Мами от близо и далече Март ще гушнат своето човече

  • 15 540
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 388
Здравейте бременни сладурки!

Честито Уйш![/color][/size]
Всичко розово, ти желая много  прекрасни мигове прекарани с любимия!
много здраве, любов, лека бременост. И накрая едно сладко розово бебче.

Felizidad   аз се мажа с Мустела. Утре мога да пусна снимка.
В комплекта има  крем за стрии, крем за крака, крем за гърди.

Да ви се похваля днес ходих на лекар и видях моето бебче. Така ми махаше с ръце и крака. Ще си помислите че плува по гръб.
Направиха ми контролен преглед с оглед за серклаж. И няма да ми шият шийката. Утре ще правя задължителните изследвания.
Ами това е много  Hug

# 31
  • Мнения: 1 000
Здравейте момичета,
На 2 и 3 септември ще има акция на "Движение на българските майки" ......." да спестим едно кафе....да е сухо едно дупе" .....ще събират парички за памперси за децата в домовете на които помагат......който иска може да даде колкото иска ....всяка стотинка е ценна Simple Smile
Ще се събират и учебни помагала за по-големите....

за повече информация :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=121577.0
http://www.pr-bg.com/index.php?option=com_content&task=view& … 580&Itemid=80

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 526
момичета незнам да се радвам ли или да се притеснявам.тази сутрин се събудих и о чудо не ми се гади.възможно ли е с бебо нещо да не е наред newsm78.така изведнъж.

# 33
  • Мнения: 221
Здравейте момичета  love001
Днес най-после мога да си поема въздух, даже излезнах по-рано за работа и слезнах една спирка по-рано, за да се разходя  tiptoe

gk77, не смятам, че притесненията ти са основателни. Дори напротив - въобще не си мисли такива неща smile3513 А пък и от опит знам, че хубавите моменти на негадене продължават около ден smile3502 Не искам да те плаша, ама не бързай да се хвалиш newsm03

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 526
ами уплаших се като,че ли защото с предишната бременност неразположенията отшумяха към 11,12 седмица, но постепенно.притесних се,защото снощи имах едно прорязване в областта на пъпа,което беше просто за секунди иии нали съм паника.

# 35
  • Мнения: 1 701
Благодаря на всички! Simple Smile  Hug
Много сте мили! Simple Smile
gk77 , хич не се хвали момиче! Simple Smile Помниш ли аз колко пъти се похвалих, че съм добре и "о, чудо мина ми" ама да беше дошла да ме видиш снощи! Wink
За острата болка ниско долу и аз имам от време на време, но са кратки болки и не се притеснявам. Моя доктор 100 пъти ми каза да се притеснявам само ако болките са силни, продължителни и придружени с кървене... Да чукна на дърво!
Иначе усещам и слаба болка във влагалището  Embarassed
На някой случвало ли му се е?

# 36
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Така като ви чета момичета, с тия ваши гадения и "Оххх Господи, днес не ми се гади, дали нещо не е станало с бебчо...!?"  Crazy...еми аз какво да кажа, като по тази логика с моя бебчо отдавна нещо трябва да се е сбъркало ooooh!. Не ми се гади и това е Crossing Arms. То скоро ще мине и периода, в който е нормално това гадене Cry. След два дни съм на лекар и дано всичко е ОК. Изследванията на кръвта от миналата седмица не бяха много добри. Щях да припадна - имам висок холестерол Shocked. Нямам идея от какво може да е, при положение, че свинското при мен седи на последно място по предпочитания, изобщо всякакви месища не ги обичам много, като изключим пилешкото, но и с него не прекалявам. От много кашкавал и сирене също не вярвам да се е повишил толкова, въпреки, че са ми любими... Thinking. Единия чернодробен показател също е леко завишен, но предполагам има някаква връзка с холестерола, защото алкохол не пия, само по малко биричка си позволявам, но нея не я броя изобщо... Абе стреснала съм се малко ooooh!.
Wish, с голямо закъснение - Честито за твоя ден ден, както и за сбъднатата мечта. Дано и бъдещето ти да заблести като диамант, а сърцето ти да грее от щястие по-силно дори от слънцето Hug!
Прекрасен ден мили дами!

