Какво милите за животозастраховането???

  • 1 923
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 952
Хубаво е , за подсигуряване на децата поне , да  пази Бог.Необходимо зло, да.

# 46
  • Мнения: 1 080
Какви са тези застраховки живот, които като се откажете от тях ви връщат пари  newsm78
При застраховката (независимо каква е) плащаш парички и ако даде Бог всичко да е ок, тези парички за безвъзвратно загубени.
Иначе съм определено ЗА застраховките. Мъж ми има дори застраховка за безработица  Crazy Наистина са разход, но ако не дай си боже се случи нещо непредвидено и неприятно, поне финансово ще си обезпечен за определен период.

Напротив,МНОГО зависи каква е застраховката! Тук ти говориш за застраховки, които покриват само определени рискове,а ние говорим за дългосрочни финансово-осигурителни планове.

# 47
  • Bristol
  • Мнения: 9 347
Напротив,МНОГО зависи каква е застраховката! Тук ти говориш за застраховки, които покриват само определени рискове,а ние говорим за дългосрочни финансово-осигурителни планове.
Вече разбрах, но ме обърка това, че ги наричат просто застраховки  Laughing

# 48
  • Мнения: 1 080
Напротив,МНОГО зависи каква е застраховката! Тук ти говориш за застраховки, които покриват само определени рискове,а ние говорим за дългосрочни финансово-осигурителни планове.
Вече разбрах, но ме обърка това, че ги наричат просто застраховки  Laughing

 Simple Smile  Peace! Аз оставам с впечатление, че голяма част от хората 1. Или  нямат никаква информация или имат, но тя не е пълна или коректна, което 2......води до заблуда, не само на самите тях,но и на големи групи хора, което не е добре нито за първите, нито за вторите.
Сигурна съм, че принципно е по-добре за всички, когато някой изказва мнение, той да е или абсолютно сигурен в това, което ще каже т.е да има пълна информация по въпроса или е по-добре да не го прави.

# 49
  • Мнения: 928
MaDMamA, много от нас търсят инфо по въпроса и се опитват да набавят подробности, а след това споделят. Затова не ни съди, ако без да искаме заблуждаваме, а просто ни поправяй  Peace

Ето аз питах, точно за да получа по-пълно инфо, но така и не ми отговориха Thinking
Belinda, хайде разкажи повече за застраховането, плс и коя е фирмата застраховател. Предполагам, че ще е интересно за всички

# 50
  • Мнения: 1 080
Никой не се сърди, просто казвам според мен какво е правилно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт