Любимите ни ресторанти във Варна- топ3

  • 15 438
  • 126
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 446
Аурелия, за лятна сватба бих харесала Вайнгартен /в Гръцката махала/ - страхотна градина, но не знам какви цени ще ти обадят. Иначе от топ три потвърждавам Пицикато и Пастарии-те. Морска сирена също, но не съм ходила отдавна. Обаче това Парми нищо не ми говори  newsm78, дайте жокер къде може да е ...

# 61
  • Варна
  • Мнения: 677
    А къде точно се намира това заведение "Вайнгартен"? Веднъж го търсихме, но не можахме да го намерим.

# 62
  • Мнения: 13 512
Аурелия, за лятна сватба бих харесала Вайнгартен /в Гръцката махала/ - страхотна градина, но не знам какви цени ще ти обадят.
Градината наистина е просторна и масите не са наблъскани една в друга/то и почти няма хора там /.Ходих 2 пъти този месец и не ми хареса кухнята. Лавракът ми беше стаааааааар...тричав чак, сервиз-няма такъв...сервитьорите се бяха събрали в едно стайче и трябва да ги търсиш,ако искаш да си поръчаш нещо.За сватба по предварителна уговорка може  и да стане, но.....според мен за лятна сватба по-добре е  вила Буров.

# 63
  • Мнения: 3 405
"BM Градината", бившото "Римски терми" - сега е страхотен италиански ресторант. Други няма, останалите са ми средна хубост.

# 64
  • Мнения: 5 622
бившото "Римски терми" - сега е страхотен италиански ресторант.

Е , те точно той е Тоскана сега  Peace

# 65
  • Мнения: 5 622
Да попитам и за Продадена невеста- има ли жива музика там?

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Да попитам и за Продадена невеста- има ли жива музика там?

Няма...

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Абе за коя Тоскана говорите? Нали за тази срещу сладкарница "Еделвайс"? Ходих няколко пъти,след като я отвориха и нищо не ми хареса там, а ми е на 50 метра-много убобно,но не смея да отида.Да не би да са се сменили собствениците отпреди 2 години? Или да са си оправили менюто?

И на мен не ми харесва кухнята там. Последно ходих преди два месеца...

# 68
  • Мнения: 5 622
А на мен не ми харесва в Пицикато. Учудих се, че толкова много хора го препоръчаха това заведение    Shocked Stop

# 69
  • Мнения: 601
 Сега като го прочетох това и се сетих за КИБИЦИТЕ ,не го ли затвориха вечеJoy

# 70
  • Мнения: 13 512
Сега като го прочетох това и се сетих за КИБИЦИТЕ ,не го ли затвориха вечеJoy
То ресторант ли е? Не беше ли някаква дупка на плажа? Дето все я спрягаха по вестниците?

# 71
  • Мнения: 1 290
за да не повтраям вече отбелязани заведения ще допълня едно което не видях в списъка - Къщата на слънцето.

Много от предложенията ви обаче на мен не ми допадат - така, че е възможно моето пък да не хареса на вас Simple Smile
Зависи много и какви са критериите за номиниране де.
Например Вила Буров е на приказно местенце, но нещата от кухнята които съм опитвала за мен не струваха това което очаквах.
Пицария "Тоскана" също не успя с нищо да ме впечатли.
"Пицикато" пък... на тях сме им издавали едни сертификати и имам поглед върху кухнята... случаен

на плажа бих поседнала в "Мидената къща"
една квартална кръчмичка до Електрон - "Дядо Никола" има не лоша кухня,
а най-вкусните пици за мен лично са в пицария "Селена" (тук за обстановка не говоря)

в момента друго не се сещам

# 72
  • Мнения: 5 500
Да попитам и за Продадена невеста- има ли жива музика там?

Няма...
Ама има живи котки дето те галят по краченцата като седнеш на масата #2gunfire #2gunfire #2gunfire Продадена невеста плаче за едно Хеи според мен!

# 73
  • Мнения: 6 900
Абе за коя Тоскана говорите? Нали за тази срещу сладкарница "Еделвайс"? Ходих няколко пъти,след като я отвориха и нищо не ми хареса там, а ми е на 50 метра-много убобно,но не смея да отида.Да не би да са се сменили собствениците отпреди 2 години? Или да са си оправили менюто?

И на мен не ми харесва кухнята там. Последно ходих преди два месеца...
Аз не съм яла много неща от там, но обожавам пицата Тоскана. Една от най-хубавите, които съм яла е.

а най-вкусните пици за мен лично са в пицария "Селена" (тук за обстановка не говоря)
Аз лично не съм ходила там, но преди 1-2 години си бяхме поръчали вкъщи и нито салатите, нито пиците (ужасно мазни бяха) ми харесаха.

# 74
  • Мнения: 5 500
Абе за коя Тоскана говорите? Нали за тази срещу сладкарница "Еделвайс"? Ходих няколко пъти,след като я отвориха и нищо не ми хареса там, а ми е на 50 метра-много удобно,но не смея да отида.Да не би да са се сменили собствениците отпреди 2 години? Или да са си оправили менюто?

И на мен не ми харесва кухнята там. Последно ходих преди два месеца...
Аз не съм яла много неща от там, но обожавам пицата Тоскана. Една от най-хубавите, които съм яла е.

а най-вкусните пици за мен лично са в пицария "Селена" (тук за обстановка не говоря)
Аз лично не съм ходила там, но преди 1-2 години си бяхме поръчали вкъщи и нито салатите, нито пиците (ужасно мазни бяха) ми харесаха.
Не мога да не се съглася с Бухтичка Peace
В Тоскана съм яла все хубави неща, като риба и пица например, а десерта им шоколадова торта е просто невероятен. На външен вид няма нищо общо с традиционната шоколадова торта, представлява нещо като шоколадова топка с извънредно мек, нежен, пухкав и мноооого шоколадов вкус  Mr. Green
А, Селена освен, че са евтини друго преимущество нямат според мен.

Общи условия

Активация на акаунт