КЛЮкарско-петъчно, само за новаци!

  • 3 927
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 091
Има риск да забравя някой любим... простете ми!

Небесната Краставица, Дафодилиня, Доня, Бу-рижу-нерижу, ДейнаЗ, Сладка Хапка, Кейси, Кифлата, Страмел, Реза, Додо, Лейди Мармалад , Никол Мюриел, Василиса Умница, Кака ни Сийка ...
Явно съм впечатлителна!  newsm78 При всички случаи тук харесвам повече хора, отколкото не харесвам Grinning

ОПС! аз новак ли съм?!?  newsm78 май не съм... newsm78

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 14:24 от Ламята НЕСПАСКА

# 16
  • Мнения: 1 205
Дамаянти, Бейбиту и Мармаладката водят класацията при мен Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 937
Краставите магарета се надушват, мдаааа!

Изглежда ще достигнем до това умозаключение... Grinning

Пропуснала съм Ламята и цветето с жизнеутвърждаващ аватар, сега се сетих, че и Кейси много ми бърка в погледа....

# 18
  • Мнения: 1 353
никой не ми е влязъл под кожата

# 19
  • Мнения: 256
Никол -  стана ми веднага много  симпатична и то поради странната причина, че нейната дъщеря страшно ми напомня за моята

# 20
  • Мнения: 1 526
мюриель много мъ кефи, а и Бу, Ламята, Никол,Небесната,Еди...
Реза не я споменавам, защото се познаваме от ~ 100год., но колкото повече я опознавам все по- голям фен й ставам

# 21
  • Мнения: 5 103
При мене са :Бу,Блонди,Лейди Мармаладка,Дея,Никол,Рефлекс,БУБА са ми фаворитки.
Харесвам също:Небесна,Ламята,Кейси,Реза.
А от новите:Дива Орхидея,Монда,Асса и Ифа.

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 14:37 от МИМКА

# 22
  • София
  • Мнения: 143
Дамаянти, Ерика,Сакри,  Vasilisa Umnica, Кейси, Biby, Bubanka, Lady Marmalade, Никол, Калин@,тити, Господжа Калина, Ламелита,  Sineo4ka, Margarita, Hey ya, Нимфетка, Найка, Небесна краставица, Марчето, Ню, мюриел, Anda, Бу, Ан-Мари,Umbra.

# 23
  • Мнения: 600
никол, много ми е куул в отговорите. мамата с маргаритите също. и мюриель. и други, ама ми писна да изреждам

# 24
  • Мнения: 5 713
никой не ми е влязъл под кожата
И на мен. Що така???  newsm78
 Laughing

# 25
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Преди година и отгоре - докато само четях тук - като "изоглавена" Wink - бях голям фен на Анда и Сакри - мога да ги чета до забрава двечките. Simple Smile

Иначе се заливам от смях на мненията на Ламята Неспаска, Небесната Краставица, Бейбиту. Фен съм и на Никол. Simple Smile Със сигурност има още, като се сетя, ще добавя. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 5 391
Реза, Василиса Умница, Кейси...има и още

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Никол -  стана ми веднага много  симпатична и то поради странната причина, че нейната дъщеря страшно ми напомня за моята

Малко опс, ама да си спретнем едно конкурсче, чия щерка си прилича повече със София? Какво ще кажеш, Никол? Всеки път си мисля, че някой е снимал Йоана и е лепнал нейното фото, без да ме е информирал.

При мене са :Бу,Блонди,Лейди Мармаладка,Дея,Никол,рефлекс са ми фаворитки.
Харесвам също:Небесна,Ламята,Кейси,Реза.
А от новите:Дива Орхидея,Монда,Асса и Ифа.

Да не се повтаряме излишно

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 14:00 от Даруся

# 28
  • Мнения: 1 165
На мен ми допадат [color=red]Карчева-тя ми е фаворит,Реза,Ламята Неспаска, Небесната Краставица , Никол ,Василиса Умница и Дамаянти.Има и една мадама къде ни ми допада,но ще си замълча,че съм новак и ще вземете да ме бойкотирате....

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 709

Трогната съм  newsm03
Ама дали ще си взема изпита.............. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт