Отзиви за Чиполино Прима и няколко лятни Бертонита

  • 2 454
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
Глухарче, аз знам, че има Каролина и Каролина Плюс.Аз имах Каролина/ без плюс!/.Тя беше малко по-малка от Каролина Плюс и тежеше 7 кг по каталог.Няма как Каролина Плюс да е по-лека, освен, ако материалите са различни, незнам newsm78
Сега за 2006 не знам какви са точно моделите-със сигурност на сайта на Чиполино ги има.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Каролина плюс е старата версия на Прима,но това е модел преди три години и едва ли ще се намери по магазините вече.Каролина 2006 няма нищо общо с Каролина плюс.Една продавачка ме беше излъгала,че Примата тежи 9 кг. и за това се отказах от нея.В последствие разбрах че тежи 6 кг.,направо побеснях #Cussing out

Наистина ли Примата е 6кг  Rolling Eyes Ами тогава защо в сайта пише 10.5кг newsm12 smile3506
Приятелката ми си купи и каза,че на кашона пишело 6.500 кг.,освен тя да ме е излъгала newsm78

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имах/бутах Бертони Пикадили.
Пропоръчвам.

Колички с таблички за бебето, за майката са ми  Sick

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Каролина плюс е старата версия на Прима,но това е модел преди три години и едва ли ще се намери по магазините вече.Каролина 2006 няма нищо общо с Каролина плюс.Една продавачка ме беше излъгала,че Примата тежи 9 кг. и за това се отказах от нея.В последствие разбрах че тежи 6 кг.,направо побеснях #Cussing out

Наистина ли Примата е 6кг  Rolling Eyes Ами тогава защо в сайта пише 10.5кг newsm12 smile3506
Приятелката ми си купи и каза,че на кашона пишело 6.500 кг.,освен тя да ме е излъгала newsm78


Да не би да си е взека Каролина, вместо Прима.
Аз имам Каролина и тежи 6-7 кг., не вярвам Примата да е колкото Каролината, защо да лъжат в сайта  newsm78

# 19
  • Мнения: 9 990
http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2006&c … ry=109&type=1
Това е от страницата на каталога за 2006г
Каролина-7кг
Прима-10,5кг

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Бре продавачката ще излезе права,а колко майни изяде Embarassed
Както и да е,аз след толкова чуденки си взех "Он Роуд"

# 21
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз съм за Хевъх на Бертонито не е повече от 4кг. имам я същата само че сега това са нови разцветки и са им сменили имената, маневрена и лека, малко по широка е от тази с масичката и има две положения на гръбчето легнало и седнало Peace

# 22
  • Мнения: 4 358
Как избирам количка - първо решавам какви екстри искам, после преглеждам мрежата за колички с такива екстри и накрая гледам в магазина.
Харесах лятната количка на Маг, отговаряше на всички изисквания, но като я вдигнах (вече на трети етап в магазина  Laughing) се оказа много тежка и се отказах от нея.

Отиди в някой магазин и разгледай на място  Peace
Ако нямаш много свободно време за обикаляне, обади се предварително по телефона, за да разбереш какви модели имат в момента.

П.П. Аз от изброените съм се спряла на Бертони Пикадили. Не харесвам колички с таблички.

# 23
  • Мнения: 35 950
Виж на Чиполино-Каролина-тя е 7 кг.2 години съм я бутала-много е удобна и е много близка като визия до това, което искаш!И нещо много важно-кошът от долу е голям!И само да уточня, че всъщност табличката за майката, която е на дръжката-не става да си слагаш кафето! Naughty Mr. Greenразлива се!

според мен също е добра! подрепям изцяло това, което казваш! бутах я 2 седмици на вилата на една приятелка, беба просто "лепна" за нея  Laughing /става дума за Каролина +/; единствен недостатък за мен е, че не се сваля тапицерията, за да се пере; свалят се само коша и подносчето Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт