Дайте мнения за едно креватче на Чико, сгъваемо.

  • 1 761
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 405
това е креватчето

Хареса ни това, че може да се сгъне и да се носи в сак. Докато дървено легълце не можеш да пренесеш от един град в друг, например.
Имали ли сте/ имате ли подобно?
Какви са плюсовете и минусите му?
Благодаря ви Hug

# 1
  • Мнения: 1 081
Ами, Анджи, какво да ти кажа... newsm78 В началото и аз се чудех дали такова или дървено, но вече твърдо застанах зад идеята за дървено. Това е много красиво и е едно такова сладурско, но като му гледам дължината, колко време ще го ползваш?! Whistling От друга страна никак не ми се вижда удобно за новородено, ще лежи почти на земята и то зимата януари месец... newsm78 Отделно ще трябва да му купиш и допълнителен матрак, защото този май доста тънък ми се вижда нещо. И как смяташ да го вдигаш от него, ще трябва да се навеждаш почти до пода...

Ако легълцето е само за игра, вземи му от по-големите, също има такива, които се сгъват, тогава подкрепям покупката  Peace Но ако е за спане - помисли си пак!

# 2
  • Мнения: 2 768
Страхотно удобно креватче! На такова абсолютно същото София спа миналата година на почивката в Турция, разгледах го от близо, много е хубаво! Но за новородено ти трябва задължително второ ниво, иначе ще е много низко. Ползва доста, ето моята дъщеря е на 1г8м и все още спи в такова, тъй като гледам, още поне 6-8 месеца ще изкара в това креватче.

# 3
  • Мнения: 3 405
Деси, има възможност да се повдигне на по-високо матрачето и е удобно за вдигане на малко бебе.

# 4
  • Мнения: 1 329
Здравей!
Искаш бебето постоянно да спи в това креватче ( у вас вкъщи) или искаш по принцип да купиш креватче за пътуване?
Ако е само за пътуване има и по евтини модели на Hauk, доколкото знам.Но то не се използва ежедневно.
Според мен по -добият вариант е обикновено дървено легло ( на разумна цена ) и още е дно такова преносимо легло когато се пътува.Така или иначе бебешорите обичат да им е широко, а Кико ще му е по мярка до към 1-2 години.
Принципно тези преносими легла са наистина много функционални и вършат страхотна работа при пътуване.

# 5
  • Мнения: 3 405
Ами мислех си за постоянно да е Grinning
Ники спеше в дървено легло, но като ходехме при бабите трябваше да търсят креватчета, сложно беше.
Дали е удобно за постоянно спане в него, за пътуване е ясно? Grinning

# 6
  • Мнения: 1 329
Ами мислех си за постоянно да е Grinning
Ники спеше в дървено легло, но като ходехме при бабите трябваше да търсят креватчета, сложно беше.
Дали е удобно за постоянно спане в него, за пътуване е ясно? Grinning

Казваш , че се повдига , нали? Тогава може и да става.В интерес на истината зависи колко е голямо бебето и като започне да скача в него дали леглото ще издържи.
Като купувате вижте дали по средата на матрака от долната страна има нещо което държи матрака в едно положение. На Hauk имат , но нашето се оказа доста калпаво и се счупи, но ние леглото го купихме когато детето беше на 1г.10 м. и вече тогава са доста тежки.От скачането и от въртенето тази °джаджа° се счупи и после мъжа ми се чудеше с какво да се подпира , за да може да спи удобно.

Не знам , според мен за малко дете е ОК, но за пораснало над годинка, мисля че не е много удобно. Успех в избора.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мнението ми съвпада 1:1 с това на Biskara  Heart Eyes Биска - поздрави  Hug

Удобно-неудобно,  не бих си оставила детето да спи у нас в травъл кошара  Crossing Arms, ако ще и 10 нива да има.

# 8
  • Мнения: 1 081
хаха, ами Анджи, накарай бабите да ти купят едно такова  Laughing, а вие си вземете едно голямо дървено, преди време Галина беше дала линкове към едни много хубави  Laughing

# 9
  • Мнения: 2 768
Става за постоянно, моята дъщеря го ползва за основно легло и е много удобно и комфортно!
Факта, че подарих дървеното й креватче и си купих преносимо, мисля, че е достатъчно красноречив!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Леглото си е супер.Нашия спи в такова,само че на Чиполино и струва 135 лв.Според мен до 3 годишна възраст спокойно може да се ползва.

# 11
  • Мнения: 3 405
Иамаме дървено, но е при свеки в Свищов. Ники го ползва малко време. След като на два пъти прескочи решетката и се стовари на главата си аз махнах три от пръчките на решетката. И като разбра, че може да се измъква от там се пресели при нас на спалнята, а леглото му стана склад за играчки. Grinning
На нас ни трябва временно решение, че смятаме да сменяме жилището след известно време, живот и здраве.

# 12
  • Мнения: 2 863
Горещо ти го препоръчвам!!!
Само,че нашето беше на Чиполино, супер удобно ми беше, никъде не се удряше, като започна да става, използва го до 1, 5, когато се премести на голямо нормално легло. До 4 месец спеше на горното ниво, а пък след 8м, като започна да пълзи й отворих едната страна (на Чиполинското легло има цип и едната страна се отваря, детето може само да изпълзи вътре)...

# 13
  • Мнения: 2 768
Имаме дървено, но е при свеки в Свищов. Ники го ползва малко време. След като на два пъти прескочи решетката и се стовари на главата си аз махнах три от пръчките на решетката. И като разбра, че може да се измъква от там се пресели при нас на спалнята, а леглото му стана склад за играчки. Grinning
На нас ни трябва временно решение, че смятаме да сменяме жилището след известно време, живот и здраве.

В такъв случай, това е вашето легло!
Първо, достатъчно е дълбоко, за да не може да го прескочи. Около 90см е моята дъщеря в момента, изобщо даже и не се пробва!

После, когато се преместите, живот и здраве, вариантите са или да го преместите на голямо легло, ако е вече по-голямо детенцето, или да си го ползвате колкото му е удобно. Ние също се изместихме преди 6м, все още спи в преносимото легло, но си има и голямо, което я чака.

И не на последно място, това е най-безопасният вид легла, и да иска, никъде не може да се удари или заклещи.

# 14
  • Мнения: 1 858
Спор няма , че е много удобно но само за временна употреба, поне според мен. Хич не ми харева идеята детето ми да спи почти на земята зимата!

Общи условия

Активация на акаунт