Какви есенни обувки?

  • 1 724
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Гумени ботуши има в К&К.
  Благодаря за идеите,ще пообиколя тази седмица.Замислих се и за маратонки,но все пак е момиченце и предпочита рокли пред панталони,а маратонките не са подходящи за всички рокли,така че ще отпаднат като вариант.
  Надявам се да не остана разочарована и този път да се сдобием с хубави и здрави обувки  bouquet

# 16
  • Мнения: 5 255
Аз съм купила и едни гумени ботуши + дъждобран, за променливото време  Laughing.

Mam@, можеш ли да ми кажеш от  къде ги купи? Никъде не съм виждала, а много ми трябват за вилата.

Ботушките са от магазини на К&К, дъждобрана ни е от чужбина, но ги има в почти всеки детски магазин. Виждала съм в Бокал.

# 17
  • Мнения: 5 228
Мерси!   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 547
Естествено и мен ме мъчи този въпрос.
Paqpa, за съжаление, са само бебешка серия - от 19 до 21 номер мисля. Разходих се до магазина на Витошка и момичето така ми каза. Минимен са наред, но са ми много еднотипни като модел. Конкретно си мисля да купя Перлина сега. По повод маратонките - за момента никъде няма нищо интересно. Ходих в събота до аутлета на Адидас и съм супер разочарована от това място. Имаше някакви маратонки - бели, с 2 черни черти и 2 лепки, които бяха зверски твърди. Имаше само 21 и 22, но според мен са номер назад - съответно 20 и 21. Струват 48 лв. и не са нищо особено. Мисля си, че още е рано. В началото на септември се надявам да има много по-голям избор  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 623
Току що видях колекцията на Рихтер и съм влюбена  Heart Eyes Ако някой ги е виждал по магазините бързо да пише къде ?

# 20
  • Мнения: 8 459

В сайта на Неделчев и Неделчев има всички магазини.Опитах се да дам линк,но ми дава грешка.

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 20:35 от Емия

# 21
  • Мнения: 136
Рихтер са страхотни обувки Миналата зима изкарахме с такива, нямат подплата от вътре, а крачетата са врели и не се мокрят. Сега пак ще караме есента и зимата с такива, но са ни от Германия. Видях че Неделчеви Неделчев ги внасят, но май цените са им доста солени.

# 22
  • Мнения: 641
Модели
Цени
Много са сладки, обаче и ценичките си ги бива Peace.

# 23
  • Мнения: 1 014
Модели
Цени
Много са сладки, обаче и ценичките си ги бива Peace.
Страхотни обувчици!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 623
Модели
Цени
Много са сладки, обаче и ценичките си ги бива Peace.

Палечка, цените не ми се отварят Sad Има ли начин да ми ги копираш в друг формат ?

# 25
  • Мнения: 928
Код 1 Код 2 Пол Материал Цвят Номер Препоръчителна цена на дребно с ДДС лв
ПОЗ. 1
31 0101 1760 момче/момиче Набук атлантик 17 78.00
31 0101 1760 момче/момиче Набук атлантик 18 78.00
31 0101 1760 момче/момиче Набук атлантик 19 78.00

jullianna, Опитах да копирам, но... ей това се получи  Hug Затова само първите 3 реда, а надолу са еднакви, като изключим модела на самата обувка. Всички са по 78 лв. (почти цяла страница) само последните 4 реда са 86 лв.

Аз да похваля обувките Tofino. Отидох в магазина на Минимен под Плиска и продавачката ми каза, че имало и други хубави, качествени обувки, освен Минимен. Наистина са страхотни, даже не се обелиха отпред при такова тичане и падане. Моделът, който аз взех е като маратонка. Ако изнамеря снимка ще кача  Peace

Ето:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/dilianaip/detail?.dir=/505are2& … 2.jpg&.src=ph
http://pg.photos.yahoo.com/ph/dilianaip/detail?.dir=/505are2& … 2.jpg&.src=ph

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 09:12 от bejbi

# 26
  • Мнения: 1 547
Аз да похваля обувките Tofino. Отидох в магазина на Минимен под Плиска и продавачката ми каза, че имало и други хубави, качествени обувки, освен Минимен. Наистина са страхотни, даже не се обелиха отпред при такова тичане и падане. Моделът, който аз взех е като маратонка. Ако изнамеря снимка ще кача  Peace

Ето:
http://pg.photos.yahoo.com/ph/dilianaip/detail?.dir=/505are2& … 2.jpg&.src=ph
http://pg.photos.yahoo.com/ph/dilianaip/detail?.dir=/505are2& … 2.jpg&.src=ph

bejbi, страхотни са! Много симпатичен дизайн! Там ли ги продават? И колко струват? Аз минах в неделя оттам, но има разпродажба и нямаше нищо на витрината. Още е рано за есенна стока, явно.

# 27
  • Мнения: 928
Взех ги пролетта от там. Бяха на цените на Минимен, около 40 - 45 лв. Сега ще ходя пак за есенни, че тези са му малки, но май наистина е рано още  Hug

Общи условия

Активация на акаунт