Ходя на къмпинг, а вие ?

  • 1 523
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Аз съм престъпник.
Имам един свит нож!

Туй по какъв повод го пишеш?  newsm78

По повод текста-италик на тити, че хората необичащи да ходят на къмпинг има вероятност да станат или престъпници, или социопати.

Ох..изплаших се щото  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 6 167
обожавам къмпинг Градина и летата през  детството ми, прекарани там.
времето, когато имаше чехи, немци, лагер на БАН и тн, които имаха по-хубаво къмпинг оборудване от нас обикновените хора, а само много отбрани имаха сърфове.
имам спомени, достойни за " Синьо лято", които мога да разказвам с часове.
сега къмпинга е бунище на дрогирани , шумни типове, чалга и липса на каквото и да е възпитание и съобразяване.
което ме отказа от къмпингарството, за жалост, завинаги.
пазя къмпинг Градина в сърцето си и винаги ще се чуствам 'къпингарка'.

сега обаче съм досадна жена, желаеща баня, удобства, шезлонг, списание Ева и ако може плажа да е заграден само за ползващи хотела, за да е по-спокойно.
хех. времена.

# 17
  • Мнения: 1 165
Каква беше тази статия?! Joy Joy JoyПри всички обстоятелства излизаш луд hahaha

# 18
  • София
  • Мнения: 2 437
Еййй...май всички трябва да се осъзнаете навреме, че да ви потръгне в живота Mr. Green

Статията е меко казано безумна

Иначе, Лени, и аз съм Градинска къмпингарка (от ученичка, та до скоро). За съжаление много се комерсиализира това райскоо кътче Confused

# 19
  • Мнения: 5 539
обожавам къмпинг Градина и летата през  детството ми, прекарани там.
времето, когато имаше чехи, немци, лагер на БАН и тн, които имаха по-хубаво къмпинг оборудване от нас обикновените хора, а само много отбрани имаха сърфове.
имам спомени, достойни за " Синьо лято", които мога да разказвам с часове.
сега къмпинга е бунище на дрогирани , шумни типове, чалга и липса на каквото и да е възпитание и съобразяване.
което ме отказа от къмпингарството, за жалост, завинаги.
пазя къмпинг Градина в сърцето си и винаги ще се чуствам 'къпингарка'.




Хехе, може би сме се виждали някога там. Grinning 15 години, всяко лято бяхме на Градина. За жалост в последните години не съм стъпвала там.

Къмпингът е мания, който не го е изпитвал, не може да го разбере. Далеч от суетата и показността на скъпите хотели... начин да се слееш с морето и плажа и природата, и да прекараш седмица или повече под открито небе... нощем звездите и луната... да не забравя огъня и китарата... и всички са като едно семейство
Ех, ако някой можеше да ми върне тези мигове от детството, не ми трябват ни хотели, ни ресторанти, нито нищо Sad

# 20
  • Мнения: 14 654
Къмпингът е мания, който не го е изпитвал, не може да го разбере. Далеч от суетата и показността на скъпите хотели... начин да се слееш с морето и плажа и природата, и да прекараш седмица или повече под открито небе... нощем звездите и луната... да не забравя огъня и китарата... и всички са като едно семейство

вече не е така, изобщо. смокиня особено се изпълва с простаци, разни чички ти правят забележка ако свириш на китара и пееш, не можело, имало деца, сякаш ние не сме с деца! пред почти всяка палатка- куче- как иначе на море без домашния любимец? освен това присъствах на чудна гледка: застаряващ чичко ,заедно със затлъстялата си жена влизат да се поизкъпят в моренцето, заедно с един шампоан уош едн гоу! първо мъжът натърка главата на лелката и започна да я натиска към водата сякаш я дави. после добре несапуниса и собствената си глава и с цветистия звук бррррррррр се потапяше под водата и пак изплуваше. въобще къмпингите далеч не са романтично място за мое съжаление

# 21
  • Мнения: 8 917
Naughty Не го харесвам това къмпингуване! newsm41

Също  Naughty Peace

# 22
  • Мнения: 2 924
за съжаление не ми се отваря страницата и не мога да прочета статията.
Но поразбрах от реакциите ви за какво става дума и стигнах до извода ,че и аз съм потенциален престъпник. Simple Smile Не обичам да споделям тоалетната си с не толкова ближните ми. Нито да споделям с тях къмпинговите емоции. Т.е май не съм стадно животно, което пък май ме прави недобра или никаква християнка . Опасни размисли за толкова рано сутрин.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт