Мами в Италия 19

  • 13 540
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
 ooooh! Какво ли можеше да се очаква от АлИталия-  Twisted Evil още от сега е предвидено 75 мин.закъснение  Shocked...отбелязано е на сайта на Малпенса..на сайта на летище София няма никакво инфо...

# 16
  • Мнения: 3 425
Ей ме на!
Аморето е в отпуска от онзи ден и само успявам да ви про4ета за 5мин и това е!
И при нас е хладно и много ветровито!
Гери,споко ще дойдат...тия дни по летищата е някакъв ужас!
Айде отивам да приготвям ве4ерята   Peace

# 17
  • Мнения: 1 049
ето ме и мен аз съм тук целия август вчера мъжо имаше рожден ден и празнувахме   bouquet
да ви питам за съвет  свекърми вчера ми вика, че момчетата не трабва да играят с кукли и навива и мъжа ми да не дава на детето да си играе, а детето просто ми вика мамо това ми е сестричката и си мъкне куклата на всякъде  Embarassed и ми вика мамо дядо каза ,че момчетата не си играят с кукли  , е това ми се струва маскилизъм не знам  newsm78 #Crazy
айде лек ден   bouquet

# 18
  • Мнения: 3 425
Добър ден!
Честит ти рожденик Гинче(на патерица)!!!Много да те радва!И ви пожелавам една принцеса в най скоро време:)
Не мисля,че е проблем....детето си иска сестричка или братче!Така че постарайте се;)

На мен нещо ми е смотано...тоз път не знам кога ще ми мине Crossing Arms

Буона доменика   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 804
Здравейте и от мен !  bouquet
Зайченце Честит Рожден Ден на патерици на съпруга да ти е жив и здрав и да ви носи много радост в къщи !
И аз като Кала , мисля че няма лошо в това детенцето ти да си има за приятелче кукла .
Аз виках на мъж ми , че камиончетата са за момчета но той ми каза че при децата няма момчета и момичета трябва да играят със всичко .
Ние пък си имаме маймунка за приятелче вече я е наръфала цялата и е за боклука , но докато не намеря подобна не мога да я изхвърля .Страх ме е да не се травмира без нея , защото навсякъде я мъкне със себе си . Само като излизаме я оставя в къщи защото знае че е грозна за навън .
Кала , що така ти е паднало настроението ?
Недей така хапни парченце шоколад на мен това определено ми е антидепресиво-то в такива моменти .

# 20
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 021
       КЪДЕ СЕ ПОКРИХТЕ?Може ли такивя работи?!?!Срамота!Вземете се  в ръце и бързо разказвайте какво правите!
        Лека нощ за сега и утре....вие си знаете!

# 21
  • Мнения: 2 804
Краси аз съм тук ,Клеми я засичам също тук та ме !
Но другите къде се покриха не зная  78 .
Моите дечковци вчера заспаха в 1 , да види ме днес кога ще се заспива .
На малката и се спи но едва ли ще заспи без мен и сестра си .
При нас и днес валя и не излизахме , та направо ужас Самира само на полюлея остана да се качи и програмата и ще е пълна .
Лека и от мен!  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 6 768
Ех...как оредяха редиците... Cry
Kala уж е тука и тя...ама не се вясва.  newsm78

# 23
  • Мнения: 3 425
Ей ме на за малко!
Тия дни аморето си е вкъщи нали е отпуска...и утре го изпращам със свеки и съм 100% на линия!
Тук е гадно времето...не става за плаж!Не вали,но духа силен вятър!

Починете си от мен,че от утре пак ви почвам  bowuu
Лени-то и тя трябва да се включи!

Нямаме   bouquet

# 24
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 021
        Скуката е голяма,въпреки че Клеми сутринта ми намери една тема в клюкарника - за муньовците,смях се със сълзи.А снощи четох за най-големите лични изцепки пак там-голям смях!Ама друго си е да поговориш с приятели! Peace
         Хайде,малко се поразмърдайте,че ви намерих пак на 2 стр!

# 25
  • Мнения: 2 804
Здравейте   bouquet , аз днес го ударих на пълен мързел .
Като изключим сутринта щото тогава правих всичко , че даже излизах и с децата .
Тази вечер направих ризото с фрута ди маре  стана супер вкусно .
Вие как правите ризото ?

# 26
  • София
  • Мнения: 6 768
Аз ризото само със зеленчуци съм правила и с риба тон, така че...май не съм от полза. Обаче установих, че с булгур става адски вкусно  Crazy. Я кажи  какво слагаш ти? Какви са точно футтите ди амре?  Laughing
Аз днес готвих пълнени чушки с яйце и сирене.

# 27
  • Мнения: 2 804
Клеми , аз докато си купя сирене изядох чушките на салата и не можах да напълня нищо затова ядох сирене с домати .
Иначе ризото го правя така - задушавам малко лук с миди (без черупки) , калмари , скариди .Оставям ги да се задушат и поомекнат след което прибавям останалата част от лука , грах , тиквичка и морков .Когато е почти готово добавям 2 лъжици пармиджано и магданоз .
А на обяд правих грах с яйца и салатка със сирене .

# 28
  • Мнения: 6 167
Ехо , банда!
Аз от вчера съм в Италия

В София беше натоварено. Не можах да се видя с Деси, ще й се извинявам на лични. Жалко.
Темпото беше безумно, пътувах малко също така. Изпълних петилетката в едноседмичен срок.

София - мръсна, натоварена, снобска, хаотична и любима.
Последното все по-малко.
Не успях да се видя с всички от списъка....но най-важно че обърнах повече внимание на мама и се виждах със семейството повече.

Установявам, че не мога да съм по цял ден по срещи и да обяснявам едно и също. И понеже за 1в път съм на ваканция гледах да огрея навсякъде. Беше безумно, няма да го повтарям вече.

Но, оправих зъби, имам нови дрешки малко, както и козметика и едни гуменки мнгоо яки на дизел. Купих на Дамиано бермуди , които не му се закопчават на панчонето, щях да умра.
Той тържествено се закле да отслабне до следващото лято, за да ги носи. И най-важното - книжки.

Освен това ходих до КАТ да уреждам прехвърлянето на наследствена кола и минаване на технически преглед ( с връзки, не че нещо й има, просто не ме пускат на канала). Та, след като установихме кой е посредник към незнам си кой друг, при който да се наредя на опашка голяма нерва беше - накрая кака ви в 7 часа се беше наредила на съответния канал готова за битка. Онзи ме пусна бързо, а на следващия ден цялата им престъпна групичка беше арестувана за корупция и стана новина номер 1 в новините.

Та така. Сега влизам в релси, Дамиано ме посрещна с типични симптоми на изоставен мъж - неподстриган, седял на дивана 10 дена пред тв-то, нищо в хладилника, хаос пълен в къщата.
та от вчера пране, чистене, пазаруване, готвене.
и през 10 минути получавам благодарствени смс-и, че съществувам)))

айде, стига за днес - работа ме чака! ( а и трябва да ви прочета - 2 теми сте отметнали)))

  bouquet




# 29
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 021
Добро утро!
     Добре дошла на Лени!За малко да влезе в кадър по новините и тя!Ами така си е то,тук,нищо ново под слънцето!Сега си гледай къщата и мъжа и се радвай на спокойствие!
     И не ползвайте дивана за ТВ,а спалнята......

Общи условия

Активация на акаунт