Ostavat 2 sedmici do svatbata a kilogramite ne se topqt:(

  • 1 172
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
Момичета много съм отчаяна,остават по-малко от 2 седмици до ВАЖНИЯ ДЕН (сватбата ми),а сякаш съм изпаднала в депресия и всяка минута търся какво да похапвам,и съответно съм качила някое и друго килце.....кажете някое бързо,ефективно и изпитано средство за стопяване на килограмите,че няма да се побера в роклята...а и вече видимо си личи,че се е полепило тук и там,но какво да правя като съм си лакомичка......Много ще съм ви благодарна и много,много ви целувам....... Simple Smile

# 1
  • Мнения: 311
Мило момиче, нормално е да се притесняваш преди сватбата, а най-лесния начин да избиеш напрежението е да се нахвърлиш на храната. Не се шашкай толкова! За мен най-добри резултати дава разделното хранене, безотказно действа и ниско-въглехидратната диета. "Японското чудо" също дава отлични резултати, стига да не изпитваш отвращение /като мен  Sad/ от яйцата. Каквото и да направиш, сигурна съм че ще бъдеш прекрасна булка. Изживей всяка минута от сватбата пълноценно и се радвай на Твоя ден, пък на кого му пука за килограм-два повече Peace

# 2
  • Мнения: 81
Закачи си роклята в кухнята ,за да я виждаш винаги, като сядаш да се храниш или залепи снимка на слаба булка на вратата на хладилника. Аз съм залепила снимка на Кейт Мос и действа!
Весела сватба! newsm24

# 3
  • Мнения: 3 537
Закачи си роклята в кухнята ,за да я виждаш винаги, като сядаш да се храниш или залепи снимка на слаба булка на вратата на хладилника. Аз съм залепила снимка на Кейт Мос и действа!
Весела сватба! newsm24
LaughingМного интересно,наистина! Wink

# 4
  • Мнения: 293
защо не пробваш и това " преобразете тялото си за 6 дни" - че даже и тук някъде имаше сканирана книгата.

И още - аз, ма ква съм уфсъ Simple Smile - отслабнах с 1-2 кг за сватбата - и вече ушитата рокля ми висеше, така че.. фнимавай какво си пожелаваш  Laughing

# 5
  • Мнения: 83
Не прави драстични диети точно сега!Не рискувай  на важния за теб празник да ти прилошее!
Пожелавам ти весело тържество и щастлив семеен живот! kiss

# 6
  • Мнения: 191
Благодаря ви много момичета,знам че това не е най-важното,но какво да праея женска суета... мисълта ми е дали някоя от вас може да ми каже някакъв ефикасен начин за подтискане на апетита....та ако не сваля килца,то поне и да не кача.... Laughing

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Не знам дали много ще ти помогна, но все пак може да пробваш. Всеки път, когато ти се хапва, пий течности, те ще потиснат апетита. А ако е неудържимо положението, яж неща като моркови, зеле - хем те засищат, хем са нискокалорични. Яж повече плодове, сега поне е лесно.

# 8
  • Мнения: 83
Когато ме подгони вълчи глад cookгледам да не се задържам в къщи или си намирам някаква работа newsm78
А иначе пий много течности-без газирано, хапвай си плодове ,зеленчуци .Например диетична извара със домати . Засища и не е калорично Hug

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 20:43 от lele

# 9
  • Мнения: 5 622
И аз миналата година когато се жених си мислих, че 8 месеца са достатъчни за да бъда перфектна както преди раждането, но се оказа, че не е точно така  Wink Оставаха ми едни 5 килограма, които си влачих от след 3 месец от раждането, когато свалих останалите излишни (от общо 18 качени)

Сега като се гледам на сватбените снимки ми изглежда, че съм доста шошава в определени области, но това въобще не ми попрачи да се чувствам най-най- прекрасната булка на света!

За 2 седмици чудо няма да направиш, но ти пожелавам по-голяма хармония със самата себе си и да се чувстваш поне толкова красива, колкто се чувствах аз!   bouquet

# 10
Не зная дали ще ти хареса идейката  Rolling Eyesи дали изобщо се впечатляваш от лунната диета,но аз ти препоръчвам да направиш следното/аз го правих преди бала и изобщо ,когато ми се налага да съм блестяща за нещо предстоящо.
ДНЕС е 17 авг. а новолнието е на 23авг. това е една седмица, в която искаш или не искаш тялото се освобождава от вси4ко ненужно и отслабването е на макс...да не говоря, 4е ако направиш едно гладуване Peace/само на диня или зелен4уци/ за 24 часа на 23 до 24авг. ще имаш огромен успех. smile3501
Аз,лично, бях качила 3 кг. и едно новолуние бях на един сладолед и едмо капу4ино и ги свалих/
После от 23 до деня на сватбата  луната ще расте и така 4е трябва да внимаш тогава да си не правиш огромни порции-тогава ще ядеш нормално, но така .4е да задъриш резултатите,които се надявам ,4е до 23ти ще са налице newsm24! След 23 поемай течности,но не прекалявай, защто лошата нарастваща луна,ще те кара да задържаш течности-по-добре стой на по-хладно , за да не ти се налага да пиеш толкова много..та и да задържаш.
Това е от мен и при мен действа много-може би за6тото съм раче newsm80!

накратко: до 23ти по-лекичко хапваи ,но достатъчно и по-добре неща дето си ги оби4аш-за да не се мъ4иш eat
                 след новолунието и 24 часа въздържане от яка храна-просто подържай постигнатото..а то ще е налице-ВЯРВАЙ МИ!
и още нещо за да не се изкушиш Flushed: направи си "календарче":един бял лист с прозорчета колкото дни имаш до сватбата и налепи красиви изрезки на него,който да те радват, всеки ден в прозорчето залепвай едно усмихнато ли4ице или красиво дупенце или слън4ице или нещо,което да ти казва-УСПЯХ и ДНЕС и е толкова хубаво,4е е в името на моята сватба!
Ще усетиш колко ще си доволна като изпълваш прозочетата с усмивки!

ПОЖЕЛАВАМ ТИ УСПЕХ И ПИШИ/дали сме помогнали/  bigdance2!

# 11
  • Мнения: 191
Ами по принцип и аз ги спазвам тези лунни дни и съм доволна,но не се бях замисляла,че сега е новолуние.....вчерашната я издържах...дано стане и на 23-ти.....но да ти кажа честно май при мен няма особено голям ефект

# 12
Хей  Crazy , как върви диетката, какво се случва с теб и предсватбената треска
bowuu? Много се надявам, че роклята се  е лепнала за телцето ти то4но по начина,който желаеш... Hug

# 13
  • Мнения: 191
Милички да се похваля.....за 1 седмица съм минус 2 ,а това много ме надъхва и за по-добри резултати....за моите 1.70 съм 55 кг,а и съм си със стегнато телце......особено след 1 седмично постоянно блъскане във фитнес залата......единственото ,което е че спрях сладкото и хляба.....и резултата не закъсня...много съм мотивирана,а и вече с малко по-приповигнат тонус......иначе треската е постоянна...ама то нормално,въпреки че с мъжа ми живеем заедно от 2 години пак си я има тръпката....нали това и е НАшИЯТ ДЕН! тРЯБВА да бъде най-щастливият и килограмките няма да го развалят пък......суетата понякога не вреди...лека вечер миличка и да не забравите,че днес е лунната ей......почнала е преди 10 мин.....успех.........

# 14
  • Мнения: 83
 newsm03 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10
БРАВО!!!!

Общи условия

Активация на акаунт