Търсите ли и събирате ли играчките на децата си

  • 1 723
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 274
   Докато беше малък ги събирахме заедно, но постепенно започнах да го оставям сам да ги прибира като зорко оглеждах за забравени играчки или за прибрани чужди  Mr. Green! Сега вече не се интересувам какво изкарва и какво прибира - достатъчно е голям  Peace!

# 16
  • Мнения: 1 800
И аз си ги прибирам, обикновено са едни и същи-топка, тръкалце с дръжка, кофичка с лопатки и телефон естествено. Не е трудно да се съберат.

# 17
  • Мнения: 515
Ами аз уж ги събирам, ако се сетя де hahaha. Имаме следните липси Mr. Green - една количка, която се дърпа; едно гребло; две малки количкии дрешки Blush- една обувка, три шапки, един анорак. Блейка съм си аз Embarassed.
И аз си ги прибирам, обикновено са едни и същи-топка, тръкалце с дръжка, кофичка с лопатки и телефон естествено. Не е трудно да се съберат.

Не е трудно, стига да не ти се е взел умът от ситуации Laughing

# 18
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Обикновено си ги взимат да играят други деца и не ми върви да им ги дръпна от ръцете, когато тръгваме.
Последно, на площадката Фелипе си беше взел една лъжица от адапте (милият все има страх, че ще срещне пюре по пътя и няма да има лъжица, само черпаците не му давам да изнася от къщи, въпреки че не би имал нищо против  Mr. Green). Е, тая лъжица предизвика такъв фурор, подобен на шише от кока-кола  Mr. Green, как да си я взема от децата (не че ми е лъжицата, а като пример, що вървят комплектите).
За да не забравя, взимам до три неща-сито и две дрънкащи джаджи, пък и да не губи по много.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не събирам и само понякога знам, какво има в плика.
Щерката е на 6 в това отношение. Прибирали сме се и с по-малко от изнесеното, както и съм намирала разни лопатки и т.н и аз...Кръговрат  Flutter

# 20
  • София
  • Мнения: 15 219
Да, събирам.
Знам с какво сме излезли, гледам да си го прибера и да не вземем нещо чуждо.  Ако Иво се е заиграл с чужда играчка преди да си тръгнем-връщам, ако друго дете играе с наша, не му я дърпам от ръцете, естествено-карам майката да я вземе от нейното дете и да ни я върне.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Не излизаме с много неща, защото ми е трудно да търча подир Калина натоварена. Обикновено сме или с количката й за бутане или с топка или с комплект за пясък. Доста често се е случвало да оставям комплекта за пясък на децата да играят, с уговорката да го приберат после и на другия ден да го донесат пак.

# 22
  • Мнения: 1 639
Излизаме с  2 - 3 неща най-много или с толкова я пускам на пясъчника.
Прибирам си ги след игра.
Ако се е заиграла с някоя клечка или капачка .....след като си тръгваме ги събирам и в коша. Съвестно ми е за пясъчника  Rolling Eyes

# 23
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Да,събирам ги.Почти винаги играчките са едни и същи,така че няма проблеми със запомнянето.Пък и ги ограничавам в броя,който носим с нас,не можем да помъкнем цялата къща все пак Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 014
Събирам ги. Понякога забравям да взема нещо, обикновено някоя количка на Ники. Лошото е, че като се приберем вкъщи си я търси и за да не плаче ходим до магазина за нова.

# 25
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Лесно ми е да помня, защото горе-долу е едно и също, пък и той свикна да си ги търси. Но пък в детската градина е доста често явление нещо да бъде безвъзвратно оставено там - този го взел да си играе, онзи...няма лошо - понякога и Савата се прибира у дома с нещо градинско, но на другата сутрин чинно го връщаме и той сам го оставя там, откъдето го е взел.

# 26
  • София
  • Мнения: 39 758
Оставям Дияна сама да се грижи за играчките си. Забравя някоя изграчка, тръгваме си, аз скришом я прибирам. След време казвам "ааа, къде е еди кое си?". Дияна надува гайдата, моли ме да се връщаме. Давам играчката и я моля да не я забравя повече.
Но децата забравят.

# 27
  • Мнения: 4 187
Събирам ги, ако има какво да се събира  Wink. Обикновено излизаме след ясла и не носим много играчки, купувам и нещо да се забавлява за момента , което после е загубено обикновено или си играе с играчките на децата около нас!

# 28
  • Мнения: 8 505
Уж ги събирам,но доста често оставя някоя забравена.

# 29
  • Мнения: 525
Не изнасяме много неща, но винаги гледам да си ги прибирам, освен когато някое дете се е заиграло с наша играчка оставаме с уговорката на следващия ден да ги изнесат

Общи условия

Активация на акаунт