Диета на Пиер Дюкан - 2

  • 125 108
  • 320
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 512
Аз от три дни ям сладко,пия алкохол, ям салати,кроасани...и засега не сум качила, даже продължават мерките да намаляват. Естествено, това извращение трябва да спре още утре!Тази вечер за последно ще си хапна/като за последно/ и от утре-на месо!

# 31
  • Мнения: 404
Мондичке, стягай се.

Аз вчера малко отпуснах края и бях на един пикник, където изядох една царевица, варена.  След това на рожден ден испански, ама как готвят тези хора, то един боб, ориз, мръвки.  Та порцията ми беше от всичко по много млако, например 2 лъцижи ориз с пилешко, едно малко парче лазаня, и разни други непозволени неща, включително и млако плодова салата.  Много ми беше виновно, но това ми беше 6-ти ден на протеини, та си рекох имам малко извиненийце.  като се рпибрах си направих 45-минутното фитнесче на Синди и така реших проблема.  Та вчера два пъти фитнес и сутринта и вечерта, изпрошнах се. 

Сега съм 62.800кг и съм много доволна, дрехите започват да ми висят на дупето.  И днес съм на протеини и от утре на смесен, че заминаваме малко на почивка.

За трети път да питам, може ли да се приемат протеинови шейкове по време на протеиновия режим?

# 32
  • Мнения: 13 512
За трети път да питам, може ли да се приемат протеинови шейкове по време на протеиновия режим?

Не знаааааааааааамм..какво си се хванала за тези протеинови шейкове? Ние тук не пием такива! Еееее...много си americaanized!Еш мисо, ко ми говориш шейхове-мейхове!
В книгата не пише нищо за тях, сигурно са абсолютно забранени и водят до инсулт,инфаркт,СПИН и  стерилитет!

# 33
  • Мнения: 3 360
Аз от три дни ям сладко,пия алкохол, ям салати,кроасани...и засега не сум качила, даже продължават мерките да намаляват. Естествено, това извращение трябва да спре още утре!Тази вечер за последно ще си хапна/като за последно/ и от утре-на месо!

Ха,ха,ха-и аз с отвращение преглъщам биричката си -ама какво да се прави!Налага се hahaha!
Незнам при вас как е ,но аз съм доволна от резултатите!Нямам бърза работа и не се и залъгвам ,че от раз ще стана стройна и слаба ,с мерки на манекенка.....Пък и не искам това!Досега не съм се чувствала толкова лека,жизнена и обнадеждена....Благодаря на всички ви за подкрепата!Страхотни сте!Монда,Асса-  bouquetзлатни сте!!!

# 34
  • Мнения: 4 806
здравейте, мили дами Simple Smile

Понеже и аз съм сред преглрешилите и още не знам размера на прегрешението си ... призовавам към потягане на редиците. От утре за нарушение на режима ще си дърпаме ушите, ей Simple Smile

А сега сериозно (то и горното е такова): хайде наново, особено след като сме видяли резултатите. Знаете ли как ме радват коментарите на разни хора, че стига съм отслабвала, повече не трябвало. Ами намислила съм си още -5 най-малко и ще го постигна. Пробелмът е , че скоро ще ми идва и това ме подува и забавя отслбването, ама ще отмине и този период. Обещавам виртуална почерпка като мина в 5... Супер ще е.

Навити ли сте? Хайде от утре пак. ОК?

# 35
  • Мнения: 404
Мондичке, ама много си бясна булка.  Мерси за готиния отговор.  Ей, забеляза ме най-накрая.

Една хамериканка

# 36
  • Мнения: 13 512
[Нямам бърза работа и не се и залъгвам ,че от раз ще стана стройна и слаба ,с мерки на манекенка.....Пък и не искам това!Досега не съм се чувствала толкова лека,жизнена и обнадеждена....

Точно така се чувствам и аз, радвам се ,че не съм сама! Урааааа newsm44 newsm44

# 37
  • Мнения: 13 512
Еееееееех,добре,че се появи Асса-да стегне редиците и да сложи край на този кулинарен разврат. От утре- и аз съм на линиия!

# 38
  • Мнения: 4 806
tutti, благодаря за милите думи Simple Smile

Е, какво, поема ли някой хвърлената ръкавица? Монда? На теб разчитам Simple Smile

# 39
  • Мнения: 3 360
tutti, благодаря за милите думи Simple Smile

Е, какво, поема ли някой хвърлената ръкавица? Монда? На теб разчитам Simple Smile

Аааа,така няма да се разберем-и аз съм сериозна!Пробвай ме само Naughty


[Нямам бърза работа и не се и залъгвам ,че от раз ще стана стройна и слаба ,с мерки на манекенка.....Пък и не искам това!Досега не съм се чувствала толкова лека,жизнена и обнадеждена....

Точно така се чувствам и аз, радвам се ,че не съм сама! Урааааа newsm44 newsm44
Ето затова те харесвам толкова....Надушвам,че сме от една порода Laughing

# 40
  • Мнения: 13 512
Хайде: Станахме 4: Аз,тутти, Асса и Мушица Веси..Ъъъъ..Душица,де Laughing

# 41
  • Мнения: 404
Мондичка се бъзика май с моя ник!  Ха-ха, Мушица - Душица. Никой не може да познае откъде идва моя ник.

Дайте предположения! За позналите награда!

# 42
  • Мнения: 3 360
Ама пуста и бира как ме изкушава Embarassed Cry..От утре-твърдо!Дано успея де newsm78
Сега съм 67-ще видим след 5 дена как ще е ...Ще докладвам...редовно Laughing Laughing Laughing
Да ви е сладко тази вечер!Наздраве от мен и мъж ми beer cheers

# 43
  • Мнения: 4 806
а, не аз тази вечер няма да си позволявам излишества - ако изобщо нещо ям, то ще е белтъчно. Няма смисъл да си добавям проблеми... Simple Smile Значи сме 4 броя за утре

# 44
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Имам доста килца за сваляне - ще се "абонирам" за темата и след някой и друг ден ще се включа и аз. Дано с положителни резултати!

Общи условия

Активация на акаунт