rotfImao
Смехът на Petjah в същия този момент


И аз, и аз бях там...
 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 32
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
О, в никакъв случай не пие! Даже се гнуси да я гледа, като се изцеждам...Аз съм опитвала, ама нещо не ми харесва, за разлика от коластрата, която много ми се нравеше - приличаше ми на ваниловото мляко на БББ...

Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 2 901
Ама извинявайте - и аз съм с отговор "бляк!" Въобще не ми се обяснява защо и на всичкото отгоре, не е нужно да притеснявате мъжете като ги карате да опитват, за да сте истинска кърмачка-сектантка!
Аз съм опитвала, но не ми харесва. Кравето мляко го пия без захар, а моето сладни  Sick

# 34
  • Варна
  • Мнения: 5 529
На два-три пъти при зверско запушване, когато нищо не можа да ми помогне съм го ползвала за помпа. Не ми отказа и глътна кърмата, но определено не беше доволен, че съм го накарала.
Казва, че тъй като кърмата ми е много сладка детето не иска да яде неща, които не са сладки. Sad

# 35
  • Мнения: 8 460
Не пие.Нито съм го карала,нито е искал да опитва.С риск да ми се нахвърлите-темата може да прозвучи доста неприятно за начинаещи кърмачки и да ги отврати Twisted Evil.Мен не-на всичко съм се начела в тоя форум. Mr. GreenНе е необходима чак такава привързаност към кърмата,важното е бебето да суче,не бащата. Wink

# 36
  • Мнения: 346
понеже аз въобще не обичам мляко(чисто)с триста зора го накарах да опита за да ми каже каква е на вкус,да бяхте му видели физиономията после .от тогава все го бъзикам сутрин"Искаш ли капучино с прясно млекце"

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 17:54 от tanchini2

# 37
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Ми... що пък да го карам? Той да провери с какво храня детето...

По-скоро моята логика клони към питането "А какво е правил човек с кравата, когато е открил, че дава мляко?"  Mr. Green
И, наистина, що от кравето не ги е гнус?  newsm78

# 38
  • Мнения: 1 896
Ми аз не съм го карала, той сам беше любопитен да опита. Понеже почти не е кърмен, мислехме и двамата, че няма да успее да я изсуче, но той се амбицира и успя. Не е бил нито възторжен, нито пък отвратен нещо, ама оттогава не сме пробвали, защото малко силно ме стисна като сучеше и нещо не ми се ще пак.

# 39
  • Мнения: 75
Мъжът ми не е опитвал. Grinning
Но котаракът си го дохранвам с кърма, не отказва и най-важното не му става зле, а иначе има непоносимост към кравето мляко.  newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 3 390
Ъ, той не смее да ми пипне гърдите, камо ли да пие кърма.

# 41
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, що бляк сега..ми щото така - според мене е гадно.Айде да не обръщаме темата на сравнителен анализ между вкусовите качества на кърмата, спермата и урината:35:И трите са естествени продукти, дет' се вика, ама колко от вас пият последните две ooooh!А сега"кажи, баба, бляяяк" hahaha
Важното е на бебето да му е вкусно!Мъжете си имат биричката Mr. Green

# 42
  • Мнения: 8 917
Аз съм опитвала - то е ясно. В смисъл каквото и да давам на детенцето си, преди това го опитвам. Чак в кафе, че и на улични котета да давам, не съм и не бих стигнала Peace

# 43
  • Мнения: 631
боже .... колко словоохотливи сме жените .... всичко си казваме ..... Laughing

# 44
  • Мнения: 2 784
Ама извинявайте - и аз съм с отговор "бляк!" Въобще не ми се обяснява защо и на всичкото отгоре, не е нужно да притеснявате мъжете като ги карате да опитват, за да сте истинска кърмачка-сектантка!
Аз съм опитвала, но не ми харесва. Кравето мляко го пия без захар, а моето сладни  Sick
Мда, притиснах го в ъгъла, заплаших го с пистолет и изсъсках:"Пий, пий, че ще ме изгонят от сектата!"
Не, просто си мислех, че ще му е интересно да опита с какво храним детето си... Да опита, а не да мине на режим през 3 часа или на поискване.
Не виждам какво гнусно има, ако кърмата е толкова противна, защо храните децата си с нея?! newsm78 А относно естествените продукти и сравняването на кърмата с урина и сперма- ами аз не бих нахранила детето си с урина и сперма, предполагам и вие, така че е малко прекалено да се сравняват. От друга страна пък съм чувала за уринолечение, с него баба ми се е излакувала навремето от някакво тежко заболяване, така че не казвам "бабе, бляк". Mr. Green
И както преди писах, бях провокирана от една тема, където една от потребителките пишеше, че повечето мъже са пили от кърмата на жените си, та ми стана интересно, дали само моят не го е правил.

Общи условия

Активация на акаунт