Какво трябва да притежаваш, за да си популярен във форума?

  • 5 941
  • 122
  •   1
Отговори
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Кое е това нещо което прави някои от вас по-популярни от други? Защо някои от вас влизат в почти всички номинации и класации във форума?
Това са въпросите ми.
А отговорите са от вас.

* Дали трябва да имаш повече от хиляда мнения, за да си популярен?!?
* Дали трябва да даваш адекватни съвети?!?
* Дали трябва да създадеш тема, която ще бъде супер четена и мненията в нея ще бъдат повече от триста?!?
* Дали трябва да си настроен критикарски и скандалджийски към другите, за да те запомнят?!?
* Дали трябва да влизаш често в чат-а, за да те опознаят и там?!?
* Дали трябва да ходиш на форумски срещи?!?
* Дали трябва да имаш атрактивен ник, за да те запомнят?!?

Това са въпросите! Вие сте!!!

# 1
  • Мнения: 1 629
Пусни анкетка Grinning

# 2
  • Мнения: 4 806
не знам... колебая се между "никое от изброените" и "от всичко по малко"...

Въпрос на виртуално излъчване е и доза късмет - да попаднеш на точното място в точното време. А и от това, дали го искаш - не всички искат да са популярни във форума.

# 3
  • Мнения: 2 821
Според мен това са отговорите:
=трябва да имаш повече от хиляда мнения
=трябва да имаш атрактивен ник, за да те запомнят
  
  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 091
чар

количеството не определя качеството, според мен. броят на мненията не винаги е свързан с популярността

# 5
  • Мнения: 2 047
   А според мен трябва да отговаряш във всяка тема в клюкарника най-малко 3-4 пъти. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 821

броят на мненията не винаги е свързан с популярността

Да, но пък като срещаш по-често нечие мнение запомняш ника...става ти познат някак.От там и популярен.

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
О, колко много неща. В никакъв случай броя на мненията и ника не са определящ фактор. За да си популярен трябва да направиш впечатление ако можеш още с пристигането си, иначе хората просто знаят, че те има, след като направиш примерно 1000 мнения, но ако изброяват потребителите няма и да се сетят за теб. Трябва да се различаваш по нещо от останалите, тук вече може да е ник, стил, облик(аватар и сигнатура), ей такива неща. Трябва да си грамотен най малкото, защото иначе правиш впечатление, ама лошо. Мда. Още куп такова неща.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 675
Трябва да си: "на всяка манджа меродия".... Mr. Green Twisted Evil Mr. Green Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 2 978
Трябва да си малко хахо, да си нагъл с всички, да пускаш откачени теми, да се заяждаш с всички и да си на всяка манжда мерудия Joy

Айде бийте ме сега Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 629
Вини, ти също си популярна Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 978
Вини, ти също си популярна Mr. Green

Хахахах Joy


п.п. Исках да допълня и още нещо, ама ми заби..
А другият вариант, да си света вода ненапита, да си винаги услужлива добра, и да помагаш на всички и за всичко...и винаги да правиш това Peace..

Ох. извинявам се..ама сега тази тема пак ще се обърне на, а коя е най- най лоша или супер готина и коя ви се наби от първият път в очите Sick

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
чар

количеството не определя качеството, според мен. броят на мненията не винаги е свързан с популярността

Това+чувство за хумор+биволско търпение

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Според мен на първо място трябва да го искаш, а начини да постигнеш нещо когато го искаш има много.

# 14
  • Мнения: 3 447
Дотук Ламята е най-близо до истината май...
Оп, ДЕ ВАня ме е изпреварила Simple Smile

# 15
  • Мнения: 2 254
2-3 скъпи коли,2-3 хотела на златни ей такива ми ти глупости Confused

 doh баси незнаех ,че имало формула,за да си поп у форума-хехехе колко има да се уча ощеееее

# 16
  • Мнения: 1 165
- трябва да даваш адекватни съвети
- трябва да създадеш тема, която ще бъде супер четена и мненията в нея ще бъдат повече от триста
- трябва да си настроен критикарски и скандалджийски към другите, за да те запомнят - най-вече.Но това последното по-скоро бих го формулирала,че трябва да отстояваш мнението си винаги без да ти пука какво мислят останалите. 

# 17
  • Мнения: 3 091
Дотук Ламята е най-близо до истината май...
Оп, ДЕ ВАня ме е изпреварила Simple Smile
Да,
забравих още едно нещо:  да не пишеш с цел да станеш популярен, а да бъдеш истински.
винаги се усеща фалшът!

# 18
Аз пък рядко обръщам внимание на форумките, интересуват ме само мненията и то по теми, които са ми интересни. Естествено някои ги запомням и те отговарят на следните условия:
*имат повече мнения
*имат интересен ник и/или запомняща се картинка
*тези с оригинални мнения: разискват интересна тема, пускат остроумни шеги, разказват история, която да ме заинтригува или дори просълзи.
Запомням и тези с тъпи,заявдливи или досадни мения, но само за да избягвам да им ги чета.

# 19
  • Мнения: 899
Странни са ми хората, които си поставят за цел да станат популярни във форум  Thinking

Иначе според мен е въпрос на стил - на изразяване и подход към хората, познаване на поведенческите правила в нет обществата. Поне на мен ми се набиват в очите такива хора. Но най-вече различните.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 958
* Дали трябва да си настроен критикарски и скандалджийски към другите, за да те запомнят?!?
* Дали трябва да имаш атрактивен ник, за да те запомнят?!?


По този начин ,задължително се придобива популярност във форума. Mr. Green Виждам ,че такива личности /първите /се радват на небивал успех  Sunglasses

За мен ,лично, популярни са тези ,които дават адекватни съвети. Peace

...........

 doh баси незнаех ,че имало формула,за да си поп у форума-хехехе колко има да се уча ощеееее

Мдааа , така е. Laughing
Доста хора се борят за популярност тук Thinking

# 21
  • Мнения: 7 474
От всичко изброено по малко  Wink

# 22
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Аз мисля, че е важно да се познаваш визуално с повечето редовни тук-да присъстваш на срещички, да създаваш контакти с други съфорумки...

# 23
  • Мнения: 1 533
Още с регистрирането си да пуснеш тема или за правопис, или за стрии или София/провинция, за/против аборта по желание (и да бъдеш ЗА)...

Помага също така ако си хаплив (умерено), чувство за хумор, скандален аватар, неповторим стил...

# 24
  • Мнения: 1 517
Според мен истината е някъде по средата между всички постинги. А аз лично предпочитам реалната популярност пред виртуалната.  Hug

# 25
  • Мнения: 2 849
Още с регистрирането си да пуснеш тема или за правопис, или за стрии или София/провинция, за/против аборта по желание (и да бъдеш ЗА)...

Помага също така ако си хаплив (умерено), чувство за хумор, скандален аватар, неповторим стил...
И да допълня ,задължително поне една тема за"гърнето" . Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 4 806
а от какво е породена темата? Авторката някак не го изяснява...
Имах размисли по въпроса, но си зависи и вида популярност - едната е положителна, а другата отрицателна. Последните не винаги влизат в класациите (май, ако греша - поправете ме).
Не мисля, че някой има шансове за популярност с тема за стриите, даже и да са стрий (просто е прекалено често)...

# 27
  • София
  • Мнения: 3 397
Според мен истината е някъде по средата между всички постинги. А аз лично предпочитам реалната популярност пред виртуалната.  Hug
Още с регистрирането си да пуснеш тема или за правопис, или за стрии или София/провинция, за/против аборта по желание (и да бъдеш ЗА)...

Помага също така ако си хаплив (умерено), чувство за хумор, скандален аватар, неповторим стил...
Това последното си личи и за щастие трудно може да бъде имитирано Simple Smile

# 28
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
а от какво е породена темата? Авторката някак не го изяснява...

Веднага обяснявам.
Темата я пуснах, след като погледът ми попадна на поредната класация/номинация за най-... Направи ми впечатление, че личностите, които най-често се "спрягаха", са същите, който съм срещала и в предишни подобни класации. Признавам, че никовете на номинираните и аз бях запомнила по една, или друга причина. Така, че си зададох въпроса:
Защо едни и същи личности присъстват в почти всички подобни теми?

# 29
  • Мнения: 3 447
Признавам, че никовете на номинираните и аз бях запомнила по една, или друга причина. Така, че си зададох въпроса:
Защо едни и същи личности присъстват в почти всички подобни теми?

А ти защо си ги запомнила? Simple Smile

# 30
  • София
  • Мнения: 18 679
Мнооого свободно време, за да писателстваш Mr. Green

# 31
  • Мнения: 3 537
Някой просто ми се набиват в очите и ги запомням.Но как става и аз не знам. newsm78

# 32
  • Мнения: 14 487
така или иначе от последните няколко теми в клюкарника "с кого искате да се запознаете от форума" и "кой ви влезе под кожата като бяхте нов потребител" става ясно кои са най-популярните според всички / с някой малки изключения/ - 5-6 са. като си вземеш отпуска задълбай малко в опцията "прегледай всички мнения на този потребител" и после ще си разбрала. очакваме пълен анализ ако го намираш за интересен де.
щото наистина калина може да се окаже права със стриите и София/провинция.

# 33
  • Мнения: 5 539
Голяма уста и дар-слово

# 34
  • Мнения: 495
определено личното познанство гарантира 99% популярност
не знам, имам чувството, че колкото и да се пъне и да е оригинален /колко субективно/ човек, ако другите не го познават, малко или много ще го игнорират
/НЕ съдя по себе си, сега някой да не вземе да търси под вола теле/
аз съм над тези неща Mr. Green

# 35
  • Мнения: 3 611
Раzличните и оригинални в стила си форумки ми се набиват в очите. Другите колкото и да ги чета...  no

# 36
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Преди време влязох в темата "17 мига от пролетта или 1001 дни, нощи...". Там ми направи впечатление една форумка, която много, ама много приятно се изразяваше. Прочетох изповедите й със сълзи на очи. Много ме впечатли. После прочетох и предишните й публикации. Невероятен стил на изразяване. Прииска ми се да я познавам не само във форума, а и в реалния живот.
Ето такива хора запомням!!!

