За малките пакости на големите женоря!

  • 6 434
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 237
Umbra,ти ме разби ! hahaha
Каквото и да напишем от тук нататък,то ще бледнее.... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 490
Умбра направо ме застреля!  Joy
Благодаря! Hug


# 17
  • Мнения: 7 474
Подбъзиквам го мъжа ми редовно, иначе ще е скучно. Най-редовно найстройвам часовника с 3-4 часа напред  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 490
Имах един колега ,който обичаше да пие по7-8 кафета на ден .
На мен ми беше писнало да правя всеки ден по толкова кафета и то само на него ooooh! и реших да го излекувам smile3508
Правя му аз кафе и като се заблее-хоп сол в кафето ,той си добавя и захар и почва блаженно да си разбърква кафето kaffeetrmker_2 .....блаженството трае до пръвата глътка Confounded и така цял ден , после почна да ме дебне и къде се намира солницата в тоя момент newsm62
Само ,че не беше познал! smile3534
Следващият "коктейл" беше кафе с оцет!
Докато накрая newsm66

# 19
  • Мнения: 6 417
Преди години работех в една дискотека. Една сутрин се прибирам да спя, живеех на 9-я етаж, а под блока имаше заведение и нон-стоп се събираха махленските алкохолици и там си осъмваха. И взели да ми пеят едни стари градски песни...мани, мани. А аз умирам за сън. И взех една найлонова торба, напълних я с вода и я метнах най-небрежно отгоре. Как само изплющя от тази височина...бях много доволна от себе си. Прибрах се набързо, а пияндетата вдигнаха страшна патардия. Единия започна да крещи:"Чумооо, видях тааа, ей ся ша дойда на 8-я етаж"-и се замъкна да хлопа на съседката отдолу. На другия ден пияндетата се оплакали на собственика на заведението, че от терасите отгоре редовно имало летящи предмети и ги смущавали. Обаче след този случай не ги чух да пеят Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 680
Тези работи ги правя само на първи април. Иначе съм сериозна ... направо зла!

Umbra, много ме кефиш, винаги харесвам постингите на белия ти птеродактил, ще ми е приятно да се запозная с теб.

# 21
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
МъжО ми сутрин като става в 6 и половина винаги ме буди и аз после не мога да заспя  #Cussing out #2gunfire.Когато и заканите ми не подействаха и той не стана по-тих, реших друго.Навих му часовника за три и половина.....и понеже беше още рано когато той излезе успях пак да заспя. Joy Grinning Joy

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
МъжО ми сутрин като става в 6 и половина винаги ме буди и аз после не мога да заспя  #Cussing out #2gunfire.Когато и заканите ми не подействаха и той не стана по-тих, реших друго.Навих му часовника за три и половина.....и понеже беше още рано когато той излезе успях пак да заспя. Joy Grinning Joy

Идеята я бива. Ще я приложа скоро на мъжа ми, защото мен ме буди в 5.  #Cussing out
Умбра, кефиш ме. Дано запазиш дълго детето в теб.   bouquet

# 23
  • Мнения: 495
не виждам нищо лошо в детинските закачки Party
става въпрос за чувство за хумор, приложено "според зависи" Wink
за тези, дето възнегодуваха - вие да не би да си говорите на Вие със семейството и всички други и да обсъждате само глобалното затопляне, глада в Сомалия и бюджета за следващата година? Naughty

# 24
  • Мнения: 8 769
Умбра, пак те признавам-номер едно си попакости!
Аз колкото пъти съм решила да си правя подобни шеги (да се обадя на някого, или да се пошегувам) след първото изречение започвам да се хиля, и всичко живо ме разпонзава, и разбира и за какво иде реч...абе голяма съм шматка, хич не мога да се сдръжам да не се захиля Crazy

Обаче един мой приятел, преди няколко години за първи април беше свил следния номер на баща си. Напечатал една бележка, уж че е от енергото сметката за тока и я пуснял в тяхната си пощенска кутия. Написал безобразно висока сметка. Баща му като видял, едва не припаднал. Но той е доста боен, и отишъл да си търси правата. Чака на касата доволно дълга опашка и започва да се кара на касиерката как може така, искал да говори с началниците и пр. Не оставил възможност на жената да се изкаже. Най-сетне взела тя бележката и треъгнала да му проверява сметката...и сещате се, нали, успокоила го. Ситуацията е била крайно кнфузна  hahaha И баща му после му вдигнал луд скандал, сърдил му се...а нашият приятел умира от смях  Joy Joy Joy

# 25
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Тая тема два дена не мога да събера сили да я отворя, но отворих и сгреших. Като човек-мишена, израснал сред такова бликащо чувство за хумор, не мога да ги чета леко такива теми. Две неща имам като последствия-търпя такива дивотии, но много ги мразя и от близките ми хора съвсем не ги трая.

# 26
  • Мнения: 899
Радвам се, че има толкова народ, дето обича да си прави хубави шеги Simple Smile

Франзелке, обещавам на теб - никакви номера  Peace

# 27
  • Мнения: 920
Докато беше в тоалетната, скрих пълната бутилка бира и сложих друга, пълна с вода. Той има навика да си долива и се усети след като си напълни чашата и отпи. Няма да цитирам последвалите думи. Същото и с яденето - скривам пълната чиния и му слагам празна, леко оцапана и най-невинно казвам - Но, скъпи, ти си го изяде. Ако искаш допълнително, няма проблем.

Но 1 "шегичка" няма да забравя. Свекър ми е болен, мери се температурата. Аз виждам само как мъжът ми излиза пребледнял, позеленял и се хвърля към тел. Естествено, и аз си изкарвам акъла -  Т 40 градуса. А свекърът се хили - Шегичка, бе. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 028
Ухааа,тема като за мен,ама трябваше да си водя хроники на всички деяния,щото май развивам старческа деменция.Та един пресен случай-мъж ми начи ми газира слюнката и решава да излезе някъде без мен,накипря се като за сгледа и тръгва,докато слиза с асансьора аз излизам на терасата въоражена до зъби с едно яйце,което след точен прицел разпльоквам на колата на предното стъкло и се скривам,не че не е знаел под чий прицел е де,бърше,маже и се хили та се върна до горе да се помирим.Другите дреболии са ежедневие да му дръпна стола като сяда/неизживяно детство/като ме помоли за чаша вода обезателно му наливам топла и други подобни за които после ще кажа.

# 29
  • Мнения: 899
Samsara, Лалка, Аурелия, благодаря за хубавите думи и радвам се, че съм ви развеселила   bouquet

Папитуууу, много ми хареса номера с яйцето, ама мисля, че мъж ми няма да го понесе  Laughing
Да кажа за всички останали, че и аз доста често съм жертва на неговите идеи, макар и по-рядко. Последно ме заключи на терасата и си стоях там около 30 мин...по хавлия  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт