L-karnitine

  • 6 995
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 525
В упътването към L- карнитина пише да се пият 2 хапчета в дните с физ.натоварване(1 - 45мин. преди тренировка и 1 -вечер преди лягане на гладно) и  1 само вечер в дните без тренировка.Аз карам велоергометър 30-40мин. на ден(искам да опитам даже два пъти на ден - сутрин и вечер).Преди да започна да карам пия L-карнитина и се намазвам с Leocrema(за премахване на     целулита).Вече пия 3-4 дни и все още нямам кой знае какъв резултат.Не се потя толкова много колкото очаквах.Как е при вас?
 

# 31
  • София
  • Мнения: 1 544
Преди време си купувах от Била този на Нутрим (май така беше) и като се кача на кростренажора вода течеше от мене. Ама нали се срути пустата Била и сега на ново я строят незам от къде да взема. Този UNIVERSAL как е? дайте отзиви.

# 32
  • Мнения: 525
UNIVERSAL e фирмата,препарата е L-carnitine.Моя е български на Адифарм.Този път ще опитам с него , следващия ще взема вносен и ще сравнявам.Някъде четох,че не може да се пие продължително време.Пиело се около месец,после се почива.Кажете как го пиете и колко време.

# 33
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
И аз си купих, но вчера преди тренировка (Тае Бо) и нструкторът ме посъветва да взема 2 капсули, защото аз съм доста пълна. Вечерта преди лягане си взех пак една и спах като къпана, но си бях и изморена.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
При кърмене може ли да се пие?

# 35
  • София
  • Мнения: 4 966
При кърмене може ли да се пие?
Според мен не.
Нека някой види в листовката.

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
При кърмене може ли да се пие?

И аз това пигах миналото лято, но за по- сигурно не пиех.

# 37
А забелязали ли сте след пиенето,му примерно 1 месец,кг да се врещат по-бързо или по-лесно?С една дума траен ли е ефекта? И не е ли вредно да се отслабва с добавки?  Rolling Eyes  Embarassed И на мен ми се иска да пия,но ме е страх от подобни добавки  Embarassed Споделете има ли противопоказания? И другото от което се притеснявам е че ако веднъж ги почна,след това ще ми е много по-трудно да свалям без него? Глупави ли са опасенията ми...?  Embarassed

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Аз държа да отбележа, че с Карнитина свалям предимно обиколки, кг ми си стоят. А не съм забелязвала, че като го спра, се връщат см  newsm78 От 2-3 седмици съм го спряла, или поне го вземам нередовно, но не са ми станали тесни панталоните  Peace

# 39
  • Мнения: 32
Ето ви малко информация за Л-карнитина, а вие сами преценете дали ефекта му е дълготраен и колко време може да се пие!
"Основната функция на Л-карнитина е да служи като "совалка", която пренася мастните киселини с дълга верига през клетъчната мембрана, за да достигнат митохондриите, където служат като "гориво" за енергия, нужна на тялото.
За съжаление тялото се адаптира към приема на L-карнитин и поради това само след няколко седмици той вече не "работи". Затова се препоръчва прием не по-дълъг от 3-4 седмици, в противен случай бихте харчили парите си за нищо.
L-Карнитинът е доста добре поносим от тялото, но все пак се срещат странични ефекти предимно при по-продължителна употреба. Те се изразяват в гадене, повръщане, стомашни крампи и диария. "

# 40
  • Мнения: 1 942
На мен лекар ми го препоръча по време на кърмене. Каза да го приемам заедно с хром. Но аз мисля да видя как стоят нещата след като спра да кърмя.
Ще следя с интерес темата и ще стискам палци да се хвалите с хуууууууууубави резултати  Hug

Мамица, ти как бе моме свали тези 23 кг? и за колко време?  newsm78

# 41
  • Мнения: 154
Помага и то много.Но не този на АдиФарм! От него започнах да не спя нощно време.Един от страничните ефекти на Л-карнитина

# 42
  • Мнения: 525
По аптеките има още един български на Биофарма,също някакъв немски.Препоръчайте ми от кой да си взема.

# 43
  • Мнения: 4 362
Добре де. Аз си купих Л-карнитин на Адифарм . Български е . 17.лв. от аптеката. Не е ли хубав този?
Пия само вечер 1ч. преди лягане на гладно. Така пише в упътването, че ако не спортуваш, вечер може по една таблетка.
някой пие ли този л-карнитин?

Аз  Grinning пиех го вечер преди да легна по 2 табл. и имаше много добър ефетк за 3 месеца свалих от 87-88 на 69 и от както ми свърши не свлям и грам  Confused пак го почвам от понеделник  Peace

# 44
  • Мнения: 13 512
Добре де. Аз си купих Л-карнитин на Адифарм . Български е . 17.лв. от аптеката. Не е ли хубав този?
Пия само вечер 1ч. преди лягане на гладно. Така пише в упътването, че ако не спортуваш, вечер може по една таблетка.
някой пие ли този л-карнитин?

Аз  Grinning пиех го вечер преди да легна по 2 табл. и имаше много добър ефетк за 3 месеца свалих от 87-88 на 69 и от както ми свърши не свлям и грам  Confused пак го почвам от понеделник  Peace

И без да правиш никакви физически усилия, така ли? Това  не е за вярване

Общи условия

Активация на акаунт