ЖК Шейново!

  • 1 103
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
Искам да се запиша вдругиден за ЖК в Шейново!
Знаете ли трябва ли предварително да им се обаждам или мога да отида следобед и да се запиша?
какво е необходим да нося/ лична карта, някава сума/?

# 1
  • Мнения: 4 026
Аз се обадих предварително и ми дадоха час за след 2 седмици. Там е навалица и много ще чакаш, ако отидеш без час, но пък ако имаш време, пробвай. Аз си внасям парите на части, и първият път внесох, но не е задължително, доколкото знам - ти си решаваш кога и по колко. Аз за първи път бях в събта, затова дадох парите лично на акушерката, вторият път си ги внесох в касата, защото беше вече работен ден. Мисля, че е добре да си носиш личната карта, аз си знам данните и не ми трябваше, но мисля, че питат и къде и кога е издадена, така че не ти пречи да я носиш. Иначе - първият път те мерят и те разпитват мноооого. Назначиха ми и изследвания за ПКК и урина, май това беше. Тел. е: 9659 461
ПП: пиши кога си следващият път, току-виж сме се засекли Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 2 100
оки ще пиша! Днес ще се опитам да се свържа с тях!
аз миелх да отдида следобед, и само да се запиша , а когато ми дадат час тогава даме мерят и разпитват!
Дано се свържа!
Поздрави!

# 3
  • Мнения: 4 026
Ами то записването е свързано с един мноооогоооо дъъъълъг разпит за теб и родата на теб и партньора до девето коляно Grinning На моменти си мислех - тази дали не се бъзика с мен? Имам чувството, че даже едни от най-тъпите въпроси нарочно ги повтаряше под друга форма Grinning Лошото е, че и при вторият преглед въпросите продължиха да се повтарят - абсолютно същите като първия път, но наново - за всеки случай Grinning Освен това, ако попаднеш на една тросната леличка по телефона, не й се давай - иначе не са лоши, само гледат да ти вземат страха. Хубавото е, че след това наистина ти обръщат внимание.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 100
да аз съм бикла там на ЖК преди 3 години , когато бях бременна с дъщеря ми!
Незнам, но сигурно не са се променили много нещата!
Преглеждаше ме др Ковачева и при нея родих!
Няма да им се дам!
Ще звъня докато ми отговорят!
Благодаря ти!

# 5
  • Мнения: 4 026
Е тогава си наясно Grinning Направи ми впечатление, че всички, с които съм говорила досега са много учтиви и разбрани. Много се учудих вчера на дръпнатата лелка, на която два пъти успях да попадна за един ден, за да ми откаже да ми каже резултатите от изследванията по телефона Grinning А д-р Ковачева, как изглежда - млада ли е? Мен последния път ме гледа на видеозон едн симпатична и сдържана млада лекарка, дали е тя?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 100
Ами не, др Ковачева е над 50 сигурно, нисичка дебеличка и малко набитичка!
Но е много готина като човек! Доста мъки ми спести и съм и много благодарна!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 100
Записах си час за 06/01/05 13,00 часа!
Тогава ще съм в 15 седница!
Не ели късничко за БХС и другите изследвания?

# 8
  • Мнения: 4 026
На мен ми взеха кръв за БХС, СПИН, Васерман, кр.група и резус фактор  в края на 17 седмица... Не е късно.
Аз съм на 10 януари. Сега не се засичаме, но може по-нататък, живот и здраве Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 1 402
Ne ne e kasno, na men mi go napraviha v 20 sedmitza. Prosto kasno se zapisah pri tyah ... ako ne se laja biohimichnia screening se pravi mejdu 15-19 sedmitza. Drugite izsledvania sa: kravna grupa, spin i t.n.
taka che spoko ... ti si znaesh veche de

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Здравейте! И аз ходя на ЖК в Шейново, така ,че ще е добре да обменяме опит. Аз засега съм доволна-имах малко проблем, че отказах амниоцентеза/ а съм на 36/. Но иначе всички изследвания до тук са ми добре, а в събота ми излезе БХС с много нисък риск, така че не съжалявам за отказа си.....Дано все пак всичко е ОК.   На всички -дано имате безпроблемна бременност!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 100
Цитат на: bg_paint
Здравейте! И аз ходя на ЖК в Шейново, така ,че ще е добре да обменяме опит. Аз засега съм доволна-имах малко проблем, че отказах амниоцентеза/ а съм на 36/. Но иначе всички изследвания до тук са ми добре, а в събота ми излезе БХС с много нисък риск, така че не съжалявам за отказа си.....Дано все пак всичко е ОК.   На всички -дано имате безпроблемна бременност!


Дано наистина всичко мине безпроблемно!
ще се радвам да споделяме опита си !

# 12
  • Мнения: 221
zdraveyte Simple Smile i az utre shte hodia da se zapisha v Sheinovo, no se nadiavam vednaga da mi pusnat izsledvaniata, zashtoto mi e malko trudno da otsustvam ot rabota   Close  i razbira se se nadiavam izsledvaniata da sa mi dobri Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт