Как и къде съхранявате снимките?

  • 3 820
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
За тези на хартия иде реч. От понеделник упорито принтя и в момента събрах 250 бр 10/13. Ако трябва да ги слагам в албуми, ще ми трябват бая само за това.
Едно време в Метро имаше едни папки - джоб за снимки, но за съжаление вече ги няма и сега се чудя какво да ги правя Confused

# 1
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Снимки съм наредила в албуми, отделно имам снимки, който съм наслагала в обикновенни пликове. Напоследък снимам, но снимките ги качвам на дискове, а кога ще ги вадя, въобще незнам!

# 2
  • Мнения: 1 205
В албуми.

# 3
  • Мнения: 2 804
Държа старите в албуми защото ме мързи да ги сканирам и кача на дискове във формата на филмати .

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Старите са в албуми, новите са на дискове и на харда!

# 5
# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Старите са в албуми,новите на дискове и компютъра,но отдавна не съм вадила Sick

# 7
  • Мнения: 2 242
1.албуми, 2.на харда у дома и лап-топа, 3.в интернет, 4.на ЦД-та

от всички, оказа се че най-трайно си е Артията  Peace  hahaha

- двата харда изпушиха (единствените от всички които съм имала и на които ЕСТЕСТВЕНО не съм пазила снимки)
- от дата-та пък кръцнаха достъпа до сайта ми и ... бай-бай на всичко качено
- ЦД-тата от как проходи Зори са й любимо занимание - яко скречинг по пода  Sick (няма значение къде ги крия)
...
та така - Артия му е майката, сега с едно скенерче и ще си ги имам и в цифров вид! при това една повреда на цифрова снимка може да е необратима, докато на фотошопа винаги мога да взъстановя омазаното с пюре  Twisted Evil Mr. Green Wink

отплеснах се Embarassed, но за да бъда полезна - инвестицията в албуми си заслужава (дано съм била убедителна)

# 8
  • Мнения: 1 860
 Всичко е в албуми. Наскоро извадих 250 снимки и ги събрах в един по-голям албум. По подредено ми е така.

# 9
  • Мнения: 2 152
Е как къде - в албуми и после в някой шкаф Grinning

# 10
  • Мнения: 1 370
Всички снимки, които имам са ми в албуми. Снимките от сватбата ги изкарах прекалено голям размер и затова ги държа в кутия за снимки. А също така имам  и много дискове. Изкарвам само тези снимки, които смятам за по-интересни

# 11
  • Мнения: 990
 В албуми, вече имам един шкаф пълен  Peace! Всъщност незнам да има друг вариянт newsm78, ако  някой има предложение ще се възползвам Laughing!

# 12
  • Мнения: 184
В албуми Peace Никак не обичам да стоят в пликове Naughty

# 13
  • Мнения: 648
    В албуми Peace
Събирам, събирам на компа и после вадимммммммммм Crazy И глей за кво подреждане и нареждане иде реч ooooh! В албума е най- сигурно и нагледно, иначе не обичам да ровя, да вадя и да пипам цялата снимка Crossing Arms

Имам познат, който в сейф си държи спомени на dvd- носители!
  Документираните спомени са едно от най- милите и значими притежания на едно семейство  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 39 711
Албуми. Дияна обаче ми унищожи единя албум и сега снимките стоят на купчинка и чакат някой да ги подреди.

Общи условия

Активация на акаунт