Помощ за една спирала!

  • 490
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Здравейте,

Миналата седмица посрещнах скъпа гостенка от Испания - една приятелка от студентските години. Тя ми даде да пробвам новата й спирала - двойна на Rimmel, с бял туш от едната страна и с черен от другата. Просто съм възхитена от ефекта! И понеже знам, че в Бонжур предлагат Римел, се засилих натам с твърдото намерение да я купя. Да, ама не! Консултантката ми каза, че в България все още тази спирала я няма и ми предложи някаква на Буржоа с такъв ефект (с гребенче за белия туш). Въпросите ми към вас са: все пак не сте ли виждали въпросната спирала на Римел (жалко, че нямам снимка да ви постна!) и дали сте ползвали тази на Буржоа?  newsm78
В краен случай може и нея да си купя, ако си струва.

# 1
  • Мнения: 1 205
Сега поразгледах и наистина не намерих двойна на Римел. Ако държиш да е двойна

тази на Лорал е много добра, но и малко по-скъпа Peace

# 2
# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 523

Точно тя! Ако някой я е виждал в БГ, моля да сподели!  bouquet

# 4
  • Мнения: 661

Точно тя! Ако някой я е виждал в БГ, моля да сподели!  bouquet
За съжаление не съм я виждала, но в интерес на истината не съм и търсила. Но ще я имам предвид и ако видя някъде, ще споделя.
Щом така я хвалиш, ще трябва да се пробва!  smile3503

Мен пък ме интересува някой ползвал ли е тези спирали?Хубави ли са?Или спокойно могат да се заместят с някоя друга и напримерно с коя?

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
имам тази спирала http://products.rimmellondon.com/en/1/viewproduct.mxs?mkt=2& … =eyes&prod=44 и никак не съм доволна, но пък тази пудраhttp://products.rimmellondon.com/en/1/viewproduct.mxs?mkt=2&cat=face&prod=93 мммм става /предпочитам обаче прахообразните

# 6
  • Мнения: 503
аз сам доволна от спиралите на боржуа,специално за тази -не на всички мигли стои добре-пробвай пьрво.водоустойчива е и много трудно се маха

# 7
  • Мнения: 13 512

Аз съм ползвала тази и много ми хареса. Не мога да ти кажа с коя можеш да я замениш.....подобна е  Lash XL на Estee Lauder.

Общи условия

Активация на акаунт