# 37
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Муцуна, мисля че наистина имат връзка чернодробните показатели с холестерола, защото моят мъж като болен от хроничен хепатит всеки път му пускат и холестерол освен останалите неща.

Аз пък да си кажа, моето гадене втори денвече е доста слабо, но за сметка на това се мъчат да ме хванат едни киселини, като снощи беше нетърпимо вече Sick

# 38
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
До mini_79  - страхотно си оформилаи заглавието и нашите термини . На мен ще ми епърво бебече  и много се радвам, ама и сепритеснявам малко.  Иначе съм на 26 години . Благодаря ти за старанието

# 39
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Момичета, моят корем още също не личи.
Искам да ви попитам дали някоя от вас не е от Габрово? Или да познавате други мамчета от форумите от Габрово, че да си гукаме заедно. Тя моята приятелка е бременна, ама искам и други познати.

# 40
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
... Или да познавате други мамчета от форумите от Габрово, ...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110717.0  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 386
Здравейте момичета!
Не съм писала отдавна, но ви чета всеки ден. От утре съм в отпуск, поради което последните две седмици се скъсах от работа и нямах време да пиша. В къщи временно нямаме интернет т.к сменяме доставчика.  Честито на всички новоприсъединили се и лека бременност. В понеделник заминавам на море и ако до тогава все още нямам интернет в къщи ще се включа отново чак след 4.09, надявам се с хубави новини, т.к тогава съм на преглед и изследвания.
 
До deni_k , аз съм от Габрово. Чета и габровския форум, но там повечето майчета вече са родили така, че ще се радвам да си пишем с теб, а след отпуската ми можем и да си уговорим среща.
Желая на всички хубави и леки дни!

# 42
  • Мнения: 126
Момичета,нека ви питам в какво точно се изразява гаденето при вас?!?!Аз от самото начало нямам някакви сериозни оплаквания,но това гадене ме побърква.Дори не ми се повръща,само дето в устата ми е един ужасен горчив гаден вкус,все едно има умряла гадина в стомаха ми.А и дъха ми е същия,просто полудявам,срамувам се да говоря по-отблизо с някой да не го удуша. EmbarassedА не мисля,че е от храна или нещо...!?Тъкмо беше поотшумяло и преди няколко дни стана още по-нетърпимо.
При вас как е?
 Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 1 004
За гаденето - аз дъх нямам, просто на корема ми е тежко и ми се повръща. А дъха да не ти идва от въображаемия бременен мозък Wink
Муцунке, а сигурна ли си в качеството на тези изследвания? Обикновено като има нещо притеснително се повтарят, най-добре на друго място....винаги са възможни грешки, пък и знаеш ли колко са се постарали лаборантките newsm78

# 44
  • Мнения: 1 232
Момичета,нека ви питам в какво точно се изразява гаденето при вас?!?!Аз от самото начало нямам някакви сериозни оплаквания,но това гадене ме побърква.Дори не ми се повръща,само дето в устата ми е един ужасен горчив гаден вкус,все едно има умряла гадина в стомаха ми.А и дъха ми е същия,просто полудявам,срамувам се да говоря по-отблизо с някой да не го удуша. EmbarassedА не мисля,че е от храна или нещо...!?Тъкмо беше поотшумяло и преди няколко дни стана още по-нетърпимо.
При вас как е?
 Heart Eyes
адски е гадно чуството за лош вкус,непрекъснато съм с теменужки в устата,защото дъвките не ми понасят  сгажда ми се и от тяхната миризма,наред с парфюми,перилни препарати,кафе бира......А сутрин се събуждам с чуството че предния ден съм изяла едно кило сол, а аз пресолени ястия не ям мразя даже

Общи условия

Активация на акаунт