Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Опитвам се да намеря сладкарница, в която да резервирам 4 маси за празнуване на рожден ден, засега без успех.
Политиката им била да не правят резервации. Защо питам аз?
Поръчана при тях торта + напитки по-малко от 100лв няма да излезе. В "Теа" в Изток предлагат и марков алкохол - там цифрата би била двойна - е те толкова ли изкарват за 1 час от 4 маси? newsm78
И сега остават още 3 дни да намеря сладкарница с управител с бизнес мисъл, а не с политика.

# 1
  • София
Skyline newsm10 Виж и на страницата им : http://www.skylinecakes.com/

Правихме РД-то на малката миналата седмица при тях - останах много доволна - и от тортата и от яденето и от обслужването. Всичко ни излезе 115лв. - вярно, че хората не си поръчаха алкохол / беше в 11 сутринта / , за 18 човека, а тортата още я ядем Grinning Резервация си направихме доста по рано, но казаха, че ако е свободен деня няма проблем и да е до няколко дни предварително. Само за детската торта мисля, че се чакаше повечко... Ние бяхме в сладкарницата в Св. Троица, имат още една и в Лозенец. Тази в Св. Троица е с градина и има люлки и място, където да си играят по-големи дечица.

# 2
мдааа и аз останах разочарована от нашата сл-ца Неделя защото исках там да правя рожд.ден на малкия но уви...такава им била политиката  #Cussing out егати политиката те си мислят че докато трае мероприятието ще се пият основно кафета от мамите и безалкохолни и някое друго коктейлче а  ще се стои най малко 3ч, а ако пуснат масите на свободна консумация ще направят по голям оборот Rolling Eyes Това според мене е много грешна политика защото за рожд.ден на малкия оставих солидна сума за кратко време ама кой ме пита Rolling Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт