Лунната диета-16.08-4.51ч

  • 1 568
  • 40
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 614
Oтново съм на линия Wink

# 16
  • Мнения: 3 461
И аз съм с вас.Стискайте,да устискаме.  bouquet

# 17
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Сия,Деси,благодаря Hug!
Как сте,как сте?Аз съм превъзходно,ама то защото вече ми стана навик...На прегрешилите - айде,и тоя път си затварям очите,ама другия... newsm66

Напомням:


друго - нц! Naughty

# 18
  • Мнения: 79
а диня не може ли?

# 19
  • Мнения: 1 381
и аз съм с вас, нопак забрвих да с премеря сутринта, че се майка ми ми вдигна кръвното. После забравих и хапнах 2-3 резенчета ябълка, но предполагам не е голямо прегрешение.

# 20
  • Мнения: 1 381
може, но като си я изцедиш.т.е без целулозата

# 21
  • Мнения: 693
а кога са тези 24 часа от 4.51ч. сутринта на 16.08 до 4.51 - на 17.08 или ... ???

# 22
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
а кога са тези 24 часа от 4.51ч. сутринта на 16.08 до 4.51 - на 17.08 или ... ???
Да,значи ядене - утре сутрин...
Ето,тук пише всичко:
http://www.pudriera.com/index.php?mode=statii&id=281

# 23
  • Мнения: 524
 и аз съм с вас.....даже от сега съм започнала, че тоя месец трябва да сваля няколко килца Blush

# 24
  • Мнения: 739
и аз съм на линия  Hug

# 25
аз без да искам (както и миналия път) се вмъкнах в тази диета още от вчера 12 ч на обяд,така че от тогава нищо не съм хапнала,а и не ми се яде :O
Значи чак утре сутринта ще се хапва.Wink
Е,няма лошо.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 443
Еее, колко жалко...чак сега видях темичката.  Sad Написала съм си датите на голееемия календар, но кой да го погледне...все забравям ooooh! Днеска сутринта прясно мляко и мюсли doh Нищо де, пак ще си гладувам, а пък другата седмица няма да пропускам вече!!!!  Naughty

# 27
  • Мнения: 432
Лунатички,как сте?Дано този път не издам багажа от нерви.Хем глава ме боли,стомах свири,пък и дребния ми образува нерви-не иска да спи.Едвам заспа в 15.30ч.Аз от нерви хапнах малко диня,една чаша кис.мляко,то пък ме разхлаби-ех дано поне това има ефект.Че ще ме е яд ако толкова гладувам и кг не спаднат.
Аз вчера ядох последно към 18ч,та вече примирам,но ще стискам зъби.

# 28
  • Мнения: 432
Ех ,момичета не мога да не се похваля-1кг.Но този път ми беше много трудно.Хапвах,макар и много малко.Вие как сте?

# 29
  • Мнения: 311
Докладвам - 0,7 кг по-малко  Grinning. Аз обаче го играх "предателя на Априлското въстание" - цял ден само с вода се наливах, но снощи към 8 метнах едно картофено кюфте, не можах да издържа на гледката как малкото бръмбарче примляскваше. Голям срам  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт