Какво милите за животозастраховането???

  • 1 920
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте!!! Чудя се, какво мислите за животозастраховането.Отскоро работя в тази сфера и просто ми е любопитно мнението на хората. Благодаря предварително!!!

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 21:48 от sya

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Хубави неща мисля.Дори в момента проучвам къде са най-изгодните спестовни застраховки, защото искаме да си направим цялото семейство.Акъл да дадеш?
Успех в тази интересна сфера Wink  bouquet

# 2
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
 newsm44
Ето това мисля!Добре си се ориентирала Peace

# 3
  • Мнения: 1 014
Мисля, че все повече хора започват да се интересуват от живото-застраховането. Пожелавам ти много успехи в тази сфера!!!

# 4
  • Мнения: 521
Нещо, което всеки здравомислещ човек трябва да направи.

# 5
  • 1st floor
  • Мнения: 9 064
Ако мъжа ми се застрахова, ще го очистя веднага/ще го прежаля, ако си заслужава/ Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 6
  • Мнения: 215
Положително съм настроена от гледна точка на дългосрочна инвестиция. Ако наистина премахнат данъчните облекчения при животозастраховането за сума над 60лв. #Cussing out за мен става напълно безмислено. Дори ще проверя дали не мога да намаля в съответствие и месечната си вноска. До момента не се облагаха суми до 10% от дохода, което беше стимулиращо.

В противен случай е безмислено да "завързваш" пари за 15-20 години, защото винаги след толкова много време парите ще имат много по-малка стойност Wink

# 7
  • Мнения: 1 417
Мисля, че поне засега в България не е на ниво и че ако не дай си боже ти се случи някакво застр.събитие ти докарват от 10 кладенеца вода и накрая се оказва, че  застраховката точно твоя случай не  покрива Close . Застраховам се само като пътувам в чужбина и се моля да не ми се налага да си ползвам застраховката. Може би нещата ще се променят, ама не знам кога Thinking А на теб успех!

# 8
  • Мнения: 27 524
Мисля само положителни неща за него, ако са коректни и застрахователите, че там е малко...  Rolling Eyes

Иначе се радвам на заглавието ти...какво милим...  Grinning

# 9
  • Мнения: 928
ЗА съм. Ние също сме решили да се застраховаме двамата с мъжа ми и проучваме в момента. Предложи нещо изгодно или поне дай съвет какво е важно, когато избираме застраховател   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 001
Имам нЕкаква застраховка, служебно, но така и не вдянах защо аз всеки месец ще давам пари, а те след 10 (може и след Sunglasses ще ми ги върнат. Че то аз ако искам спестовен влог, ще отида и ще си открия. Или ако взема, че умра сега, съпругата (в нейна полза е) ще се опаричи?

# 11
  • Мнения: 1 014
ЗА съм. Ние също сме решили да се застраховаме двамата с мъжа ми и проучваме в момента. Предложи нещо изгодно или поне дай съвет какво е важно, когато избираме застраховател   bouquet
Най-важното е да разбереш къде ти предлагат най-високата застрахователна сума. Другото важно нещо е да разбереш какви са ти покритията, ако настъпе някакво събитие. Освен това се заинтересувай дали  при настъпване на някакво заболяване от рода на диабет, инфаркт, спин и други критични болести, ще ти изплатят застр. сума!

# 12
  • Мнения: 732
Като дългосрочна инвестиция предпочитам Доброволното пенсионно осигуряване Naughty

# 13
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
ЗА съм. Ние също сме решили да се застраховаме двамата с мъжа ми и проучваме в момента. Предложи нещо изгодно или поне дай съвет какво е важно, когато избираме застраховател   bouquet
Най-важното е да разбереш къде ти предлагат най-високата застрахователна сума. Другото важно нещо е да разбереш какви са ти покритията, ако настъпе някакво събитие. Освен това се заинтересувай дали  при настъпване на някакво заболяване от рода на диабет, инфаркт, спин и други критични болести, ще ти изплатят застр. сума!

Такива застраховки покриващи подобни заболявания все още няма,но в най-скоро време и това ще стане.
Застраховките покриват злополуки. Peace

# 14
  • Мнения: 1 014
ЗА съм. Ние също сме решили да се застраховаме двамата с мъжа ми и проучваме в момента. Предложи нещо изгодно или поне дай съвет какво е важно, когато избираме застраховател   bouquet
Най-важното е да разбереш къде ти предлагат най-високата застрахователна сума. Другото важно нещо е да разбереш какви са ти покритията, ако настъпе някакво събитие. Освен това се заинтересувай дали  при настъпване на някакво заболяване от рода на диабет, инфаркт, спин и други критични болести, ще ти изплатят застр. сума!

Такива застраховки покриващи подобни заболявания все още няма,но в най-скоро време и това ще стане.
 Peace
ГРЕШИШ! Не си достатъчно информирана. За сега само една единствена компания предлага такива покрития. Продуктът се нарича "Критични болести". Няма да казвам името на застр. компания, да не излезне като реклама.

Общи условия

Активация на акаунт