# 37
  • Мнения: 239
Кое е това нещо което прави някои от вас по-популярни от други? Защо някои от вас влизат в почти всички номинации и класации във форума?
Това са въпросите ми.
А отговорите са от вас.

* Дали трябва да имаш повече от хиляда мнения, за да си популярен?!?
* Дали трябва да даваш адекватни съвети?!?
* Дали трябва да създадеш тема, която ще бъде супер четена и мненията в нея ще бъдат повече от триста?!?
* Дали трябва да си настроен критикарски и скандалджийски към другите, за да те запомнят?!?
* Дали трябва да влизаш често в чат-а, за да те опознаят и там?!?
* Дали трябва да ходиш на форумски срещи?!?
* Дали трябва да имаш атрактивен ник, за да те запомнят?!?

Това са въпросите! Вие сте!!!

Трябва да си много интелигентен, красив и чаровен. Също така е нужно да се правиш, че нито ти нито останалите тук имате някакви комплекси за да цари един хубав и безгрижен мир.

# 38
  • Мнения: 3 405
Не трябва нищо - или си популярен или не си. Някои са като падащи звезди, проблясват и изгарят, други са като слънца, греят постоянно, трети са по-скоро легенда.
Според мен е добре да умееш да се поставиш на мястото на другия Grinning да видиш света през неговите очи.

# 39
  • Мнения: 7 186
За мен броят на публикациите не е от значение. Много често и новаци ми се набиват на око с оригиналност и стил. Харесват ми хора, които имат собствено мнение и индивидуалност, а не позират. Впечатляват ме също готини аватари и никове, но това е страничен фактор. То всъщност какво значи да си популярен? Може би има някаква маса хора, които ти симпатизират, но далеч не са всички. Сигурно има и още толкова, които не те понасят. Simple Smile
И аз чета избирателно- има хора, които ги чета винаги, а други просто ги подминавам.
Но съм забелязала едно нещо отдавна- по- популярните във форума стават много често обект на завист и злоба, даже имам съвсем пресни наблюдения. /от вчера/ Laughing

# 40
  • Мнения: 6 472
Популялярен newsm78 Изведнъж се почувствах като в училище Joy Какво означава всъщностда си популялярен във форум Thinking Честно ви казвам, пиша вече две години тук и освен в стойност на мненията друго не ми е направило впечетление. Кейси, Касиди и Киса ги бърках до съвсем скоро, заради сходните никове, което не ми е пречило да харесвам част от постингите им.
Фактора "да се познават" не мисля, че е съществан. До колкото съм запозната Кейси не е в БГ, което не пречи да е споменавана в голяма част от класациите.
Ника също не е от съществено значение. Виж хапливост и заядливост, както и неизповядване на всеобщото мнение обикновено се забелязват. Това обаче не е гаранция за популярност.
Броя мнения пък изобщо не е водещ.

# 41
  • Мнения: 1 546
И аз се чудя защо е необходимо да си популярен във форума???? Това ли е мястото да търсим каквато и да е популярност? newsm78И...аз от скоро съм тук,но бихте ли ми дали пример за "популярна форумка", че нещо не се сещам...

# 42
  • Мнения: 5 103
Популярен?
Според мен популярните хора във форума се броят на пръстите.
Когато влязох за първи път популярните бяха едни, сега са други.И това е преходно, е остават и легенди като мама кенга Mr. Green
Според мене да си популярен е свързано най-вече с адекватни отговори по темите.
А проят на бубликациите не е важен според мен,аз имам близо 2500, а не съм забелязала да съм популярна.

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 18:46 от МИМКА

# 43
  • Мнения: 3 153
Трябва да си: "на всяка манджа меродия".... Mr. Green Twisted Evil Mr. Green Twisted Evil
......... и да спамиш, ама много!

# 44
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А има ли "лидери" във форума, според вас?

# 45
  • Мнения: 5 103
Имааааааааа

# 46
# 47
  • Мнения: 3 447
Лидерът трябва да те "лийдва", т.е. да те води идейно нанякъде Simple Smile В този смисъл едва ли в място като ФорОма може да има лидери - по-скоро мажоретки Flutter Мамма и Татти пък са мениджъри Grinning

# 48
  • Мнения: 2 550
Мамма и Татти пък са мениджъри Grinning

В някакъв вид грешка си!
В темата за обръщенията се установи, че Мамма и Татти са царица и цар на този кошер, ааа форум. Спомням си много добре, защото почти ме набихте за това, че се кръстих Кралица Марчелита  Mr. Green

Какви са тез модерни работи - мениджър-бениджър!  Naughty

# 49
  • Мнения: 3 447
Какви са тез модерни работи - мениджър-бениджър!  Naughty
Ми за да подчертая разликата между "лидер" и "мениджър", бря Grinning

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Човек може да се популяризира с различни неща. Номерът е да избухнеш, да изгрееш - кой с каквото си може. Я в темата за бисИрите колко звезди! Популярността не е само положителна, демек.

# 51
  • Мнения: 2 550

Ми за да подчертая разликата между "лидер" и "мениджър", бря Grinning

ДУбре, простете!
Аз съм блондинка по душа и трудно схващам  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 5 103
А вождове дали има??????????????? Joy

# 53
  • Мнения: 3 447
А вождове дали има??????????????? Joy
Освен Фидел друг няма, ама и той се появява в една определена тема Joy

# 54
  • Мнения: 5 103
А вождове дали има??????????????? Joy
Освен Фидел друг няма, ама и той се появява в една определена тема Joy

Е не мога вече, корема ме заболя от смях Joy

# 55
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Той се появява там като МЪЖ, а не като лидер, да ме прощаваш, Донита Joy

# 56
  • Мнения: 3 447
ДЕ ХУанита, не разкривай вътрешнотемски революционни тайни, много моля Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 537
А вождове дали има??????????????? Joy
В Ямболската тема имаме един татко и той си  е нашият вожд. PeaceДаже на аватара му пише-"татко-вожд". Wink

# 58
  • Мнения: 2 254
що не направите номинации,гласувания и всичките му там щуротии.
нощта на форумските оскари хихихих
или поп-форумка на месеца кикикии
 bowuu bowuu

# 59
  • Мнения: 3 447
или поп-форумка на месеца кикикии
 bowuu bowuu
и фолк-форумка на месеца Mr. Green

# 60
  • Мнения: 490
Раздайте и нобелови награди и всички да мирясат най-накрая! Mr. Green


За мен всички са еднакво популярни или каквото е там -просто едни пишат по-често от други и така се запомнят  Laughing

# 61
  • Мнения: 1 006
Ако си натрупал/а/  повече от 1000 мнения, но голяма част от тях са "И аз така" или са само иконка няма начин някой да те запомни, въпреки, че не за това сме тук.Категорично смятам, че популярността като самоцел и изобщо като цел или място за изява би трябвало да е последната мисъл за всяка регистрация във форума.Забавление на първо място, емоционална необходимост в известна степен, реални и виртуални приятелства и полезна информация - това е форума за мен лично.

Много ми хареса казаното от Ламята - Да не пишеш с цел да станеш популярен, а да бъдеш истински.Винаги се усеща фалшът!  Hug

Някой може да създаде пет теми само, но да се запомнят и 300-те изказвания в тях и основателя на темата.Други може да ги сипят на килограм и вътре да има въздух под налягане пак на килограм.Според мен е важно какво и как го пишеш, а не колко.

Ако само критикуваш и скандалджийстваш най-много да започнат да те заобикалят и да не искат да те виждат...това ще запомнят.

Мисля, че присъствието на форумските срещи също не е от голямо значение.Доколкото ми е известно /дано не бъркам/  Лейдито и Калпазанка не ходят на подобни срещи.Леко се съмнявам някой във форума да чува от мен тези никове за първи път. Wink.

# 62
  • Мнения: 239
За мен броят на публикациите не е от значение. Много често и новаци ми се набиват на око с оригиналност и стил. Харесват ми хора, които имат собствено мнение и индивидуалност, а не позират. Впечатляват ме също готини аватари и никове, но това е страничен фактор. То всъщност какво значи да си популярен? Може би има някаква маса хора, които ти симпатизират, но далеч не са всички. Сигурно има и още толкова, които не те понасят. Simple Smile
И аз чета избирателно- има хора, които ги чета винаги, а други просто ги подминавам.
Но съм забелязала едно нещо отдавна- по- популярните във форума стават много често обект на завист и злоба, даже имам съвсем пресни наблюдения. /от вчера/ Laughing

Благодаря ти за подкрепата.

# 63
  • Мнения: 6 155
Ако си натрупал/а/  повече от 1000 мнения, но голяма част от тях са "И аз така" или са само иконка няма начин някой да те запомни, въпреки, че не за това сме тук.Категорично смятам, че популярността като самоцел и изобщо като цел или място за изява би трябвало да е последната мисъл за всяка регистрация във форума.Забавление на първо място, емоционална необходимост в известна степен, реални и виртуални приятелства и полезна информация - това е форума за мен лично.

Много ми хареса казаното от Ламята - Да не пишеш с цел да станеш популярен, а да бъдеш истински.Винаги се усеща фалшът!  Hug

Някой може да създаде пет теми само, но да се запомнят и 300-те изказвания в тях и основателя на темата.Други може да ги сипят на килограм и вътре да има въздух под налягане пак на килограм.Според мен е важно какво и как го пишеш, а не колко.

Ако само критикуваш и скандалджийстваш най-много да започнат да те заобикалят и да не искат да те виждат...това ще запомнят.

Мисля, че присъствието на форумските срещи също не е от голямо значение.Доколкото ми е известно /дано не бъркам/  Лейдито и Калпазанка не ходят на подобни срещи.Леко се съмнявам някой във форума да чува от мен тези никове за първи път. Wink.

 newsm10 newsm10 newsm10
Вярно е.
Ето Кака Сакри например още с първите си 2-3 постинга ми се наби в очите... а и не само в моите Wink   bouquet

# 64
  • Мнения: 6 206

Мисля, че присъствието на форумските срещи също не е от голямо значение.Доколкото ми е известно /дано не бъркам/  Лейдито и Калпазанка не ходят на подобни срещи.Леко
В Пловдив отдавна няма срещи, поне аз не съм чувала, освен дневни с колички на Борисовата градина.
Не е като Варна и София, вечерно на биричка и танци. Confused
Ех, тогава може и да дойдат....
Иначе да, няма нищо общо с ходенето на форумски срещи.
Пък и популярността е много яко субективно понятие, на мен винаги са ми симпатични аутсайдерите, тези където градят авторитет под много лустро, не са моя тип хора.

# 65
  • Мнения: 822
Аз преди време бях отправила покана,който иска да се включи в Партията на аутсайдерите,но никой не се обади...Явно няма желаещи. TiredНяма значение...Жив е животът!

# 66
  • София
  • Мнения: 6 551
Мнооого свободно време, за да писателстваш Mr. Green
иииииииии бе изпревари ме

# 67
  • Мнения: 5 370
Аз преди време бях отправила покана,който иска да се включи в Партията на аутсайдерите,но никой не се обади...Явно няма желаещи. TiredНяма значение...Жив е животът!
А ще дадеш ли конкретни критерии като как може чиляк да се определи за аут/или инсайдер???
 hahaha Joy
Извини ме, днес изпуших направо, бях самичка в офиса поради вилнеещ сред нас острозъб вирус и сичката работа на целокупния китайско народ доде при мене. Crazy  bouquet

# 68
  • Мнения: 2 792
Не знам, какво значение има дали си популярен или не във форума, не мога да се представя да пребивавам тук, само и единствено с цел да бъда забелязана  от всички, безумно ми се струва.
 Иначе и във форума е като в живота, различни неща привличат вниманието по определен начин, може да е кряскане, може да е  заяждане, може да е неграмотност, може да е уникалност и т.н.(демек писна ми и мисля, че стана ясно какво искам да кажа), така че точна схема няма.

# 69
  • Мнения: 1 639
Аз пък не искам да съм известна .  Crossing Arms
Трябва да съм хахо да искам да се харесам на всички .

Пък и ми е супер добре в сянката на прожектора. От тук се виждат много добре истинските лица .

# 70
  • Мнения: 7 186
За мен броят на публикациите не е от значение. Много често и новаци ми се набиват на око с оригиналност и стил. Харесват ми хора, които имат собствено мнение и индивидуалност, а не позират. Впечатляват ме също готини аватари и никове, но това е страничен фактор. То всъщност какво значи да си популярен? Може би има някаква маса хора, които ти симпатизират, но далеч не са всички. Сигурно има и още толкова, които не те понасят. Simple Smile
И аз чета избирателно- има хора, които ги чета винаги, а други просто ги подминавам.
Но съм забелязала едно нещо отдавна- по- популярните във форума стават много често обект на завист и злоба, даже имам съвсем пресни наблюдения. /от вчера/ Laughing

Благодаря ти за подкрепата.

Ъъъ тъй ли. newsm78 Аз за друг говорех ама айде щом си рекъл. Crazy Моля, моля, пак заповядай! Hug Laughing

# 71
  • Мнения: 3 576
Забелязвам хора, които:
- засичам често в темите, които чета - значи имаме еднакви интереси, не си губя времето в неща които не ме касаят
- които са на всяка манджа мерудия и пишат дори и да няма какво да кажат
- никове с големи картинки - като Малката госпожица мърморана съм я запомнила по Лея, а тя дори няма 1000 мнения.....
- заядливите, вечно контра на всичко
- са ме впечатлили с мненията си - Сакри държи първенството - страхотен човек, въпреки че не я познавам

Аз лично не държа да съм "популярна", пиша само когато темата ме интересува или мога да помогна. Не държа да си чеша езика за щяло и нещяло.

# 72
  • Мнения: 10 758
Забелязвам хора, които:
- засичам често в темите, които чета - значи имаме еднакви интереси, не си губя времето в неща които не ме касаят
- които са на всяка манджа мерудия и пишат дори и да няма какво да кажат
- никове с големи картинки - като Малката госпожица мърморана съм я запомнила по Лея, а тя дори няма 1000 мнения.....
- заядливите, вечно контра на всичко
- са ме впечатлили с мненията си - Сакри държи първенството - страхотен човек, въпреки че не я познавам

Аз лично не държа да съм "популярна", пиша само когато темата ме интересува или мога да помогна. Не държа да си чеша езика за щяло и нещяло.
Направо си ми взе думите от устата Laughing. Аз също не държа да съм "популярна".

# 73
  • Мнения: 1 263
Аз пък не искам да съм известна .  Crossing Arms
Трябва да съм хахо да искам да се харесам на всички .
Не знам дали "хахо" е точния термин, но както казваше един познат - "подозрително е някак да искаш да се харесаш на всички Confused"

А на въпроса от темата - кому е нужно въобще това да си популярен? Влизаш във форума...прайш си кефа, гот ти е ...толкова! Колко ли трябва да съм закъсала егаси, за да си търся фенове баш в интернет пространството newsm78

# 74
  • Мнения: 7 837
Ха, да се стремиш да популяризираш собствената си личност, е абсолютна загуба на ценна енергия. Същата тази, може да се използва за нещо градивно в реалния живот.
А тук просто си чешем езиците за разнообразие и на мен ми харесва  Simple Smile

# 75
  • София
  • Мнения: 2 623
Изобщо не ми дреме кой колко е популярен, най-малко пък аз  Crazy
Не деля хората на популярни и не популярни, а на приятни и неприятни  Hug

# 76
  • Мнения: 3 376

Не деля хората на популярни и не популярни, а на приятни и неприятни  Hug

Точно така  Peace Има такива,които ги засичам доста често в темите които чета/незнам дали четем еднакви такива  или пишат навсякъде/,но без да ги познавам имам нещо като нетърпимост...Едната е вечна контра на всичко,друга пък все се хвали с нещо...просто не ми допадат такъв тип хора...Може би отчаян вик да бъдат забелязани..поне тук..знам ли  Rolling Eyes Whistling

# 77
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Ех, ама и вие! Тъкмо бях решила да се изфотографирам и аз в профила си и да сложа лентичка с годините на децата ми, току виж съм станала "Популярен новак".  Joy hahaha

А сега, сериозно: Дори и за новаците е ясно кой е "популярен" във форума. Именно затова не са ми много интересни. Искам да прочета и други "непопулярни" мнения.

# 78
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Има съфорумки, които съм запомнила и чиито мнения с удоволствие чета, защото знам, че ще видя нещо добре формулирано - грамотно, закачливо + щипчица ирония и мога да науча нещо, но съм запомнила и такива, които само навъртат празни мнения и просто ги "скролвам" Mr. Green

# 79
  • Мнения: 1 680
* Дали трябва да имаш повече от хиляда мнения, за да си популярен?!? не е задължително* Дали трябва да даваш адекватни съвети?!? също не е необходимо* Дали трябва да създадеш тема, която ще бъде супер четена и мненията в нея ще бъдат повече от триста?!? няма да ти помогне* Дали трябва да си настроен критикарски и скандалджийски към другите, за да те запомнят?!? виж това би имало ефект* Дали трябва да влизаш често в чат-а, за да те опознаят и там?!? не зная* Дали трябва да ходиш на форумски срещи?!? не бива да пропускаш* Дали трябва да имаш атрактивен ник, за да те запомнят?!? добре би било
Ама защо изобщо да се напъваш? newsm78

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
или много красива
или много заядлива
или много грамотна
или съвсем неграмотна
с чувство за хумор
полезна
.
.
на кой му пука всъщност Thinking

# 81
  • Мнения: 495
хайде номинации тогава за аутсайдери hahaha Joy
ще стане весело, отсега предвкусвам удоволствието  Party /както си личи от употребения от мен глагол - още не съм закусила и си мисля за апетитни неща newsm64 /

# 82
  • Мнения: 5 877
Ами на мен ми харесват тези, които биха ми харесали и на живо. Не виждам особена разлика. Чувство за хумор, самоирония, известно желание да правиш нещо "на ползу роду", някакъв интерес, който преследваш и искаш да се усъвършенстваш...
а понякога просто едно мнение стига, за да го запомниш човека.

# 83
  • Мнения: 421
Много мнения. Mr. Green
Чувство за хумор. Laughing
Леко хаплив или пиперлив начин на изразяване. Mr. Green
Информираност. Naughty
Малко загадъчност. Wink
По възможност убава. Crazy

# 84
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
- Да имаш забавен стил на писане, леко шеговит
- Да пишеш редовно, но по теми, които има какво да кажеш
- Да имаш запомняш се ник, хубав аватар и подпис (като моя)  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 629
хайде номинации тогава за аутсайдери hahaha Joy


Трудно. Затова са аутсайдери, щото никой не ги знае Mr. Green

# 86
  • Мнения: 495

Трудно. Затова са аутсайдери, щото никой не ги знае Mr. Green

ок, ще се задоволя със закуската  hahaha Joy

# 87
  • Мнения: 3 091
в потрес съм!
защо смятате, че е важно да си убав, за да си популярен в Интернет? да не се женим? това не е форОм за запознанства. (или аз пак съм се заблудила) Какво като някоя мацка е убавица?! Само евала може да й се каже, но като пише тъпотии или отговаря с "и аз така"  bouquet ? newsm78

Молим ви се, начи! Praynig Не ме принуждавайте да мислим! Мисли, който може - известно е, че това не ми е силна черта!

ПС: ниШТо не трябва да ме накара да мислА

# 88
  • Мнения: 1 639
друга пък все се хвали с нещо......Може би отчаян вик да бъдат забелязани..поне тук..

Абсолютно.  Grinning
То си е цяло изкуство да се хвалиш ей така, уж, междудругото .

Както си даваш емоционалното мнение и хоп....с кво си била облечена , как ти минал деня ....
Нищо ,че никой не го интересува  Tired

# 89
  • Мнения: 1 629
Чакай да отговоря и по темата, че Доня Ламелита ме засрамва с нейното мислене Laughing
Лично на мен ми стават симпатични потребители, които не се вземат особено на сериозно, шегуват се, отзивчиви са и имат мнение. А, истински заобичвам тези, които с удоволствие плещят глупости, без да са глупави Grinning

# 90
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Какво значи популярен? Буба е популярна, Искрица Надежда е популярна.
За шефките на мажоретките не ми се коментира, другите са сериозни. Незнам, има ли такова животно като популярност? Цели ли ли се?
По едно време се пишех Прауд ту би аутсайдер мам  Mr. Green Все ми е тая-форумът е за инфо и за губене на времето, утолява ми жаждата и за двете

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
в потрес съм!
защо смятате, че е важно да си убав, за да си популярен в Интернет? да не се женим? това не е форОм за запознанства. (или аз пак съм се заблудила) Какво като някоя мацка е убавица?! Само евала може да й се каже, но като пише тъпотии или отговаря с "и аз така"  bouquet ? newsm78

Молим ви се, начи! Praynig Не ме принуждавайте да мислим! Мисли, който може - известно е, че това не ми е силна черта!

ПС: ниШТо не трябва да ме накара да мислА

Я па ти ! Laughing
Аз по хубост си те нарочих, ако не ми беше хванала окото - нямаше хич да те забележа, какво остава да си общувам с теб Mr. Green

# 92
  • Мнения: 817
* да имаш повече от хиляда мнения, за да си популярен
 
* да си настроен критикарски и скандалджийски към другите, за да те запомнят

*  да имаш атрактивен ник, за да те запомнят
Но общо взето си го заслужават момичетата, щом сме ги запомнили, значи нещо в тях ни е пленило, аз пък евала им правя, че са се отличили от стадото!

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 13:53 от Cweti

# 93
  • Мнения: 9 903
значи аз съм популярна Simple Smile
брех, да му се не види Simple Smile

# 94
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
По какво позна пък ти?
Изпълняваш горните условия само по един показател...
Не вАжиш Mr. Green

# 95
  • Мнения: 9 903
е, имала съм си и критикарските мнения Simple Smile и заяждаческите Simple Smile
а и нямах предвид само критериите на Цвети, а и всичко, изброено дотук - например в много теми се изказвам по 2-3 пъти  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 7 186
значи аз съм популярна Simple Smile
брех, да му се не види Simple Smile

Има си хас!
Републикански консултант и експерт по стриЙте, придобил известност у нас и в чужбина. Laughing

# 97
  • Мнения: 1 072
Единственото и достатъчно условие да си най-популярен в един форум е да имаш собствен форум За това става въпрос

# 98
Има  много начини за  популярност , но  каква  полза  от нея ? Навсякъде , където минеш , ще  бъдеш разпознат и по сянката ти  Confused което  определено не  е  кой знае какво . Често може да е  и в твой минус . Но най - много зависи как ще се популяризираш , щом  имаш туй желание .
Най - доброто  оръжие  обаче си остават  чара  и откровението . Всеки си има  свой чар , само трябва да знае как най - правилно да го разкрие Simple Smile

# 99
  • Мнения: 3 423
значи аз съм популярна Simple Smile

и аз  Laughing

брех, да му се не види Simple Smile

така е, брех!

# 100
  • Мнения: 1 533
Единственото и достатъчно условие да си най-популярен в един форум е да имаш собствен форум За това става въпрос

Пръц!  hahaha

# 101
  • Мнения: 1 492
Цитат
Какво трябва да притежаваш, за да си популярен във форума?
Пури!....Кубински Wink

# 102
  • Мнения: 1 533
Въглехидрат или зеленчук в екранното Ви име също е добра идея!
Франзелата Кифлата и Краставицата са изключително популярни  Grinning

Бухтичка малко да наблегне и на други показатели, има какво да се желае!

# 103
  • Мнения: 3 447
Въглехидрат или зеленчук в екранното Ви име също е добра идея!

Дона Бонбона или Дона Корнишона  newsm78 Помагайте, плийз, искам да стана популярна Praynig

# 104
  • Мнения: 1 533
Въглехидрат или зеленчук в екранното Ви име също е добра идея!

Дона Бонбона или Дона Корнишона  newsm78 Помагайте, плийз, искам да стана популярна Praynig

Ти дръпна много с пурите, няма накъде повече да се популяризираш! ДрЪпни се малко, и други искат да са популярни hahaha

# 105
  • Мнения: 3 447
Значи, последно, пиша се "Дона с пура Corona" и с тоз интригующ ник сядам да чакам всенародната либоф Blush

# 106
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А "ДонаС Корона"?

# 107
  • Мнения: 1 441
Явно определено трябва да притежаваш повечко свободно време  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green.
Ама я да ви попитам - какво значи "във форума"?  Rolling Eyes
Форумът далеч не е само "Клюкарника" - има и други подфоруми. Много момичета там са си популярни, но тук никой не е чувал за тях. Wink
Така или иначе е факт, че който се "мота" по цял ден из различни форуми и теми е по-популярен - има време да се "представи и запознае" с повече потребители и да си каже мнението пред повече слушатели.   Mr. Green Mr. Green

# 108
  • Мнения: 27 524

Дона Бонбона или Дона Корнишона  newsm78 Помагайте, плийз, искам да стана популярна Praynig

Дона ниКурниШона

# 109
  • Мнения: 3 447
Ти трай там, твоят си е достатъчно префърцунен Mr. Green
Но ето, хрумна ми - вместо Дона Делова ще се изписвам Дона Де Лова, ах, силвупле  Blush

Ааа, моля, моля, шона си имам  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 16:40 от Dona

# 110
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
ДЕ ще си сложиш, когато си родиш ДЕница Crossing Arms. Само да си посегнала - съдя!  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 27 524

Ааа, моля, моля, шона си имам  Crossing Arms


Touché  rotfImao

# 112
  • Мнения: 1 533

Ааа, моля, моля, шона си имам  Crossing Arms

ДонаС Шона?

Но няма да изпъкнеш особено, тук почти всички потребители си имат шони!

# 113
  • Мнения: 3 447
Брей! Ами ако си сложа шоната на аватар, а? Flutter

Измислих го: Донасшонакатбонбонасамочакакурнишона
Дали е достатъчно атрактивно newsm78

# 114
  • Мнения: 1 533
Брей! Ами ако си сложа шоната на аватар, а? Flutter


 Имаше такъв случай, модераторите го измодерираха за по-малко от час! Мисли друго и престани да спамиШ Whistling

# 115
  • Мнения: 5 103
или поп-форумка на месеца кикикии
 bowuu bowuu
и фолк-форумка на месеца Mr. Green

Йеее там по цици и дупе ли ще ни избират??

# 116
  • Мнения: 817
 spam2 spam2Много  spam2, много нещо и в тази тема бе,уф!

# 117
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Дааа, много спам. А въпросът ми е конкретен! Ами ако го бях задала мааалко по-завъртян, тогава?

# 118
  • Мнения: 817
Дааа, много спам. А въпросът ми е конкретен! Ами ако го бях задала мааалко по-завъртян, тогава?
Ами не знам, тогава сигурно на ЧАТ щеше да се обърне Whistling

# 119
  • Мнения: 176
Извинете, че се намесвам...отскоро съм тук Joy
Стана ми любопитно, защото не съм се замисляла, че и във форума има хора, които се стремят да бъдат популярни, че има някаква макар и негласна /т.е. неизвестна за мен/ класация  newsm78
Аз лично си запълвам времето и се стремя да понауча нещо ново, което да ми помогне да бъда по-добра, по-търпелива и спокойна майка; или пък ако ме вълнува нещо конкретно просто питам с надежда някой да сподели опита си.
Изобщо не ме интересува дали това ще ми донесе популярност и дали някой ще се опита да анализира доколко адекватен и интересен потребител съм.
Надявам се няма да има засегнати от изказването ми. Не критикувам и никого. Възможно е дори да не съм разбрала правилно идеята на тази тема Laughing 

# 120
  • Мнения: 490
Брей! Ами ако си сложа шоната на аватар, а? Flutter

Измислих го: Донасшонакатбонбонасамочакакурнишона
Дали е достатъчно атрактивно newsm78


 hahaha hahaha hahaha
Мисля,че трябва да ме сложат на кислороден апарат! hahaha hahaha hahaha

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Кое е това нещо което прави някои от вас по-популярни от други? Защо някои от вас влизат в почти всички номинации и класации във форума?
Това са въпросите ми.
А отговорите са от вас.

* Дали трябва да имаш повече от хиляда мнения, за да си популярен?!?
* Дали трябва да даваш адекватни съвети?!?
* Дали трябва да създадеш тема, която ще бъде супер четена и мненията в нея ще бъдат повече от триста?!?
* Дали трябва да си настроен критикарски и скандалджийски към другите, за да те запомнят?!?
* Дали трябва да влизаш често в чат-а, за да те опознаят и там?!?
* Дали трябва да ходиш на форумски срещи?!?
* Дали трябва да имаш атрактивен ник, за да те запомнят?!?

Това са въпросите! Вие сте!!!

Според мен всички изброени.
Да имаш атрактивен ник + да си настроен критикарски- за да те ЗАБЕЛЕЖАТ.
Да създаваш интересни теми, които са супер четени и да даваш адекватни съвети- за да бъдеш ЦЕНЕН.

# 122
  • Мнения: 4 473
За мен броят на публикациите не е от значение. Много често и новаци ми се набиват на око с оригиналност и стил. Харесват ми хора, които имат собствено мнение и индивидуалност, а не позират. Впечатляват ме също готини аватари и никове, но това е страничен фактор. То всъщност какво значи да си популярен? Може би има някаква маса хора, които ти симпатизират, но далеч не са всички. Сигурно има и още толкова, които не те понасят. Simple Smile
И аз чета избирателно- има хора, които ги чета винаги, а други просто ги подминавам.

Лейди, абсолютно единодушие по въпроса! Peace  bouquet

Не знам дали и колко съм популярна, дали ме обичат и харесват съфорумки, дали дразня или не някого, не ме и интересува особено. Честно казано искрено се забавлявам на стремежа на някого да се извиси и популяризира във форума с помощта на една или друга стратегия. Ако има нещо сигурно, то това е, че общувам с определени хора доста често и не само виртуално и това ми доставя удоволствие. Не желая всички да ме харесват, абсолютно не! Отсявам истинските хора и комуникирам с тях, останалите не ги забелязвам.

btw, виж текста в аватара.

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 12:59 от strelche®

Общи условия

Активация на акаунт