Питане за течните сенки?

  • 594
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 381
много обичамда се гримирам със сенки. Смея да кажа,че определено се справям даже и други мога да гримирам, нос течните сенки хич не се опрявям. Обаче за РД колежките ми подариха страхотна палитра на ПУПА във формата на овца ( много е сладка) и там има няколко цвята течни сенки.
Вингаи като се гримирам с тях обаче ми се разливат по клепача и се събират в гънките, та се чудех имали някакъв трик. Да се слага някаква основа - пр. пудра или телесни сенки. И с какво с нанасят - с пръст или четка, ама каква като за червило ли? или някакъв апликатор....

# 1
  • Мнения: 3 388
И аз имам едни на Пупа, във форма на мече, но не съм доволна, разливат се и не са трайни ...

... по принцип на Пупа, аз харесвам само козметиката за тяло

# 2
  • Мнения: 6 618
Няма трик палитрите на Пупа са много сладки, скъпи и за нищо не стават. Close

# 3
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Ползвала съм течни сенки на различни марки. Резултата е един и същ.Повече не съм купувала. Peace

# 4
  • Мнения: 1 616
Аз ползвам течни сенки на Ейвън, които са купувани доста отдавна и нямам никакви забележки - нито се разтичат, нито се събират в гънките. Не съм сигурна, но може да пробваш преди сенките да нанесеш база за очен грим. Вече сме обсъждали този продукт и много момичета са доволни. Потърси с търсачката, иначе сега се сещам за две марки - база на Арт Деко: http://www.artdeco.de/index.php?id=54&L=1 и база на Lumene: http://www.draka-bg.com/index.php?m=320&prodid=320

# 5
  • Мнения: 1 381
аз съмси доволн от палитрата , другите сенки, ружа и гланцовете са много добри..... Предивреме съм си купувала течни на Орифлейм и пак същия резултат, за това си мислех че няма начин да няма начин за нанасянето им, иначе що ще ги правят изобщо.
Нимфетка благодаря ти за съвета, явно съм я пропуснала тази тема, но точно за нещо такова си мислех...

# 6
  • Мнения: 2 716
Течните сенки се събират в жегите и нищо не можеш да направиш. Като трик мога да ти предложа само преди гримиране да полагаш матиращ фон дьо тен. Той съдържа пудра, която ще задържи сенките. А се нанасят с четчица за гримиране. Може и с пръсти в краен случай, но в никакъв случай с апликатор. Дано съм ти от полза.

# 7
  • Мнения: 1 381
ами не само в жегите, на мен и зимата така ми стават, даже съм си мислила че е от формата на клепача   Rolling Eyes. Аз досега все с пръсти ги нанасях, а онзи ден пробвах с четката за червило, но бая време ми отне докато го наклепам ( пък и мойто Очи са големи).... Още утре ще пробвам тези хитринки и ще кажа как съм се справила....

# 8
  • Мнения: 27 524
Слагай за основа пуда и после малко сенки с пръст. Така горе-долу се задържат повечко.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Ползвала съм течни сенки на различни марки. Резултата е един и същ.Повече не съм купувала. Peace

 Peace

# 10
  • Мнения: 1 986
  И при мен течните сенки се разливат,независимо от марката и сезона Cry-пробвай с основа за грим или пудра Peace

# 11
  • Мнения: 5 317
База за сенки или пудра. Peace

# 12
  • Мнения: 1 616
Ето тук подробно обясниение за базата за очен грим: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=87768.msg1688000;topicseen#msg1688000
Отделно има и теми за Арт Деко с доста положителни отзиви. Гейша, наистина ли благодарение на базата течните сенки не се разтичат? Ева, ще се радвам и ти да споделиш впечатления, ако си намерила решение. Темата ми дойде тъкмо навреме, защото моя приятелка търсеше помощта ми при избор на течни сенки, ама като чета отзивите ви, май ще я съветвам да не ги взема...

# 13
  • Мнения: 14 486
Ползвала съм течни сенки на различни марки. Резултата е един и същ.Повече не съм купувала. Peace

аз имам на ревлон и сам много доволна. не мърдат до ве4ерта и не се събират в гънката на клепа4а.

# 14
  • Мнения: 5 317
Гейша, наистина ли благодарение на базата течните сенки не се разтичат?
Нимфетке,аз съм пробвала базата на една приятелка и не ми се разтекоха.Но по принцип сенките ми издържат без да се размазват,така че незнам. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт