Шакира ?!

  • 688
  • 8
  •   1
Отговори
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Ния_р, зачисти си пощичката драга, исках да те питам, ще ходиш ли на концетра на Шакира по-другата неделя  Embarassed Laughing? Някой друг ? Още има билети, Еър Канада Център, 27 август, 7.30 ч.  Peace...

# 1
  • Мнения: 7 837
О, да Ниа, моля те изчисти. Преди малко в миг на просветление, реших да ти пиша, но не стана. Мислех че съм в игнор листата, но си отдъхвам че не е така  Grinning

Пуснете снимки после  Grinning

# 2
  • Мнения: 470
Весело изкарване на концерта и аз много исках да отида,но билетите бяха свършили много бързо.

# 3
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Tz, шакироманката е на почивка някъде, иначе щеше да се обади. Сега откъде ще търся друга  Crossing Arms Laughing ...

# 4
  • Мнения: 822
Лелеее,сега виждам темата...Шакира,Шакира....
Ели,няма на кого да оставя Алекс,иначе щях да бъда там...
Още преди две седмици разпитвах приятелите,при които мога да го оставя и няма да се изнерви.Всички с ангажименти.Бавачка не бих наела...
Та така,май в някой следващ живот ще й стисна ръката на живо...
Направо ми бръкна в раната с тези питанки...
Ели,аз друго щях да питам Канадските мами...Дали мога да взема и малкия на концерта.С тапи в ушите.Не съм ходила в тази зала.Не зная,как са разположени уредбите...
А сигурна ли си,че наистина има още билети?... Tired
Ох,пощата...Ще я чистя малко по-късно.

# 5
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Ей, намери се  Laughing!
Ами докато се наканим са останали само от $90, аз съм навита ако ти искаш  Grinning.
А малкия таткото не може ли да го гледа, аз нашия смятам на него да го тропосам, но може и да ги вземем, ще е голямо шоу. Мъжа ми скоро беше на Пойзън и Синдарела, каза че било пълно с бебета. Ако им купим пица ще кротуват  Mr. Green. Тапи за уши имаме бол  Twisted Evil.
Алекс вече е бил на концерт два пъти с мен Simple Smile, в четвъртия месец на Металика и Лимп бискит, а в седмия - на Шер  newsm03 ...

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 21:14 от eli_c

# 6
  • Мнения: 636
Eх, как ми се ходи и на мен! Да имаше кой да кърми малката  Twisted Evil Даже и да я водя с мен ми мина през акъла  Crazy

Шакира е млада, ще дойде и друг път. Не е като да пропуснеш концерта на Шер, за което цял живот ще ме е яд  #Cussing out

# 7
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Ния, тонколоните са отвсякъде, наистина е доста шумно. Бебета може с тапи, но тригодишни шила не знам как ще ги събираме от тълпата  newsm78. ОК, ако не намериш кой да го гледа - ще идем догодина както казва Гери, през тук всички минават през година-две. Аз от три години се каня да ида на Бон Джови  Mr. Green ...

# 8
  • Мнения: 822
О, да Ниа, моля те изчисти. Преди малко в миг на просветление, реших да ти пиша, но не стана. Мислех че съм в игнор листата, но си отдъхвам че не е така  Grinning

Хе,хе,Кейси,ако държиш много,ще те впишем... LaughingНо засега е само опция-предложение...Знам,че не обичаш букети,затова... cheers Wine Glass  smokeuu

Общи условия

Активация на акаунт