Лунната диета-16.08-4.51ч

  • 1 564
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 432
Да ви напомня за утре.Има ли кандидатки за лунуване? newsm44Аз съм много доволна от миналата сряда,издържах на изкушението.Да видим този път как ще бъде.Този път е лесно,през нощта ще го ударим на сън  smile3524или ....секс. luvbed Peace

# 1
  • Мнения: 311
Аз съм на линия! Миналата седмица пробвах лунната диета за пръв път и останах вЧепетлена #Crazy Най-учудващото беше, че изобщо не изпитвах глад и можех да откарам поне още 5-6 часа след края й.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 259
Ей, добре че има кой да ми напомня!  Hug Пишете ме и мен "лунатичка".

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 789
И аз утре лунувам, стига да не забравя сутринта  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 1 467
И аз съм с вас! sohappy

# 5
  • Мнения: 630
Аз станах редовна лунатичка. Не всеки път обаче свалям. Дано от това лунуване има ефект. И добре че ми напомнихте една риба си пека за утре #Cussing out. Ще остане за вдругиден. Успех  bouquet

# 6
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Охооо,Деси, изпревари ме!
Тази сутрин си мислех да не забравя да пусна темичка,ама на - забравих Rolling Eyes!
Първо да ви почерпя,че съм именничка:





Такаааа,а утре само...

# 7
  • София
  • Мнения: 551
Как щях да забравя,благодаря. newsm51На линия съм.

# 8
С вас съм-значи от 4-ри и нещо.ЯСНА работа,тъпото е,че си направих салата,защото незнаех точния час.Е какво пък толкова Simple Smile)

# 9
  • Мнения: 432
Мариета,Честит Имен Ден-здраве,щастие ,късмет.Мерси за почерпката-да облажим душите cook beer,че утре ще се промие с вода и чай Sad

# 10
  • Мнения: 693
а каква е диетата

# 11
  • Мнения: 511

И аз питам?

# 12
  • София
  • Мнения: 6 259

Диетата е 24 часа течности, най-добре само вода и в краен случай чай с мед. Стига да можеш да издържиш и да го считаш за правилно.  Hug Аз лично не мога  Mr. Green и затова пия и кафе плюс някое и друго "прегрешение"  Embarassed, особено вечер като си дойде таткото от работа.

mari_eta, Честит Имен Ден на патерица!  newsm67

# 13
аз пък забравих и хапнах няколко парченца кренвирш...мога ли да продължа да лунувам или вече развалих диетката си...?  Embarassed

# 14
  • София
  • Мнения: 6 259
аз пък забравих и хапнах няколко парченца кренвирш...мога ли да продължа да лунувам или вече развалих диетката си...?  Embarassed

Според мен може.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт