Кой ще успее да сгъне така тениската? (аз не успях)

  • 5 629
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 327
и при мене се получи от първия път, даже се чудя дали има подобни и за други дрехи..
сега се каня да се науча връзването на обувките да го направя по клипа, че  и то ме кефи яко  Laughing

# 31
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не успях Tired

# 32
  • Мнения: 990
И аз успях newsm44   признавам си -не от първия път ,но все пак успях! Гледай ти китайска му работа........ Thinking

# 33
  • Мнения: 415
Еееее, успях от раз  Peace
С по- малка тениска е по-лесно.

# 34
  • Мнения: 5 282
Успях ! (от трети път обаче  Mr. Green)

# 35
  • Мнения: 239
браво на мен , много съм добра. Twisted Evil

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз направо преподредих целия гардероб, де що има тениски, нагънах Laughing
Определено вече схванах как става hahaha

# 37
  • Варна
  • Мнения: 10 786

сега се каня да се науча връзването на обувките да го направя по клипа, че  и то ме кефи яко  Laughing

Я, я, дай тука клипа!  Laughing

# 38
  • Мнения: 184
Аз със сгъването на блузките съм много зле, така че в никакъв случай няма да успея. Имам си някакъв мой начин на сгъване, и не мога да се науча на нищо друго Embarassed

# 39
  • Мнения: 6 164
И аз от първия успях! Mr. Green

# 40
  • Мнения: 83
С лед 7-8 опита го направих! Laughing

# 41
  • Мнения: 798
От първия път ми се полу4и. Аз сгъвам по същия на4ин дрехите само 4е с много пове4е движения, може и да ми е полезно...

# 42
  • Мнения: 1 065
оказа се лесно наистина- гледах го два пъти и от първия опит го направих. но моята подредба е друга и не знам дали бих заменила сгъването.

# 43
  • Мнения: 2 237
Аз пък хич и нямам намерение да сгъвам така тениски,ще си карам както знам.Между другото хвърлих оче на стрийптиза  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 760
Сгънах я от втория път. Обаче не е съвсем симетрично.... И 10-я път не е ...Хмммммммм...

Общи условия

Активация на акаунт