Въпрос на отношение

  • 2 833
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 837
Да, дай и подробности за пътя на заразата - орално, анално вагинално или назално е станала работата  Grinning

# 46
  • Мнения: 535
На един приятел му се случи да хване полово заболяване и смята, че е редно да не казва на жена си за да не му спирала секса. Според мен той трябва да не прави секс с нея и да и каже. Виж, вече за други жени няма нужда да им казва, но тук е въпрос на елементарно уважение.
малеееее, какви мъже имааааааа #Sniper fight

# 47
  • Мнения: 1 858
Въпрос на етика е да каже на всичките си партньорки.
Мооого точно казано!!!

# 48
  • Мнения: 4 629
Мерси за отношението  Stop Радвам се, че няма взимане-даване с този твой приятел

# 49
  • Мнения: 1 533
Да, дай и подробности за пътя на заразата - орално, анално вагинално или назално е станала работата  Grinning

Вкара ме в размисъл Thinking За тънки пишки ли става въпрос или за широки ноздри... Crazy

# 50
  • Мнения: 1 353
И ние сега какво трябва да кажем да се съгласим с теб ли???Тази тема е пълен абсурд-много ясно че трябва да каже и не само на жена си а и на другите си партньорки.И ми е много интересно какъв загубеняк трябва да си че да се чудиш къде да си навреш....или сигурно се мислите за голяма работа като стане въпрос за Жени?И кеде си пуснал темата?- във форум вкойто има предимно жени -разбиране и съчувствие ли очакваш за своя приятел???Пък ти какъв си умен ами естествено че това е голямо уважение да спиш с други жени да се заразиш-пък после поне на жена си да каже "елементарно уважение".Та той въобще уважава ли я?И имаш ли акъл да даваш подобни съвети че нямало нужда да казвал на чужди жени -ама ти си бил много умен.Пък той толкова жени ли има.

Ще отговарям в реда на мислите ви. Понякога е трудно, но аз не съм гений.

Не трябва никой с мен да се съгласява макар, че се лаская когато делим общи мнения както това става в петицията срещу педофилията.

Коя е Жени?

Пуснал съм темата във форум, в който има и много татковци. Признавам доминиращата женска демография обаче и именно тук е моментът да заявя, че предпочитам да се консултирам със слабия пол защото именно този пол е по-умния такъв.

Бил съм много умен. Благодаря.

Въпросният приятел, да го наречем П., има доста мацки около него защото работи на 2000 лева заплата ако се сещаш за какво говоря.
Жена с главно Ж а Жени е в множествено число-но ти явно доста си пестиш мозъка който или го нямяш или се е скрил някъде.И за каква консултация става въпрос след като ти демонстрираш глупост със съвета да каже на жена си а на другите жени да не казва.Пък 2000 лева на теб ако ти се виждат много и си мислиш че това е причината да имаш много "мацки"си много ама много ЗЛЕ

# 51
  • Мнения: 1 809
Каква е идеята на темата?! Просто не виждам какво има да се коментира?!Или пак искаш да видиш колко ще ти се вържат?! Mr. Green

Каква е идеята на клюкарника? Какво, за квантова механика ли да пиша?
Май не можеш да четеш?! Mr. GreenПопитах каква е идеята на темата?!Може би -За и против разпространяването на венерически заболявания?!Изобщо що за тъпотия.... newsm78Но не се учудвам,типично в твой  стил-тъпо и лишено и смисъл ooooh!
Хайде,бягай да си играеш сега и няма да е зле да се прегледаш,че....нещо не си много добре JoyЧак ми става жал вече за теб Laughing

# 52
  • Мнения: 600
жоре, пиленце, чакам те няколко дни и ти взе, че се появи в пълна сила точно, когато се занимавах с дребната. липсваше ми Hug

гледам разгърнал си творческа мисъл и хъс, пак си против афроамериканците жените. ама много скучна темата, пиле, дори не ме провокира.

абе, ти да не си пак в командировка newsm78

# 53
  • Мнения: 1 120
Ама , че тема, спуках се от смях  Joy Joy Joy
Абе Жоре, ти като мнооого интелИгентен человек, що не даде акъл на аврчето си да си купува презервативи, като е решил да ходи по чужди жени newsm78

# 54
  • Мнения: 5 713
Моля те да махнеш черните - ужасно е.
Що да ги маха? Да не би да те комплексират с нещо?  Joy

# 55
  • Мнения: 7 837
Да, дай и подробности за пътя на заразата - орално, анално вагинално или назално е станала работата  Grinning

Вкара ме в размисъл Thinking За тънки пишки ли става въпрос или за широки ноздри... Crazy

Госпожо, заразата може да е станала по въздушно-капков път. При всички положения, са кихнали, не където трябва  Laughing

# 56
  • Мнения: 3 447
Да, дай и подробности за пътя на заразата - орално, анално вагинално или назално е станала работата  Grinning

Вкара ме в размисъл Thinking За тънки пишки ли става въпрос или за широки ноздри... Crazy
Тантра, тантраааа Mr. Green

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Искам да задам един доуточняващ въпрос: какъв е процентът на поддръжниците на БСП, които се стремят към положението "щастлива съпруга-слугиня & hot babes up to 25 & 2000 лв на месец"?

# 58
  • Мнения: 1 327
този твой приятел да не е вдигнал мерника на някой съсед?  Twisted Evil Twisted Evil

# 59
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Жоре, може и нещо брокбак маунтин да е имало, защо трябва да се е разболял от жена?

Тогава ясно защо го е страх да каже, даже и на теб - не всичко  Wink ...
А ако е бил и черен партньора   newsm09 ...

Общи условия

Активация на акаунт