С какво се мажете против стрии?

  • 7 973
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 949
Мустела

# 31
  • Мнения: 476
Никога с нищо не съм се мазала и нямам стрии, а качих 25кг. Майка ми ми каза, че няма стрии и аз приключих с чуденето да се мажа ли или не. Това е генетична предразположеност.

# 32
  • Мнения: 731
Мажа се с крема на "Дева" против стрии.

# 33
  • Мнения: 858
като разбрах ,че съм бременна и ме подгони лудостта за тези стрии и се мажа от тогава  сутрин и вечер ,а напоследък понеже съм в къщи и на обед ако се присетя редувам ги бебешко олио/до тук съм измазала на себа мед и на една друга фирма в момента ми избяга името с едно пате и олиото е като гел ,боди милк на една никому неизвестна тук шведска марка или боди лосион в момента на фрутинни с малинов аромат! Да чукна на дърво нямам стрии,но има още време до края  baby_neutral дано не станат

# 34
  • Мнения: 827
С маслото на Икаров, един крем на Кокона майка + някакъв с витамини на Ейвън - тези в началото, сега с Елансил на Галеник и Дева п/в стрии - за съжаление ми се появиха по краката и дупето, въпреки че уж не съм предразположена - с по-скоро мазна кожа съм, ноооо, ето на... дано после да успея да ги скрия някак ooooh!

# 35
  • Мнения: 1 289
Здравейте и от мен. baby_neutral Аз съм склонна към образуване на стрии и се нацепих преди да почна да се мажа.Първо се мазах с бебешкото олио на Джонсън,а сега съм на Кокона майка.И аз мисля,че всичко си е до ген,а не до мазане,ама трябва да пробваме всичко,за да се "спасим" от грозните стрии.Имам си стрии още от момиче-рязката смяна на теглото си оказва влияние. #Crazy

# 36
# 37
  • Мнения: 1 232
Зависи от много неща-тип кожа,качени килограми,големина на корема.Първия път се мазах с бадемово масло и най-обикновено тоалетно мляко на нивеа нямам никаква стрия.Сега се мажа с бадемово масло и крема за стрии на Дева,ще докладвам на финала Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 146
Мустела, Икаров, Чико - ама пак ми се появиха гадните стрии и не искат да се махнат Sad

# 39
  • Мнения: 409
Всичко зависи от типа кожа. аз лично с хищо не съм се мазала и нямам но мои приятелки са много доволни от AVON. Peace

# 40
  • Мнения: 372
Всичко мисля си, че зависи от типа кожа, но за вс. случай се мазах с олиото на Нивея п/в стрии което е специално за бременни. Дали благодарение на него   newsm78 незнам, но нямам  Laughing

# 41
  • Мнения: 503
здравей,пробвам всякакви мазила,но за сега свинската мас според мен е най-доброто

# 42
  • Мнения: 660
Всичко е до тип кожа. Независимо с какво се мажеш.
До края на осмия месец нямах нищо, после се появиха по две мънички стрии от двете страни на пъпа (коремът ми беше беше станал огромен - всички питаха, дали не са близнаци). Тамън си мислех, че леко съм се отървала и ...след раждането цялата кожа около пъпа плюс малко на едното бедро се нашари като рибарска мрежа...

# 43
  • Мнения: 2 577
Аз също съм на мнение че е до кожа, newsm78
Майка ми с нищо не се е мазала преди години - и грам стрия няма, а е качвала и двата пъти по около 25кг. В същото време имам приятелки, които с какво ли не се мазаха и то много стриктно, какви ли не козметики на страшни цени ползваха - и пак са ужасно нацепени
Аз за всеки случай се мажа: първия път - с чиста мас/то тогава нямаше и голям избор/, но беше есента и зимата - нищо ми няма; сега с мас в началото се мазах, вече не става, че е голяма жега и ползвам Икаров и Дева против стрии... ще видим какво ще стане

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 969
До кожа е определено.Аз се мазах с какво ли не и пак се нацепих яко Confused

Общи условия

Активация на акаунт