Децата индиго

  • 653
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 619
Как мислите различни ли са нашите деца? И толкова ли са по-различни от нас? А за децата индиго?

# 1
  • Мнения: 639
Мдаа, много интересен въпрос и аз доста често мисля по него.Купих си даже "Децата на новото хилядолетие" в 2 -та тома. Имам и филма "Индиго" и колкото повече наблюдавам Естел ,толкова повече се убеждавам ,че сегашните деца са различни.

# 2
  • Мнения: 15 619
Наблюдавайки Димитраки и аз  стигам до този извод, та затова и питам.

# 3
  • Мнения: 3 268
нещо не ми е ясен въпроса newsm78

# 4
# 5
# 6
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Всяко поколение казва за следващото:
"Не са като нас, ние какви бяхме..." Peace
Различни са времената, нормално е и децата да са различни от нас като деца.

А за децата-индиго - има още една тема в Здравословни проблеми... , със същото заглавие, има и линкове - четете Peace

# 7
  • Мнения: 579
Eто тук има още инфо.

# 8
  • Мнения: 1 113
"Те са сърдечни, независими, непоколебими. Не желаят да бъдат "напъхвани" в никакви калъпи и схеми. Не е лесно да им вмениш нещо във вина, нито пък - да ги накажеш. Не са готови да бъдат третирани несправедливо, да преглъщат униженията, да се подчиняват. Те изобщо не се нуждаят от родители, чиито представи за родителство са като досегашните. Училището, каквото е в момента, не им върши работа. Обществените структури не им вдъхват доверие.
Те не могат да се примирят с онова, което човечеството е проспало и смятало за приемливо с векове. Сега идват като по поръчка, за да не ни оставят на мира, докато не променим себе си и света. Тук са, за да ни дадат шанс за израстване. Тези деца са по-развити от повечето от нас. Те знаят какво е любов и се уповават на интелигентността на сърцата си. Наричат ги "индигови", защото умеят да се свързват с вътрешното си знание. Наричат ги "нови", защото са мостът към новия вид човек, който ще живее със съзнанието за духовната си същност. Ние си мислим, че искат да се отнасяме към тях като към равностойни възрастни. Това обаче не е вярно. Те искат да се отнасяме към тях като към равностойни души."
Преписах го от корицата на книгата "Децата на новото хилядолетие" - това, за тези, които не са чували за децата индиго. Hug

Общи условия

Активация на акаунт