Пластелин

  • 9 195
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 187
Бързо в книжарницата за пластелин:
















Бързи, смели, сръчни....  Hug

# 1
  • Мнения: 1 639
Добри идей .
А от какава възразст  могат да играят децата с пластелин?  newsm78

# 2
  • Мнения: 2 978
Хехе, много сладки неща.. Hug

А от каква възраст може да се ползва пластелин? newsm78..Т.е. от кога ще му бъде интересно на детенцето?

# 3
  • Мнения: 2 804


А от каква възраст може да се ползва пластелин? newsm78..Т.е. от кога ще му бъде интересно на детенцето?

И аз щях да питам за същото ! Wink

Последна редакция: сб, 12 авг 2006, 15:23 от makaui daniela

# 4


А от каква възраст може да се ползва пластелин? newsm78..Т.е. от кога ще му бъде интересно на детенцето?

И аз щях да питам за същото ! Wink

Ot mnogo malki...... Moeto dete igrae s plastilin ot edna godinka.
Vmesto da hodite i da si kupuvate, movete sami da si "sgotvite" plastilina vkasti. Ako imate izbor, polzvajte kremoobrazni, a ne techni hranitelni boi, zastoto davat po-avtentichen cvjat.
Eto recepti:
http://www.geocities.com/Heartland/Acres/7875/recip3.html

Osven plastilin, mojete da pravite podobni krasoti i s kartoni ot jajca. Mnogo lesno i efektno.
http://www.eggs.ab.ca/recipes/craftcorner/eggcartonideas.html
 

# 5
  • Мнения: 5 877
От година и половина й давам.
Не прави такива неща като на картинките, но много се забавлява. Мачка, трие, прави основно пръчици и топчета. Не искам много да й показвам и да правя аз, защото после им трепери на фигурките и не ще да ги разваля. като я оставя на свободна игра, забавлението е голямо.
И домашен пластелин сме правили, но кремообразна боя не съм виждала, джаскам боя за яйца. Става хубаво и в голямо количество, ама гадно се мие тенджерката.

Между другото за малки деца е хубаво и мачкане и моделиране на тесто. Кефът е същият, няма страшно и да го лапне, а накрая може да се опече и да се хапне Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 978
Ауу много благодаря Hug Heart Eyes..
Още днес отивам и купувам Party

# 7
  • Мнения: 1 187
Смятам, че няма възрастови ограничения в тази забавна игра. След като спре да пъха всичко в устата си е готово да му покажете какво е това чудо. Нищо не пречи да си купите пластелин от няколко цвята като за начало и да покажете на детето какви хубави неща могат да станат от него. В началото най-актуални ще са червеите и топчетата, които ще прави с удоволствие и самичко  Mr. Green После зарчетата с дупки от химикал. И на по-късен етап - красивите фигурки. Вземете и пробвайте. Две години е прекрасна възраст според мен.  Peace

# 8
  • Мнения: 1 520
Страхотни идейки.
Аз му давам да играе с пластелин от около 2 годишен. Забавляваше се доста. Сега се подсещам, че скоро не сме играли с такъв. Ще му направя някаоя и друга от предложените фигурки.  Peace

# 9
  • Мнения: 7 106
Страхотни идейки, благодаря !!!

Аз съм купила пластелин и и давам, но нея като че ли я гнус да го пипа  Thinking и на този етап не е впечатлена от него.
Иначе когато меся нещо е първа пушка, умира да мачка тестото. Каква разлика намира между двете и защо не възприема пластелина, незнам  newsm78.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Много свежи предложения. Мерси кламерче.   bouquet
Само да си дойде щерката и ще снимам нейните бъдещи творения.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 718
Идеите ми харесаха. Само да изровя на Дияна пластелина... че го бях покрила за известно време Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
идейките наистина са страхотни,и аз ще взема да купя за радост на мъника:)

# 13
  • Мнения: 694
Зимата бях купила пластелин да занимавам щерката с нещо през студените зимни дни в къщи. След като една сутрин се събудих с пластелин в косата изхвърлих всичко и ще поизчакам пак с опитите. Всичко беше много хубаво до момента в който цялата къща беше в пластелин.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148


старичко дело, но е много хубавко Wink

Общи условия

Активация на акаунт