Корем...

  • 2 351
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 616
Иренка, няма начин. Общо-взето веднъж разтегната кожа трудно  /да не кажа невъзможно/ възвръща предишния си вид.

# 16
  • Мнения: 1 526
и  аз съм 47 кг., ама коремчето си стой  Embarassed

# 17
  • БГ
  • Мнения: 735
здравейте, това е и моят проблем, слаба съм, но с корем, ако препоръчате идеи са махане на коремчето ще съм ви благодарна и ще чета с интерес!

# 18
  • Мнения: 2 716
Имам същия проблем. Спрях бирата, газираните безалкохолни, нормалния хляб. Започнах фитнес. Ефекта е едва видим. Има. Но продължават да ми отстъпват място в трамвая. Научих се да си "гълтам" корема и така да стоя дълго време. След това, когато го отпусна, боли.  #Cussing out

# 19
  • София
  • Мнения: 1 230
Аз родих преди месец и кожата ми вече се набръчва и изглежда ужасно. Вече започнах с упражненията, изчаках 40 дни след секциото, но се съмнявам кожата да се прибере. В момента се мажа със стягащия гел на Dove, кърмя и избягвам кремовете с кофеин. Я кажете някой мазен крем за тяло.
А за коремчето, от ученичка съм с коремче, 40 кила бях и корема стърчи отпред, като сомалийче. Веднъж питах един лекар и ми направиха ренгеново изследване с каша, не помня ка се казваше, и се установи, че корема ми е смъкнат по рождение. Та каквито и упражнения да правя той си стой изпъкнал. Sad

# 20
  • Мнения: 433
И на мен това ми е болна тема. Вече съм 53 кг./ 170 см. , а пак имам малко коремче. Почнах да пия зелен чай и наистина има ефект, но хапна ли нещо имам чувството че се издувам като плондер. Тренирам редовно, правя коремни преси, вярно, че има резултат, но плоският корем е една химера за мен. Успех на всички в преборването с коремчетата.

# 21
Иренка, няма начин. Общо-взето веднъж разтегната кожа трудно  /да не кажа невъзможно/ възвръща предишния си вид.
И аз съм така

# 22
  • Мнения: 649
Не искам да обидя никого /преди това важеше и за мен/, но може би не ги правите както трябва и затова  нямат  ефект.
По-важно е да се изпълняват правилно, отколкото да се правят много на брой. Правят се задължително на серии/3-4 или 5/, като най-голям ефект се постига на последната серия.
издай някоя тайна, какви упражнения правиш и колко често?
Мисля, че дишането и е много важно, нали?

# 23
  • Мнения: 524
Няма такова нещо - гени.
Само коремни преси всеки ден и след 20 дни или месец - ще си много горда от постигнатото.
От 10-11  год.  незная какво е това  корем - но за това ми помогна  само спорта.

За мен това е дрън - дрън. Има такова нещо гени за съжаление. От 7-8 месеца правя всеки ден коремни около 100 ( по аеробики и каланетики и в къщи). Вече се отчаях и този месец през ден правя по 400. Следят ме водещите по аеробиката ( приятелки са ми) Та знам , че ги правя добре...Ела да ми видиш корема. Ощше съм като в 3 месец!! Мажа се с антицелулитни кремове и съм на диета. Утешавам се с това , че имам още много да свалям и той ще спадне с килограмите. Ама май не е баш така... Embarassed

# 24
  • Мнения: 5 616
Утешавам се с това , че имам още много да свалям и той ще спадне с килограмите. Ама май не е баш така... Embarassed
Напротив. Тренираният коремен мускул ще се покаже, когато мазнинките се махнат от него.  Hug  Само отслабвай бавно, за да има време кожата ти да се събере. И мажи с мазен крем или някакво масло.

# 25
  • Мнения: 524
Утешавам се с това , че имам още много да свалям и той ще спадне с килограмите. Ама май не е баш така... Embarassed
Напротив. Тренираният коремен мускул ще се покаже, когато мазнинките се махнат от него.  Hug  Само отслабвай бавно, за да има време кожата ти да се събере. И мажи с мазен крем или някакво масло.

Ох, дано мерси за утехата... Мноого бавно отслабвам. На месец около 4 кг. Мисля до към Нова година да съм във форма.

# 26
  • Мнения: 5 616
Ох, дано мерси за утехата... Мноого бавно отслабвам. На месец около 4 кг. Мисля до към Нова година да съм във форма.
Браво! Давай само така!  Peace

# 27
  • Мнения: 433
Ох, дано мерси за утехата... Мноого бавно отслабвам. На месец около 4 кг. Мисля до към Нова година да съм във форма.
Браво! Давай само така!  Peace

Според мен на месец около 4 кг. хич не е бавно отслабване. Аз например отслабвах на месец по 1 кг., 1 кг. и половина.

# 28
  • Мнения: 5 616
Според мен на месец около 4 кг. хич не е бавно отслабване. Аз например отслабвах на месец по 1 кг., 1 кг. и половина.
Зависи и колко килограми имаш да сваляш. Аз знам, че до 1-1,200 на седмица е ок. Естествено, като останат 5-6 кг. процеса се забавя.
Аз например от 17 кг общо първите 10 ги свалих за 2 месеца, останалите за около 3-4 месеца, като последните 3 ми разказаха играта.  Laughing Но никога не съм била толкова слаба, колкото като отслабнах след раждането.

# 29
  • Мнения: 433
Според мен на месец около 4 кг. хич не е бавно отслабване. Аз например отслабвах на месец по 1 кг., 1 кг. и половина.
Зависи и колко килограми имаш да сваляш. Аз знам, че до 1-1,200 на седмица е ок. Естествено, като останат 5-6 кг. процеса се забавя.
Аз например от 17 кг общо първите 10 ги свалих за 2 месеца, останалите за около 3-4 месеца, като последните 3 ми разказаха играта.  Laughing Но никога не съм била толкова слаба, колкото като отслабнах след раждането.

Да, ако килограмите са повече, първите се свалят най-лесно. Аз имах да свалям 5 кг., но свалих седем за около 7 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт