Мйчета на диета съм. Моля ви за подкрепа...

  • 1 544
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 416
Препоръчвам ти диетата на Д-р Дюкан. Заповядай в темата и всички ще сме заедно до... желаните килограми.

# 31
Подкрепям те. Днес свърших със Страхотната диета. Мисля, че е добра за започване
на диета. Свалих 6 кг., но аз имам по малко за сваляне. С тази диета се научих на
хранителен режим, който никога не съм имала. И още нещо - ВОДА!!!!! Много вода
трябва да се пие. В дни, в които съм изпила повече от 2 л. - кантара показва
минуси.
Желая ти успех!

# 32
  • Мнения: 1 858
Здравейте момичета. Днес ми е 4-ти ден и се чувствам много зле! Писна ми да ям едно и също по цял ден. Вечер в седем, когато ям за последно аз набутвам а то се връща. В края на деня ми се гади от това, което съм яла цял ден. Прочетох цялата тема за диетата на д-р Ори Хоф...не знам си какво. Мисля дали да не започна с нея. Първо обаче ще проверя за диетата на Дюкан как е и ще избера най-не мъчителното за мен. А поради това, че дневното ми меню е еднообразно имам страшна диария (знам го защото имам проблеми с дебелото черво). В момента пия айран а ми се гади вече от него но какво да се прави нали трябва да отслабна. Много ви благодаря за подкрепата- много е ценна за мен!

# 33
  • Мнения: 221
според най-оптимално е спорт и диета.. умерено хранене с много движение страшно бързо ще дадат резултат
сега е времето на зеленчуците и плодовете и има голямо разнообразие.. въпреки, че с плодове НЕ се отслабва
аз  се старя да не ям след 5 часа (което не винаги се получава Sad ),  пия много вода, увеличи движението до колкото можеш
ако не ядеш организма ти реагира на глад и натрупва всичко, което изядеш..

от лекари знам, че най-ефективната диета е месо и зеленчуци  Mr. Green но е доста скъпа

//офф// Иренка какво стана с шофьорския!?

# 34
  • Мнения: 1 858
Да се "похваля" - тази вечер се наядох като попско дете на задушница...
От утре съм на диетата на д-р Хофмеклер пъ ще видим дали и как...

Общи условия

Активация на акаунт