Как се развеждат известните БГ личности?

  • 1 901
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
Вие как мислите рискуват ли известните БГ личности да нямат личен живот,заради кариерата? И разводите и сватбите само рекламен трик ли са?
http://life.dir.bg/2006/08/11/news533667.html

# 1
  • Мнения: 2 336
Бързо и тихомълком. Не знам дали от това имат полза, но е много тъпо да използваш личния си живот с такива цели.

# 2
  • Мнения: 334
Явно темата не е интересна или нямате мнение по въпроса ,като гледам колко пъти е видяна и само един отговор.
Приятен ден на всички.

# 3
  • Мнения: 349
Не знаех за Наталия и Денис Shocked Преди месец ги видях и изглеждаха щастливи заедно Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 3 972
Пак съм спала....
 Embarassed
http://life.dir.bg/2006/08/11/news533667.html

За разлика от гръмкото и бурно обявяване на сватбите на БГ звездите, разводите им минават тихомълком. Повечето известни до такава степен се страхуват от публичния интерес към провала на браковете им, че предпочитат да държат години наред всички в пълно неведение.
Вече е факт развода на фолк певицата Деси Слава. Над 300 души уважиха свабата на дивата на 24 септември миналата година, когато тя се венча за любимия си Галин. Много пари се пръснаха (само роклята на булката струваше 12 000 лв), много колежки на Деси Слава забавляваха гостите, а Азис гордо пристъпяше в ефектна рокличка в ролята на шаферка. Година по-късно фолк звездата вече няма нищо общо с мъжа си. Слуховете донасят, че голямата му любов към Деси Слава (която той прие заедно със сина й от предишна връзка Мики), сега има друг адрес - нейна колежка. "Призванието ми е да пея, а не да съм съпруга" отсича Деси Слава и продължава кариерата си.


Бурно в средите беше обсъждана, но не заради своята пищност, сватбата на актрисата Йоана Буковска с партньорът й във филма "Дунав мост" Чочо Попйорданов. Тогава четвъртокурсничка във ВИТИЗ, Йоана беше спрягана като главно действащо лице в раздялата на Чочо със съпругата му Хилда Казасян. След като получи развод, актьорът и Йоана си казаха "да" в малкия планински град Рила на тайна за журналистите церемония. Между тях обаче не потръгна и ето че към днешна дата Йоана отново е сама - тя живее в малко апартаментче в столицата, което й дава усещане за независимост и продължава да вярва, че ще срещне любовта.



Перфектен изглеждаше бракът на ТВ водещата Наталия Симеонова със собственикът на Хърбър Айлънд Рекърдс Денис Ризов. Наталия се скъсваше да хвали мъжа си и всички смятаха, че те имат идеалното семейство. Двамата упорито отричаха слуховете, че имали проблеми, че той й изневерявал, че се карали. Без много шум обаче наскоро те се разведоха цивилизовано. Наталия остана да живее в бившата им семейна къщата им заедно с малката си дъщеричка Виктория.


Постоянни слухове съпътстват все още съществуващи бракове на известните - напоследък оживено се обсъждат предполагаемите кризи в семейния живот на фоклпевиците Анелия и Малина. По пътя на разрушените мечти е минала топ звездата Ивана, която признава пред новото списание "Story", че разривът между нея и съпругът й е настъпил, защото не се е допитала до него, когато е избирала името на дъщеря им.

Някой друг да се е развеждал скоро??? newsm78

# 5
  • Мнения: 677
мен тва ме изкефи повече  http://life.dir.bg/2006/08/09/news524821.html

# 6
  • Мнения: 2 495
Хм,  newsm78 туй за Десислава-нали мъжа й отрече тази клюка, пък виж сега-оказало се истина Shocked

# 7
  • Мнения: 2 495
Азис само търси сензации и той.Няма си друга работа

# 8
  • Мнения: 490
Много основателна причина да се разведеш с някого само защото не са били на едно мнение за име на общото им дете! Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 3 972

Мдаа, и мен, сърцето ми се къса и се моля да размисли! Laughing

# 10
  • Мнения: 3 405
Думата "завинаги" гали слуха ми (т.е. очите ми) Mr. Green
А кое е ( какво е ) гаджето ная Азис - приятел или приятелка newsm78

# 11
  • Мнения: 677
китаеца..културист..ама ся приятел или приятелка не знам..пиши му на лични,ми той не може да няма профил тук..нали роди на сцената..

# 12
  • Мнения: 2 550
Аз обаче съм "потресена", че Азис ще напуска БГ.
Ама той рпеди време щеше да се отказва от певческата си кариера де... newsm78
Може пак да лъже...е, а дано този път извадиме късмет  Praynig

Анджелина, имаме си две клавиатури!!! Ама се бием за монитора!


П.С. Все пак да отбележа, че с Тонката сме венчани, но само вирутално!

# 13
  • Мнения: 334
Ивана се била разделила с първия си съпруг,защото кръстила дъщеря си Теодора на баща си.И той я зарязал в родилното.

Наталия и Денис?Гена Трайкова и Венелин Петков също вече не са любовна двойка.

# 14
 И звездите се развеждат с помощта на адвокат-като всички останали хора,но разводите им стават публично достояние,нали са звезди.

Общи условия

Активация на акаунт