С какво се мажете против стрии?

  • 7 969
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 109
от 2 месец КОКОНА и мас, после ВИШИ по много, и ДЕФЛАМОЛ.

имах малко стрии до 1 седмица преди термина.
преносих 10 дни.

за 17 дни целият ми корем се нацепи ужасни въпреки цялото мазане.

сутрин се събуждах и имах нови и нови !!!!!!

след раждането се мазах с ампули ЛИАРАК. много съм доволна от тях, заличиха се доста стрии.
ама е кошмарно депресиращо!!!!. (обаче на мъжа ми ИЗОБЩО не му действа демотивиращо ! сигурно и на мен няма да ми правят впечатление след 20-30 години)

Simple Smile

# 46
Използвам Percutalfa. А когато съм сама вкъщи и ароматизирана мас.

# 47
  • Мнения: 2 257
Palmer's за бременни. Пия много вода и течности.

# 48
  • Мнения: 509
Аз също ползвам Мустела, но смятам, че е до кожа, освен това стриите се появяват последния месец обикновено.

# 49
  • Мнения: 1 284
Дева за стрии

# 50
  • Мнения: 791
През първата си бременност се мазах с какво ли не - Икаров, Дева .... Не ми се беше появила нито една Simple Smile, обаче за три месеца след раждането свалих 13-14кг. и се нацепих цялата  Cry направо изпаднах в ужас! Тогава си взех крем против стрий на Клинианс и не е за вярване, но стрийте ми ставаха все по-бледи, докато изчезнаха съвсем - още с първата туба, но след третата тубичка реших да спра да  го ползвам и да си взема нещо по-евтино и пак се появиха, е не толкова много и по бледи, но ги имаше. Сега раста  Grinning усилено(в 5 месец съм) и се мажа с олиото но Нивея, смятам да си купя пак Клинианс и да се мажа с него този път продължително, ако трябва и до живот Laughing Тубата е от 250мл и поне в провинциалното градче където живея струва 16лв., отначало трябва да се нанася два пъти дневно с масажни движения, а след премахването им веднъж дневно.
Успех на Вас и на мен  Grinning

# 51
  • Мнения: 8 505
С Mamma Donna на Чико.Нямам стрии,но все си мисля,че гените са от много по-голямо значение.

# 52
  • Мнения: 742
аз използвах антицелулитния крем на Чико - "Mamma Donna" и нямам нито една стрия - а качих доста килца...

# 53
Благодаря Ви момичета!!!  Hug
Мисля да пробвам някои от предложенията!!!
Междувременно ми казаха, че ако се хапват праскови и банани - помагали за хубава кожа  Heart Eyes

# 54
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Чувала съм много добри отзиви за Бюбхен

# 55
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 709
С олиото на Бюбхен и досега не съм се нацепила и дано да не се нацепя. Praynig

# 56
  • Мнения: 1 910
Мазилата са си само реклама.

# 57
  • Мнения: 90
Ами аз се мазах с Мустела , но в началото на деветия се нацепих страшно много по корема и ханша . Така че незнам доколко скъпото си струва , по скоро е въпрос на кожа . Успех дано те подминат тея гадости

# 58
  • Мнения: 992
аз се мазах с крем дева за стрии, но си е до кожа зависи колко ти е еластична

# 59
  • София
  • Мнения: 6 794
Ами аз се мазах с Мустела , но в началото на деветия се нацепих страшно много по корема и ханша . Така че незнам доколко скъпото си струва , по скоро е въпрос на кожа . Успех дано те подминат тея гадости
Точно щях да пускам тема, има ли някой, ползвам само Мустела, да се е нацепил. Колко тубички употреби за цялото време?

Общи условия

Активация на акаунт