КАКВО БИХТЕ СПОДЕЛИЛИ НА ТЕМА:ПРЕЖДЕВРЕМЕННА ЕАКУЛАЦИЯ

  • 4 674
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
ПРОБЛЕМ ЗА СЕГА БЕЗ ОТГОВОР?

# 1
  • Мнения: 100
Елементарен проблем. Писано е много за него. 

# 2
  • Мнения: 1 451
ПРОБЛЕМ ЗА СЕГА БЕЗ ОТГОВОР?

Доктор

# 3
# 4
Липса на контрол!!!!!!!!!!1

# 5
  • Мнения: 1 517
Аз пуснах такава тема - заради моя приятелка. За сега май нищо не са предприели, ако има някакъв резултат, ще пиша.

# 6
  • Мнения: 220
Какво ще рече 'ПРЕЖДЕВРЕМЕННА ЕАКУЛАЦИЯ',има ли утвърден стандарт за нея и ако ДА,какъв е той - време ли,качество ли,що ли ? Thinking Кой ще отвори очите на детето  Sunglasses

# 7
  • Мнения: 3 164
Какво ще рече 'ПРЕЖДЕВРЕМЕННА ЕАКУЛАЦИЯ',

незнам по дебелите книги как го пише(3-4 минути или толкова секунди Mr. Green), но по мое скромно мнение, че всяка еякулация е преждевременна, ако преди нея жената не е разтресена от оргазЪма Crazy ако се случва чат-пат, 1-2-5 пъти в годината не е фатално, но ако при почти всеки акт, то тогава бегом до чичко сексолог Mr. Green

# 8
  • Мнения: 220
Какво ще рече 'ПРЕЖДЕВРЕМЕННА ЕАКУЛАЦИЯ',

...  всяка еякулация е преждевременна, ако преди нея жената не е разтресена от оргазЪма ... то тогава бегом до чичко сексолог Mr. Green
Е това ако е критерий LaughingСексолозите ще пукнат от изтощение с тия опашки пред кабинетите. Sunglasses

# 9
  • Мнения: 3 164
Какво ще рече 'ПРЕЖДЕВРЕМЕННА ЕАКУЛАЦИЯ',

...  всяка еякулация е преждевременна, ако преди нея жената не е разтресена от оргазЪма ... то тогава бегом до чичко сексолог Mr. Green
Е това ако е критерий LaughingСексолозите ще пукнат от изтощение с тия опашки пред кабинетите. Sunglasses


Сексолозите нямат много работа, щото голяма част от мъжете не си признават Stop а и жените им ги заменят с любовници Whistling

# 10
  • Мнения: 220
Какво ще рече 'ПРЕЖДЕВРЕМЕННА ЕАКУЛАЦИЯ',

...  всяка еякулация е преждевременна, ако преди нея жената не е разтресена от оргазЪма ... то тогава бегом до чичко сексолог Mr. Green
Е това ако е критерий LaughingСексолозите ще пукнат от изтощение с тия опашки пред кабинетите. Sunglasses


Сексолозите нямат много работа, щото голяма част от мъжете не си признават Stop а и жените им ги заменят с любовници Whistling
Абе,щом има сексолози има и пациенти значи. Sunglasses А те тия любовници да не са няква друга порода случайно,или имаш предвид че се събират по двойки тия бедни женици на срамежливите и скромни мъже  Peace Sunglasses

# 11
  • Мнения: 3 164
Абе,щом има сексолози има и пациенти значи. Sunglasses А те тия любовници да не са няква друга порода случайно,или имаш предвид че се събират по двойки тия бедни женици на срамежливите и скромни мъже  Peace Sunglasses

Еми имат пациенти , кой казва обратното??Но в повечето от проблемните случаи, никой от двойката не си мърда и палеца на крака за да го разреши, ей това имах  предвид Peace

# 12
  • Мнения: 220
Абе,щом има сексолози има и пациенти значи. Sunglasses А те тия любовници да не са няква друга порода случайно,или имаш предвид че се събират по двойки тия бедни женици на срамежливите и скромни мъже  Peace Sunglasses

Еми имат пациенти , кой казва обратното??Но в повечето от проблемните случаи, никой от двойката не си мърда и палеца на крака за да го разреши, ей това имах  предвид Peace

 Peace Това е един от най - точните отговори не само тук,а и на причините за "изневярата"(както я наричат повечето хора ),така че ти препоръчвам да го публикуваш в съответните теми - не ми се ще да го правя аз и после да ме съдиш за авторски права Sunglasses

# 13
  • Мнения: 3 164
Ехехе, и книга бих издала с такава тематика Party ама ми е жал за дипломираните психо-сексолози Sunglasses

# 14
  • Мнения: 1 047
Този проблем тормози все повече мъже.И те са готови на  какво ли не  за да го решат.И според мен си е за доктор. Peace

Общи условия

Активация на акаунт