Ябълков сладкиш с какао

  • 18 856
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 811
Leo,изцеждаш ли сока на ябълките?
Моят сладкиш леко се вдлети  Embarassed ,май сместа  не беше достатъчно гъста Thinking

# 31
  • Мнения: 7 474
Не ги изцеждам. Thinking Може би е трябвало да го печеш още малко newsm78 и вътре не става абсолютно сух (все пак ябълките пускат сок).  Peace

# 32
  • Мнения: 2 241
Моят беше що-годе сух вътре, но от друга страна доста трошлив, заради ябълките явно Grinning

# 33
  • Мнения: 811
 Hug

Ще добавя още малко брашно и малко повече във фурната следващия път  Peace

Аз си го изядох де Mr. Green

Да добавя-на мен не ми е достатъчно сладко,та ще си добавя още захар.

Последна редакция: пт, 06 окт 2006, 15:13 от пеперуна

# 34
  • Мнения: 1 117
А кисело мляко не се слага . Така ли  EmbarassedДа питам ,че готварското ми въображене никкаво го няма Simple Smile

# 35
  • Мнения: 7 474
А кисело мляко не се слага . Така ли  EmbarassedДа питам ,че готварското ми въображене никкаво го няма Simple Smile

Къде да се слага мляко? В самата смес не се слага, но можеш после да го ядеш с мляко  Laughing

# 36
  • Мнения: 1 117
А кисело мляко не се слага . Така ли  EmbarassedДа питам ,че готварското ми въображене никкаво го няма Simple Smile

Къде да се слага мляко? В самата смес не се слага, но можеш после да го ядеш с мляко  Laughing

Благодаря за пояснението Wink  bouquet

# 37
  • Мнения: X
Сега го пека сладкиша, ама го направих с 1 ябълка и 5 големи круши. Що пък да не стане? Ще докладвам довечера домочадието дали го е харесало.
Благодаря за лесната рецепта! И аз не правя сладкиши по принцип, ама на такива лесни не устоявам....

# 38
  • Мнения: 22 867
Ето го и моят - превъзходен е! Leo,   bouquet  bouquet  bouquet!!!


# 39
  • Мнения: 6 015
Преди малко си набрах толкова много сладки ябълки от лозето именно заради този сладкиш, сетих се че е невероятен на външен вид и реших да го направя, по- късно ще го направя и в късният слетобед ще кача снимки. От коментарите виждам че много са го харесали домакините и техните мъже.... Лио, благодаря за рецептата.

# 40
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Еееех, изглежда чудесно........... Sad

# 41
  • Мнения: 6 015
Ето го.....
Отгоре поръсих с много мед и настъргах една вафла, стана невероятноооооооооооооооооо

Лео   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Заслужаваш всички тези букетчета за тази невероятна рецепта....Фантастична е....Разкошна, просто нямам ДУМИ...............

# 42
  • Мнения: 7 474
 Embarassed Embarassed Embarassed Благодаря ви за милите думи  Hug
Радвам се,че ви е харесал Crazy

И пак да каже, че рязането на кръгчета
беше моментна идея и хич не е задължително Laughing

# 43
  • Мнения: 256
Лео, сладкишът с ябълките и карамела смая мъжа ми и вече му е любим. Можа да отрони само едно "ЕВАЛА"  Mr. Green. Ужасно съм ти благодарна за тази вкусотия. Простичко и лесно, а много ефектно  Peace. Вярно, че спираш дъха... newsm78

# 44
  • Мнения: 247
kakto vina gi Leo ne me iznenadva i tova shte e vkusno

Общи условия

Активация на акаунт