бебефон TCM?

  • 1 745
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Някой ползва ли такъв бебефон (този който е с видеонаблюдение)?
Ако камерата му е изключена задейства ли се от звук или е необходимо камерата да е винаги включена?
До колко метра е обхвата му?
Какви са плюсовете и минусите му?

# 1
  • София
  • Мнения: 362
Да, ние сме с такъв бебефон и е супер удобство   Peace
Препоръчвам го горещо.
Плюсовете са всичко, което не са минусите, а минусите са в това, че се смущава от всичко - от МВ, от компютъра и т.н., но се свиква с това да шуми някъде тайно из стаята Simple Smile
Казват, че обхвата е до 300м, но аз нещо не вярвам - не сме го пробвали.
А колкото до камерата - не можеш да я спреш, а да слушаш само детенцето - или заедно или хич Simple Smile
А за микрофона думи нямам - толкова е чувствителен, че, когато вали примерно се чува как чукат капките по перваза   Shocked Първият път направо се изпънах от какво е тоя шум.
Та! Купувай - такова нещо на тая добра цена си заслужава!!!

# 2
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
Да, ние сме с такъв бебефон и е супер удобство   Peace
Препоръчвам го горещо.
Плюсовете са всичко, което не са минусите, а минусите са в това, че се смущава от всичко - от МВ, от компютъра и т.н., но се свиква с това да шуми някъде тайно из стаята Simple Smile
Казват, че обхвата е до 300м, но аз нещо не вярвам - не сме го пробвали.
А колкото до камерата - не можеш да я спреш, а да слушаш само детенцето - или заедно или хич Simple Smile
А за микрофона думи нямам - толкова е чувствителен, че, когато вали примерно се чува как чукат капките по перваза   Shocked Първият път направо се изпънах от какво е тоя шум.
Та! Купувай - такова нещо на тая добра цена си заслужава!!!
аз съм на абсолютно същото мнение,страхотен е тоя бебефон,много сме доволни.няма какво да допълня Peace

# 3
  • Мнения: 603
Благодаря Ви много за отзивите. Мисля да се възползвам.

# 4
  • Мнения: 64
ние също сме с такъв. Определено е най-добрия избор в съотношение качество-цена!  Peace

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Къде в София го има и на каква цена?

мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт