Мъчно ми е

  • 3 345
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Момичета, сега в 13:00 ч. отивам да ме кюртират - бебчето ми е мъртво. Гадния вирус и по-точно температурата от миналата седмица са го убили. Много, много ми е мъчно!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
съчувствам ти...  Cry
Но не се самонаказвай... не е ясно дали гадния вирус е убил бебчето ти.
Гуш  Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ох, милата! Съжалявам, че трябва да изпиташ това!

# 3
Моите саболезнования мила. Sad Вьв всяко зло има и малко добро.Не се от4айвай.Винаги има втори шанс.Пожелавам ти скоро да се похвалиш с нова бременнст.

# 4
  • Мнения: 1 234
 Cry
Така е трябвало да стане...не търси причини, не търси вина...никога няма да разбереш каква е причината...
 Praynig Дано всичко мине нормално... Не се отчайвай! С теб сме! Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 2 227
Ох милата, страшно съжалявам.  smile3518
Кураж   bouquet

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Съжалявам много Cry.След всяко лошо нещо има много добри неща.Не се поддавай на лошото-предстоят ти много щастливи моменти.

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 13:46 от Godzilla

# 7
  • Мнения: 1 104
Много съжалявам.Пожелавам ти успех следващия път!

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 13:46 от Godzilla

# 8
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Много съжалявам за случилото се smile3518
Бързо възстановяване и скоро да се раздваш на нова бременност Hug

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 13:47 от Godzilla

# 9
  • София
  • Мнения: 5 079
Много съжалявам, миличка, каквото и да ти кажем тук ще е тъпо и не на място...   Cry
Мога само да ти пожелая сили и кураж да го преживееш и много скоро едно здраво сладко бебче! Praynig
Знай, че природата си знае работата, може да е за добро, ако ембрионът не е бил здрав, колкото и да е крайно - по - добре така, отколкото да гледаш цял живот болно дете... Няма да забравиш скоро и да спре да те боли, но вярвай, че е за добро, вярвай, че Господ е решил така и има защо...
Силно те прегръщам и скоро да се похвалиш с нова, успешна и щастлива бременност! Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 3 390
Много е кофти, мила, но карай смело напред!А и Шани ти е написала..не е ясно дали вирусът е виновен!
 Hug Hug Hug
Хайде, скоро пак да се похвалиш! Praynig

# 11
  • Мнения: 600
каквото и да кажа, едва ли ще има значение в този тежък за теб момент. опитай се да мислиш, че щом така е станало, е по-добре. имало е причина.

гледай да се възстановиш. да не мислиш. и някой ден - пак отначало. Hug

# 12
  Sob  Наистина е неописуемо усещането за загуба на желана бременност,
но природата си знае работата, Миличка  spoko
Горе главата!!! Ние сме с теб!!!
И на мен ми се случи, но бях в 14-та седмица, когато откриха, че бебчето няма изградена предна коремна стена...
Е, да беше живичко, но само докато е в мен... махнаха го... колко плаках само аз си знам...
И ето 5 месеца по-късно си заченахме здраво бебче, с което живот и здраве ноември ще се запознаем лично  Heart Eyes
 Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 992
кураж мила, горе главата пожелавам ти скоро да се похвалиш с бебе и да си го износиш здравичко и живичко докрай и много много да ви радва  Hug   bouquet

# 14
  • Мнения: 8 505
Съжалявам.
Желая ти кураж Hug

Общи условия

Активация на акаунт