температура 37,2-37,4

  • 3 224
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Ruse
  • Мнения: 390

Бързо оздравяване. Heart Eyes (И при нас беше бактериална инфекция)
БИ ЛИ МИ КАЗАЛА КАКВА БЕШЕ БАКТЕРИЯТА И БЪРЗО ЛИ ВИ МИНА И ОТ КАВО

# 16
  • Мнения: 5 531
Бактериална инфекция- Streptococcus beta ''A'', изписаха и Далацин ц, защото предишната седмица беше пила  Зинат и от него нямаше ефект, а кум другите АБ от антибиограмата е правила алергия.Но при нас бактериите са в гърлото, при вас предполагам че АБ, ще е Зинат.

# 17
  • Мнения: 816
Може да разгледате този материял, ще ви бъде от полза:
http://www.nsoplb.org/doc/Project_Final_10_2005_BG_.pdf#search=% … 81%D0%BA%D0%B0%22

# 18
  • Ruse
  • Мнения: 390
правихме микробиология на урината на бебата и излезе 4е има несигнификаторно колиество бактерии е-коли.това май е много малко.Изследванията са ок а беба е с Т-що е то

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
правихме микробиология на урината на бебата и излезе 4е има несигнификаторно колиество бактерии е-коли.това май е много малко.Изследванията са ок а беба е с Т-що е то

Гатанката е в сила и за нас все още  Confused

# 20
  • Мнения: 1 116
Може да е от някоя ваксина ако сте били наскоро.  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 155
правихме микробиология на урината на бебата и излезе 4е има несигнификаторно колиество бактерии е-коли.това май е много малко.Изследванията са ок а беба е с Т-що е то
Reni4ka, защо не направиш консулт с д-р Новакова. Моята коспожица на скоро ми се разболя от вирусна херп-ангина (преди около месец) и я оправи. След две седмици започна да кашля така по-сериозно, но нямаше Т. Последствие започна да подържа такава Т- 37,2-37,4. Заведох я пак. Оказа се, че има бронхит и ни изписа разни сиропи, но не и антибиотици. При нея това ми харесва, че в много краен случай изписва такива, само ако е крайно необходимо. Между другото тя ми каза, че тази Т не трябва да ме притеснява имайки предвид горещините. Но ако искаш повече инф. за д-р Новакова пиши на лични и ще ти дам координати Grinning

# 22
  • Ruse
  • Мнения: 390
заради изследванията на орината които непоказаха нищо нередно ни пратиха на оролог който каза 4е сми си направо 6,и 4е тази температура е породена от изкарана вирусна инфекция и това е некакъв остатък.Но поради факта 4е щерката е с шум на сърцето ни пратиха при кардиолог който каза да пием Зинат за да не си докараме неква бела  #CrazyВтори ден сме на зинат и немаме Т,но защо требва да пием антибиотик щем инфекцията ве4е е отшумяла newsm78

# 23
  • Мнения: 1 116
Ами явно е усложнение след вирусна инфекция.

Общи условия

Активация на акаунт