Слънчеви очила с UV - истина или лъжа?

  • 5 604
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Полароид има магзинчета на Попа, малко преди магазина на Жени Живкова.
Другият който знам е на Сан Стефано с/у Докторската градина.

# 16
  • Мнения: 10 491
Полароид има магзинчета на Попа, малко преди магазина на Жени Живкова.
Другият който знам е на Сан Стефано с/у Докторската градина.
Благодаря ти, но сигурна ли си, че не са менте? Ако някой знае официален магазин на вносителя, моля да пише newsm17!!!!

# 17
  • Мнения: 5 140
Специално този на Сан Стефано е фирмен, там има фотоапарати.
Провери ако можеш, дано нещо не съм те подвела, но последно когато минавах (отдавна беше) си го имаше магазина.

# 18
  • Мнения: 10 491
Специално този на Сан Стефано е фирмен, там има фотоапарати.
Провери ако можеш, дано нещо не съм те подвела, но последно когато минавах (отдавна беше) си го имаше магазина.

  bouquet ще го посетя!  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 3 043
В магазините на Полароид и Рейбан има едни табла, на които си тестваш очилата, както е обяснила и Нат, като сложиш очилата през тях виждаш някакъв надпис или картинка, без тях не се вижда. Това за мобилният телефон също съм го чувала като тест - завърташ екрана на 90 градуса и трябва да се затъмни напълно.

Имам Полароид и съм изключително довелна, очите наистина ми се чувстват много спокойно с него, много по-спокойно отколкото ако ходя с очилата с диоптър (не ги нося постоянно, само в офиса и  пред ТВ, но понякога си тръгвам по инерция от работа с тях...) А като си купувах очилата с диоптър ми взеха някакви допълнителни пари уж за някаква поляризация, която щяла да премахва разни отблясъци, нещо ме успаха, но не е като поляризацията на полароида, с него и на тъмно мога да ходя

А откъде да купя истински Полароид? В Метро такива ли са?
Има магазин на Сан Стефано, това е една уличка точно покрай градинката зад Народна Библиотека, в отсечката между Шипка и Оборище, по-близо за Шипка се намира. Малко магазинче е, но има доста модели. Само че информацията ми е малко стара, надявам се не са го затворили или преместили вече. В Метро също имаше преди време, сега не знам, но там няма голям избор.
Ако отидеш сега със сигурност ще хванеш и някое намаление, че вече лятото минава  Peace

Докато пиша и са ме изпреварили с инфото  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 140
Мама на Мишо, нищо че съм те изпреварила, информацията ти е все пак ценна.

Общи условия

Активация на акаунт