Сокчетата могат ли да предизвикат колики?

  • 3 238
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 683
И на Валето соковете му усилваха коликите и изчаках до края на 3-я месец, но пък имам една приятелка, която даваше на нейното дете още като беше на 2 месеца и нямаше проблеми, даже от 4-я месец му даваше от готовите сокове, а не изцедени, но всяко дете е различно, както и ние сме различни, не всички ядем и пием едни и същи неща по едно и също време и т. н., тъй че всеки си преценя според детето кога какво да му дава...

# 16
  • Мнения: 3 356
Моят първи опит да дам сок беше около 3м.-получи зверски колики.На 5 и на 8 месеца-също.Започнах да му давам на 10 и вече нямаше проблем.

# 17
  • Мнения: 1 284
могат, обаче при мен се получи от плодовото пюре от ябълки

# 18
  • Мнения: 8 505
О,да,могат!
Все още не проумявам защо болшинството педиатри ги препоръчват като първа "храна",различна от млякото...

# 19
  • Мнения: 27 524
О,да,могат!
Все още не проумявам защо болшинството педиатри ги препоръчват като първа "храна",различна от млякото...

Защото са светила, ти още ли не си го разбрала? Защото не им се чете и учи.

# 20
  • Мнения: 118
Могат да предизвикат колики, пробвах с домашно изцеден от ябълка и се съдра от плач , доктора ни каза поне в началото с готов сок и то само бистри сокове - ябълка , ябълка с грозде ,после морковите - те са по-трудносмилаеми
Не знаеш тия ябълки от магазина кога са докарани и каде, ние сме в къща с градина и пак не смея да и давам от всичко , само от тези
които не са пръскани и то не за сок , а ползвам зеленчуците за супа от 2 дни
Все пак по -дбрите и скъпи фирми  следят за качеството на сокчетата, не си струва да рискуваш поне в началото ,това е моят съвет
Изчакай няколко дни и пробвай пак , не до 8 - мия месец
Сока и кърмата са две различни неща, и не ти пречи пак да направиш късно захранване , ако си му привърженик и сте изцяло на кърма , защото не знам какъв е вашият случай... успех

# 21
  • Мнения: 4 629
Да соковете могат да предизвикат колкики

Общи условия

Активация на акаунт