Случка със сервитьорка - вие как бихте реагирали?

  • 4 018
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 195
Обичам да правя добро на хора, които не го заслужават. Виждаш ги как в началото се стъписват, защото не са очаквали, а после може пък да се замислят...
Когато отвръщаш да доброто с добро, това си е танто за танто. Но когато от нищото сътвориш добрина, правиш света мъъъничко по-добър Hug

Ако някой не ме е разбрал - да, ще върна парите.
ей това е много вярно-мъъъничко по-добър - не е мъничко, за мен си е голямо нещо, защото не е въпроса в сумата, а в постъпката. Ако не и ги дадеш не падаш ли на нейното ниво newsm78

# 76
  • Мнения: 3 323
Щях да ги върна!
Вчера обаче в Била едни бонбончета на малкия се залепили за друго нещо и вкъщи гледам сметката не сме ги платили...е , сега за 1.02 лв няма да се върна обратно, а и пазара беше за 200 лв. приех го като бонус, макар да ме гризе съвестта.

# 77
Ето една случка от вчера.
Отиваме с една приятелка и двете деца на пицария. Сервитьорката-нелюбезна, неразбрана и пр. Идва време за сметката - 7лв. и стотинки, тя ми заявява "Дайте точни, нямам да върна!". Подавам 20лв. и казвам  да закръгли на 8лв. Връща ми девойчето 12лв. вдига си таблата и си заминава, а 20-левката си остава на масата.
Вие как бихте реагирали в този случай:
1. Прибирате си парите и си тръгвате, оставяйки сервитьорката с 20лв. минус.
2. Догонвате я за да и датете парите.



ще я догона задължително Peace


имам една история от баба ми - купува си от пазара 4 корена рози, жената се обърква и и хваща пари само за 2. Баба ми си замълчава, посажда цветята, но 2 от корените така и не се прихващат...

# 78
  • Мнения: 677
покъртен съм..

# 79
  • Мнения: 3 394
малко офф по темата:

на морето прочетох най-ключовия надпис в едно меню-

*уважаеми клиенти, ако сервитьорката не ви донесе касов бон, чЕСТИТО-тя Ви черпи* Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт