Как си избивате комплексите?

  • 4 417
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 121
аз си помагам със самоанализ и самоирония.. е, понякога си го изкарвам на другите под предлог, че не ме разбират или, че нищо не разбират  Mr. Green за съжаление ми пука, колкото и да си казвам, че не е така... #Cussing out но, гледам да не се занасям много, много

# 46
  • Мнения: 1 517
Че имам комплекси, то е ясно. Но не страдам кой знае колко. Пък за избиването  newsm78 самоирония или когато най-много ми пука аз се правя на три и половина.  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 65
Отивам на фризьор, купувам си нова дрешка и излизам с детето. Толкова добре се чувствам, след това, че забравям за комплекси в близката седмица Joy

# 48
  • Мнения: 431
Как... във форумите, разбира се. Flutter

# 49
mislia si che ne e nuzno da si isbivame kompleksite, che ako vsichki zapochnat da go praviat....
nai dobre e da gi ignorirame, zashtoto nashite kompleksi za niakoi sa prekrasni neshta koito vizdat v nas

# 50
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Едно от нещата, които съм постигнала и с което се гордея е, че приемам себе си такава, каквато съм и дори се обичам.
 hahahaЕй сега даже ще се целуна. Уф, ама съм сладка!  Hug

# 51
  • Мнения: 408
Едно от нещата, които съм постигнала и с което се гордея е, че приемам себе си такава, каквато съм и дори се обичам.
 hahahaЕй сега даже ще се целуна. Уф, ама съм сладка!  Hug
newsm10 newsm10 newsm10
Като се гледам в огледалото си мисля, че ако можех да сваля още 3-4 кг бих изглеждала добре, но тогава пък ми хлътват бузите и губя младежкия си вид Blush а като видя пък колко млади и дебели момичета се разхождат по улиците с разголени пъпове/и им се тресат сланинките/ навирвам нос, щото съвсем не съм за изхвърляне Joy

# 52
  • Мнения: 2 959
Едно от нещата, които съм постигнала и с което се гордея е, че приемам себе си такава, каквато съм и дори се обичам...
Василиске, поздравления и от мен за тази Ти нагласа към живота. Дано повече Момичета се научат да се обичат, такива каквито са. Заслужава си да се живее така! Hug

# 53
  • Мнения: 696
Честно казано - не знам, даже не знам какви са ми комплексите, не знам дори имам ли комплекси. Има неща, които не харесвам у себе си, ама чак пък комплекси.... newsm78

# 54
Най-добрия начин е някой друг да ти ги избие.

# 55
  • Мнения: 22
 Rolling Eyesвсички имат комплекси

# 56
  • Мнения: 1 294
Ставам раздразнителна и враждебна с околните.Обикновенно си го изкарвам на майка ми, защото ме обича и ще ми прости.В класацията я следва мъжа ми, той по-трудно прощава, за това на него по-рядко си го изкарвам.За съжаление, това е истината, чудих се дали да ви излъжа нещо,но в крайна сметка..... Mr. Green

# 57
  • Мнения: 136
Комплексите за килограмите си ги избивам с бира и пържени картофки на публично място, така никой не може да ме заподозре, че не се чувствам добре в кожата си  smile3534

# 58
  • Мнения: 256
Нещо за което си давам сметка е, че не съм достатъчно уверена в себе си. Съответно много хора са ми казвали, че първото впечатление за мен е, че съм много надменна - явно по този начин си избивам комплекса.

# 59
  • Мнения: 779
Нямам комплекси. Имам недостатъци, с които съм се научила да живея. Не ги крия, иронизирам се и се смея на глас .
Мисля, че комплексите се превръщат в такива, когато се опитваш да прикриеш косурите си и се срамуваш от тях. А и някои хора могат да станат истински гадини или пълни депресанти.
Аз съм на принципа- ако не харесваш нещо в характера си - промени го, ако не харесваш нещо във външността си - пластичните хирурзи са винаги готови да помогнат  Twisted Evil . Ако нямаш пари ( като мен) - примиряваш се и гледаш да се усмихваш по- често  Peace .

Общи условия

Активация на акаунт