Чаши за мелба - от къде?

  • 1 023
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 019
Това ми е въпроса.Обещахме  да направим такъв  подарък, но сега не знам как да го изпълним SadПреди време имаше в Била, но вчера проверявах - някакви единични бройки имаше и не може да се направи комплект.В магазините за джунджурии ми предлагат едни порцеланови, но много невзрачни.Аз търся стъклени или кристални-такива дето има по заведенията.
Ако някой е виждал , моля да сподели къде, или пък някакви магазини за стъкло и кристал.
Много ми се иска да си изпълним обещанието, така че помагайте с идеи

# 1
  • Мнения: 205
в метро,мисля че имаше голям избор

# 2
  • Мнения: 313
В неделя си взех от Метро имаше различни видове, но са доста обикновени, ако търсиш кристални провери в магазини, в които продават кристални чаши.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 019
Благодаря ви за отговорите.
Взех си обикновени стъклени и сега в една галерия художничка ще ми ги изрисува, надявам се да станат интересни и много красиви-достойни за подарък!

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
EliG - a боята специална ли ще е? В смисъл да не се отмива, като се мият чашите? А гаранция за в миялната дава ли?

# 5
  • София
  • Мнения: 4 019
Специална е , не се отмива, след като се рисуват се пече(ама дали така се казваше) .Не съм питала в миялна дали се отмива, защото предполагам ще ги мият на ръка, все пак то си е като произведение на изкуството, не върви човек да си мушне и вазата в миялната примерно:lol:А и си мисля , че трудно биха се закрепили в миялната с тази форма-поне в мойта няма как да стане.

# 6
  • Мнения: 693
ot metro naprimer

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В моята миялна м-на ще се закрепят Wink

Ели - а дали при нужда, би споделила координатите на майсторката на стъклописа?  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 492
Готови ли са вече? Дай снимки моля те.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 019
В моята миялна м-на ще се закрепят Wink

Ели - а дали при нужда, би споделила координатите на майсторката на стъклописа?  Simple Smile

Е, имаш по-хубава миялна значи Wink
Разбира се , като станат готови мога  да ги покажа на снимка.Утре ще са готови, но аз ще пътувам и чак в понеделник ще ги взема.Ще дам и координати ако искате

# 10
# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
красиво и ефектно е станало!
Браво на майсторката  Peace

# 12
  • Мнения: 3 216
Ей браво много красиво е станало. А би ли споделила колко ти струва всичко?

Общи условия

Активация на акаунт