Какво предпочитате да не знаете?

  • 1 942
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 5 877
Аз например предпочитам да не знам от какво се прави котешката храна. Вие?

# 1
  • Мнения: 1 629
Винаги пропускам репортажите на тема Какво всъщност има в кренвиршите. Обичам кренвирши, с горчица. Не ми пука какво има в тях и не ща да знам.
Не гледам и филми за филма. Убиват ми романтичната нагласа, че Ралф Файнс наистина е мъжът на мечтите ми, а не просто някакъв си актьор.
Понякога, когато не ми отърва истината, предпочитам да не я търся Grinning

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ами всички гадости, които стават по света - доста ми е! Онзи ден случайно /или не/ гледах издевателства над деца от възпитателка и се напуших здраво - държа ми до края на деня /и още май ме държи/. Такива неща не искам да знам - карат ме да се чувствам безпомощна. Не съм желязна май....

# 3
  • Мнения: 5 877
Винаги пропускам репортажите на тема Какво всъщност има в кренвиршите. Обичам кренвирши, с горчица. Не ми пука какво има в тях и не ща да знам.
Не гледам и филми за филма. Убиват ми романтичната нагласа, че Ралф Файнс наистина е мъжът на мечтите ми, а не просто някакъв си актьор.
Понякога, когато не ми отърва истината, предпочитам да не я търся Grinning
Мюр, дай да се разберем сега - ще го ползваш при северен и западен вятър, аз го ползвам при южен и източен. При безветрие ще си почива човекът.
Ако и да бил нисък (както предпочитах да не знам, ама ми казаха).

# 4
  • София
  • Мнения: 7 033
Броят на катастрофите за изминалото денонощие.

# 5
  • Мнения: 677
предпочитам да не знам с какво ще изненада публиката си камелия на турнето,новото гадже на снежина вълкова,новата кола на ирен онтева,кога ще се ожени митьо крика,с какви дрехи е дефилирала патриция кирилова от НТ,какво е било менюто на рождения ден на кристина димитрова и че анджелина джоли не се интересува от мен..

# 6
  • Мнения: 4 176
Предпочитам да не разбирам, ако половинката ми ме мами. Да не разбирам, че приятел ме лъже. Че имам шестица от тотото, а както винаги не съм проверила фиша.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не искам да знам какво говорят хората зад гърба ми.

Като студентки едната ми съквартирантка, ми разказа(нарочно) какво била казала другата за мен. толкова много ме заболя, че си спомням всяка дума. А до момента се раздавах безрезервно за въпросното момиче, мислех, че и тя реагира по същият начин.

 Не искам да разбирам ако съм нелечимо болна(не дай боже).

 Ако мъжът ми изневерява не искам да знам.

 
Ами всички гадости, които стават по света - доста ми е!


И аз така - като чуя за малтретирано дете и се разтрепервам.

# 8
  • sofia
  • Мнения: 1 606
За кренвиршите подкрепям изцяло.
 Предпочитам да не знам какъв е броят на заболелите от еди си какво заклети пушачи, колко е вредно да ядеш какво ли не , не искам да знам, ако ми изневерят инцидентно, как точно ме обсъждат....ей таквиз неща.

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз съм любопитна. Любопитството убило котката. Ама аз искам да знам.

А за кренвиршите слушам и гледам винаги с интерес, това само по себе си е чудо-от нищо-нещо.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 5 577
Не искам да знам бъдещето, не искам да знам какво ме очаква.
Не искам да знам и как и кога ще умра.  Confused

Или ние само за реални неща говорим, дето има как да се научат? Laughing

# 11
  • по Пътеката
  • Мнения: 180
   Не искам да знам за съдържанието човешко-в морето..


# 12
  • Мнения: 899
Не искам да знам какво говорят зад гърба ми.
Не искам да знам, че някой е искал да ми купи цвете, но не го е направил.
Не искам да знам много неща, защото колкото повече разбираме, толкова сме по-нещастни.

# 13
  • Мнения: 5 877
и аз май съм много любопитна, но напоследък се спирам

# 14
  • Мнения: 6 472
предпочитам да не знам с какво ще изненада публиката си камелия на турнето,новото гадже на снежина вълкова,новата кола на ирен онтева,кога ще се ожени митьо крика,с какви дрехи е дефилирала патриция кирилова от НТ,какво е било менюто на рождения ден на кристина димитрова и че анджелина джоли не се интересува от мен..

Освен горе изброеното не искам да знам за еднодневките на половинката , не искам да знам как функционира тялото ми (искам само да функционира), не искам да знам какво правят разни изроди (измъчващи животни, хора, деца Sad ), не искам да си знам бъдещето. И много други неща не искам да знам, но в момента не мога да се сетя за всички.

# 15
  • Мнения: 600
на периоди съм в тези неща - в момента съм толкова бясна на гледачката, че не искам да знам как храни детето през деня и къде ходи, защото ще полудея. търпя до 28 август, тогава я сменям.

иначе по-скоро искам да знам всичко - да съм подготвена за изненади, т.е. да няма такива. не ги обичам, плашат ме.

# 16
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
не искам да знам как приготвят храната от детските кухни и как ни гледат децата в детските, защото от малкото неща, които научавам ми се повръща Sick Sick Sick

# 17
  • Мнения: 1 001
Ако не го знам, значи не искам да го знам, а тогава как да знам, че не искам да го знам?!?

# 18
  • Мнения: 2 792
 Няма да кажа, защото някой може да реши да ми каже и тогава , вече ще знам, това, което не искам да знам.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Няма да кажа, защото някой може да реши да ми каже и тогава , вече ще знам, това, което не искам да знам.
Joy hahaha Joy Права си  Laughing Mr. Green
Аз не искам да знам какво говорят зад гърба ми.Не искам да знам кога имам ОГРОМЕН куп за гладене  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 5 103
Нещо, което ще ме нарани.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Колко катастрофи, с колко жертви има на пътя  Tired

# 22
  • Мнения: 271
Започнах да мисля и да следя темата и си виках : " .... а  да това не искам да го знам, това също, а да това определено не искам да го знам...." и така стигнах до извод, който никак не ме радва. А именно-нищо не искам да знам!!! Преди не беше така, кога съм станала такава страхливка??? Thinking Thinking

# 23
  • Мнения: 5 877
не искам да знам как приготвят храната от детските кухни и как ни гледат децата в детските, защото от малкото неща, които научавам ми се повръща Sick Sick Sick

А, тези неща държа да ги знам.

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не искам да знам дали има Бог........къде отиват душите ни след смъртта..........колко дълго ще живея..........дали цветята изпитват болка, когато ги късам.........бъдещето................

Котешката храна  Joy....изсушени и стрити на прах мишки...........купуваш 3 пакета и получаваш подарък- красиви ръкавички от миши кожухчета

# 25
  • Мнения: 515
Аз искам всичко да знам Crossing Arms - ама  не мога пък всичко, да му се невиди Rolling Eyes



# 26
  • Мнения: 569
Не искам да знам колко болни, гладни  и бездомни деца има по света.  Не искам да знам ако съм болна от неизлечима болест, не искам да знам кога ще дойде краят на света, не искам да знам кога ще умра, не искам да знам ако не ми е писано да изживея живота си с мъжа до мен в момента.

# 27
  • Мнения: 1 629
Не е никак петъчно и е леко назидателно, но не разбирам защо не искате да знаете за бедността, страдащите, гладуващите, бедните и болните. Първата крачка към помощта е съпричастността. Ако не знаем за тях, не бихме могли и да им помогнем. Важно е да се вижда добре по телевизията какво точно са причинили катастрофите, примерно, така утре ще си спомниш и няма да пиеш преди да шофираш. Както и да е, разсъждавам си.

# 28
  • Мнения: 677
щото не им пука и им е кеф да си бюргерстват в тяхното си пространство..щото не искат да повярват,че има други по-зле от тях..бе кво пиша..гот им е да си наврът главата в пясъка като щраус,че е по-лесничко..

# 29
  • Мнения: 918
предпочитам да не знам с какво ще изненада публиката си камелия на турнето,новото гадже на снежина вълкова,новата кола на ирен онтева,кога ще се ожени митьо крика,с какви дрехи е дефилирала патриция кирилова от НТ,какво е било менюто на рождения ден на кристина димитрова и че анджелина джоли не се интересува от мен..

Ами тогава не чети жълти списания Mr. Green

# 30
  • Мнения: 677
предпочитам да не знам с какво ще изненада публиката си камелия на турнето,новото гадже на снежина вълкова,новата кола на ирен онтева,кога ще се ожени митьо крика,с какви дрехи е дефилирала патриция кирилова от НТ,какво е било менюто на рождения ден на кристина димитрова и че анджелина джоли не се интересува от мен..

Ами тогава не чети жълти списания Mr. Green
мъдър съвет..благодаря ти!сега знам че винаги мога да разчитам на помоща ти в тежки за мен моменти..

# 31
  • Мнения: 2 161
Предпочитам да не знам,когато  ме обсъждат.Ей,побеснявам,когато дойде някой и ми каже:Този и този говори за теб!Ми какво като говори?Плюс това аз не се притеснявам,когато ме обсъждат в негативен аспект.Напротив!Но когато ме похвалят, адски се притеснявам.Добре,че не ми се случва често  Grinning

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Предпочитам да не зная дали изборите които всеки ден правя са възможно най-добрите.

# 33
  • Мнения: 5 877
Не е никак петъчно и е леко назидателно, но не разбирам защо не искате да знаете за бедността, страдащите, гладуващите, бедните и болните. Първата крачка към помощта е съпричастността. Ако не знаем за тях, не бихме могли и да им помогнем. Важно е да се вижда добре по телевизията какво точно са причинили катастрофите, примерно, така утре ще си спомниш и няма да пиеш преди да шофираш. Както и да е, разсъждавам си.
Да, права си. Обаче за котешката храна продължавам да не искам да чувам.

# 34
  • Мнения: 677
добре,няма да ти казваме..поне аз обещавам..

# 35
  • Мнения: 1 629
А, моля, и аз не ща и да знам какъв актьор е Р.Ф. Wink За мен той е пилот, картограф, почитател Херодотов и ако ми падне...размечтах се, лека нощ.

# 36
  • Мнения: 476
Аз искам всичко да знам, даже кога ще умра. Говорили сме със съпругът ми и той обеща, че ако съм неизлечимо болна ще ми каже, няма да го крие от мен. Не мога да си представя, че ще си отивам от този свят и няма дори да подозирам.

Леле, много тъжно май стана...

# 37
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не искам да знам и не ме интересува, коя комшийка с кого излязла, с кого и кога се прибрала, кой какво казал на другия, пък за мен някой се изказал...
Не искам да знам коя чалга в момента е най-слушана, коя певица се омъжила/развела.
Не искам да знам кой колко пари получава и за какво ги харчи.

# 38
  • Мнения: 353
понеже клюките не са ми силната страна, не чета жълти списания.
иначе не искам да знам какво има в консервите, какво има в саламите, може би какво има дори и в готовата бебешка храна.
не искам да знам дали има изънземна цивилизация, която се готви да унищожи земята, не искам да знам къде и кога ще избухне следващата световна война.
не искам да знам колко подкупни са политиците, за да не ме е яд, катоправя сравнение аз колко изкарвам с толкова много гърч.
и не искам да знам нищо за бившите жени на мъжа ми - ако има обаче странични занимания искам да знам, за да ходя да отмъщавам  #2gunfire #2gunfire
не искам да знам и кога точно ще умра, нека ми дойде изненадващо, иначе от сега ще ме е шубе  Sick

# 39
  • Мнения: 2 407
Не искам да знам за лошите неща.

# 40
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Не искам да знам какво ще е бъдещето! Не искам да знам какво ме очаква след като си отида от този свят! newsm48 newsm48

Общи условия

Активация на акаунт