кога започнахте да купувате нещата за бебето?

  • 7 063
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 103
Здрасти и от мен,аз започнах в началото на 8мия месец.Първата покупка,която направихме с татито беше ваничка със стойка.Сега съм в 37 г.с. и вече си имаме всичко необходимо за нашата принцеса. Joy

# 31
  • Мнения: 1 975
От началото на осмия месец  smile3525

# 32
  • Мнения: 949
Ние започнахме като влязох в 9 месец.

# 33
  • Мнения: 781
След 6 месец

# 34
  • Мнения: 581
И аз купувам вече, а още съм в 6 месец. Майка ми повтаря да не бързам ама нямам търпение Joy Joy Joy Вече имам коритце и бебешки комплект за изписване.

# 35
  • Мнения: 858
веднага щом спря да ми е лошо и да повръщам,разбрах от 3д че бебока ще е мъж ми дойде музата и започнах да бродя по магазините.Вярвам на собствените си усещания и малко на суеверията  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 146
Дрешките започнах към 8 месец да купувам, а количка, ваничка и другите малко преди раждането.

# 37
  • Мнения: 2 910
В началото на 9м. купих всичко необходимо, само количката взехме 1 седмица, след като родих.

# 38
  • Мнения: 409
 Ели се роди недоносена в 8 месец и затова за ива започнах още в 5-6 месец и се оказа че съм купила даста излишни неща,затова моят съвет е да не бързаш сега има всичко и можеш и в последният момент да ги купиш. Peace

# 39
  • Мнения: 372
Още в 4 м., като предварително си бях направила списък с нужните ми неща, и малко по малко го бях изпълнила в 8м., куфарът ми бе готов кр. на 8м. и слава богу, защото бебо доста ме изненада Laughing
Съвета ми е погледни в Отчетени, там във вс. тема по месеци има списъци на нужните покупки, погледни и ги съобрази със своите нужди и тогава започни пазаруването, за да избегнеш ненужните вещи.
Лека бременост Grinning

# 40
  • Мнения: 2 577
аз нищо още не съм купила и куфара за болницата не съм стегнала ,  newsm78 а май трябва да почвам, 
първия път бях абсолютно неподготвена, родих изведнъж в 8мия и естествено нямах нищо, тъй като чаках да вляза в деветия, за да започна с пазаренето.

# 41
  • Мнения: 503
здравей,аз сьм в 28г.с  и смятам да започна вече да пазарувам малко по малко,защото знаеш ако трябва всичко наведньж...

# 42
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Купих комплекта за изписването още в 4 месец, останалото лека полека в 7 и 8 месец

# 43
  • Мнения: 2 109
аз купих първите 3-4 дрешки веднага, щом разбрах, че съм бременна (2 месец).

сестра ми има 2 деца и ми даде както дрехи така  ценни съвети како да купя, какви капси, материи, закопчаване и всичко.

получихме ужасно много подаръци, и дрехи и колички от 3 други братовчедки, всичките много практични и сладурански.

бабите се побъркаха след като родих  и накупиха 100 глупости, които си седят необличани.

тук също има много изгодни оферти за колички и дрехи втора употреба.

# 44
  • Мнения: 508
Ами за сега имам само една сгъваема кошарка. Мисля да почвам да се активизирам. Но ще купя най-необходимото, защото знам, че доста неща ще се подарят.

Общи условия

Активация на акаунт