а дразни ли ви силната музика в магазините?

  • 1 664
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 600
в този ред на мисли за топлото навън и студеното в магазините се сетих, че страшно кофти ми става в новия мол в повечето магазини - музиката така дъни, че не мога да си гледам на спокойствие. немислимо е да отида и с дребната, тя ще полудее. веднъж в теранова една майка мереше дрешки, а детето пищеше от количката. всички я съветваха да изкара детето, че музиката е нетърпима, ама тя Twisted Evil

на вас пречи ли ви или аз имам нисък праг?

# 1
  • Мнения: 2 336
не съм обръщала внимание до сега.

# 2
  • Мнения: 27 524
Не съм попадала на чак толкова силна музика досега  Thinking Но ако не можем да си чуем приказката с когото съм, да, ще ме дразни.

# 3
  • Мнения: 899
Да, дразни ме, също и сладникавите ароматизатори, към които съм алергична. В МОЛ-а стъпих веднъж и на 5-та минута щях да припадна..
Дразни ме също да съм седнала на кафе, за да се видя с някой и да не си чуваме приказката от дънещата музика, все едно е дискотека.
Ама ще си остана с раздразнението  Mr. Green

# 4
# 5
Зависи кВа е музиката , защото  аз  съм си МЕЛОМАН до дъното на  душата  и  където и да е , ми носи наслада и ми дава  стимул . Защо и да не ме зареди  с малко повече  енергия  докъто пазарувам ? Sunglasses

# 6
  • Мнения: 2 849
Ако съм без детето няма проблем ,но ако сме с него просто не влизам .

# 7
  • Мнения: 600
ами да, в заведенията вече гледам масата да е далеч от колоните. случва ми се и да правя забележка, но където преценя, че ще мине.

преди две години на нова година(за пръв и последен път на ресторант на празник Rolling Eyes ) предварително питах каква музика ще има. казаха 'денс'. и като завъртяха една яка чалга  Shocked  бих я преживяла, ако беше кротко, ама те така надъниха... заформям аз скандал, а ди-джеят препотен и притеснен кълчи пръсти и вика 'ами гледам, че масата народ това харесват...'. ама защо толкова силно newsm78 така и не разбрах как някои хора се хранят и слушат музика по този начин newsm78

# 8
  • Мнения: 2 309
Кефя се на силна и ритмична музика.Кара ме да се улисвам по мерене и желание да пазарувам.
Доказано е,че действа на организма,като един вид наркотик.

# 9
  • Мнения: 5 265
Да, дразни ме, също и сладникавите ароматизатори, към които съм алергична.
Същото, тръгвам веднага.

# 10
  • Varna
  • Мнения: 288
Не ме дразни.Дори ми е приятно.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 768
Даже не съм обърнала внимание да е силна...и малката водя с мене, не протестира. Ама тя вкъщи сама си увеичава звука, като има музика, та не е е мерило. Де да знам, въобще не ме е дразнило никога до сега.  newsm78

# 12
Изобщо не ме дразни,но все пак има значение каква е музиката.На някои места даже ми е доста приятно точно заради силната музика.Е,все пак е добре да не се налага да крещим по магазините.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 826
Не ми се е случвало да попадна в магазин с толкова силна музика, че да ме подразни.
А в заведения ме дразни и не ходя в такива със силна музика.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 971
Силната музика ме дразни навсякъде, освен в дискотека и когато шофирам и съм сама в колата, тогава силната музика ми действа страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт