Как да кръстим детето си?

  • 2 176
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Очакваме момиченце, но изпитваме трудност с избора на име.
Мислим да бъде на дядо му Димчо или баба му Руска.
Имаме момченце на име Димитър кръстено на другия му дядо.
Нека чуем вашите идеии и предложения.

# 1
  • Мнения: 113
С буквичката д на мен ми харесва Даниела, а с р много хубаво българско име е Ралица. Успех с избора на име, но знайте, че както и да я кръстите, радостта от това, че я има ще е еднакво голяма! Лека бременност!  bouquet

# 2
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Димана ми харесва много ( на дядото  Wink), а Румяна ( 3а бабата Wink )....лека бременност и прекрасна 3драва принцеса ви пожелавам Hug Heart Eyes

# 3
# 4
  • Мнения: 7 837
Направо комбинирайте, за да не се сърдят - Рудим, Русди.

Ау, колко съм недоспала, изпразних се по мъжки имена  ooooh! Ето женски - Русдана,   Димитруса  Grinning

Последна редакция: сб, 12 авг 2006, 16:04 от Кейси

# 5
  • Мнения: 9 990
Ами щом искате да е на бабата Руска-кръстете момиченцето Руска Hug

# 6
  • Мнения: 5 475
 newsm78 Нещо не разбрах защо този въпрос сте го задали и тук,освен във форума за Бъдещи и настоящи майки?
Живеете в чужбина и искате някакво чуждо име или какво?

# 7
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
newsm78 Нещо не разбрах защо този въпрос сте го задали и тук,освен във форума за Бъдещи и настоящи майки?
Живеете в чужбина и искате някакво чуждо име или какво?

и а3 не ра3брах, но момичето явно си има нещо на ум.....само дето не го ка3ва Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 61
Тъй като това ми беше първата тема в този форум, обърках рубриката и затова без да искам я публикувах тук. Неуспях да я изтрия и затова я публикувах и на друго място, по-подходящо.
Благодаря за мненията, някои съвпадат с нашите идеи. Искахме да видим дали не сме пропуснали някое интересно име. Joy

# 9
  • Мнения: 7 837
О, със сигурност сте пропуснали интересни имена. Как ти се струва - Русалинда-Димитрия. С тиренце, според модата  Grinning

# 10
  • Мнения: 327
Рая, Радостина, Дима, Дарина

# 11
  • Мнения: 3 423
А защо не Преслава, Русалина, Славена, Косара...
Хем не на бабата, хем не на дядото.

# 12
  • Мнения: 379
имам една съседка, която си кръсти детето Росана на майка си Руска. Мисля, че звучи много сладко

# 13
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Дария или Рада - така ще има и на двамата букви4ките  Wink

# 14
  • Мнения: 2 070
и тук да отговоря - Дара, Рая, Дора /означава дар/, Димана, Дарина, Радина....Радост, Радомира. Аз пък най-си харесвам на мойта щерка Яна името- на никой не е кръстена - нов човек - ново име!!! Аман от патриархат, ама вие си знаете!!!

Общи условия

Активация на акаунт