Помогнете ми отказва гърда !

  • 376
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 092
Здравейте момичета ! Проблемът при мен е че от вчера моето бебе отказва да се храни от дясната ми гърда.Още в момента , в които я гушна за да я кърмя и тя започва да реве.Ако е сънена захапва зърното , суче за малко и като се "усети" какви ги върши писъците пак започват. #Crazy
През ноща също се храни от тази гърда -кърмя я легнала защото спи при мен.И о чудо на чудесата сутринта рева е сигурен. #Crazy
Погледнах дали няма гъбички в устата - няма . Не съм си сменяла диетата , за да има проблем с вкуса на кърмата  baby_neutral
Започна да прави по-големи паузи на около 3 часа , но тя пораства и това пак от два дни.Опитвам да я кърмя легнала и през деня, но когато е будна трудно и се отдава да се "излъже".И преди час взе че се разрева и от другата цица. Cry
Сега изцедих кърма за да и давам но с лъжица или капкомер не знам. newsm78
Кърмя я на поискване и досега проблем не съм имала.Позите при кърмене също сменях.
Четох за кърмаческата стачка и се съмнявам дали не е това.
Моля мами преживели нещо подобно да помагат със съвет.Предварително благодаря на всички  bouquet

# 1
  • Мнения: 8 242
В момента и при нас става нещо подобно.. Мога да го нахраня само като е заспал.. Като е буден и го сложа в поза за кърмене почват едни писъциии..
Само дето при нас е така от 2-3 дни и кърмата ми доста намаля като той не иска да яде  Rolling Eyes А и да се изцедя - нито с лъжичка, нито с шише става, та няма особено полза от цеденето  ooooh!
А си лапа ръцете като луд и мрънка постоянно  Tired
Дано скоро мине тоз период, че в чудо съм се видяла как да го излъжа да цокне малко  Sad

# 2
Моята госпожица и тя ги прави от време на време тез номера newsm78успявам да я излъжа,като и дам биберона и я изчакам да се успокои ,гушната в мен и след това и я вадя и много бързо и бутам зърното и тя засуква Wink

# 3
  • Мнения: 535
Според мен е точно кърмаческа стачка, период е, ще отмине, не се притеснявай Peace Мога да ти предложа още няколко интересни пози, в които да кърмиш(при нас помагаха, когато бяхме в стачка)- значи бебето легнало по гръб на леглото а аз над него и му подавам гърдата и то си я хваща с две ръчички като шише. Не е много удобна за майката, но пък бебето се лъже. Продължавай с опитите да го кърмиш, докато е полу-заспало. Дано скоро премине ooooh!

# 4
  • Мнения: 393
И аз мисля че е стачка SadПри нас помагаше кърменето права ,полюшвайки го за да се унася.Също и кърмене докато спи.По едно време го приспивах и така се хранехме, но и това мина.
Само търпение няма да е все така HugОбикновено бебетата си наваксват нощем когато стачкуват-изморително е но няма как.

# 5
  • Мнения: 3 092
Благодаря на всички ви ! Говорих и с консултант по кърмене та се поуспокоих малко.Сигурно ще премине!
Благодаря още веднъж!  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт